Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 lis 2011, 22:55

Pinko, Staś pięknie zaakceptował normalne jedzonko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja przy Zuzi uczę się niejako od początku, bo Oliwka miała alergię prawie na wszystko na początku, a Zuzia nie, a ja boję mimo wszystko podawać różnych rzeczy bo boję się czy nie zaszkodzi :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Zauważyłam też, że woli właśnie tak jak Staś kawał konkretnego warzywa niż utarte na papkę. Mieszane smaki jej jakoś nie podchodzą. Dzisiaj zajadała marchewkę i ziemniaka (ja to jestem z tych co matko, bo się uciapie :-D :-D :-D i sama podaję z ręki lub łyżeczki), ale bardzo mi się podoba jak dziecko tak z rączki sobie zajada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I UWAGA UWAGA dziewczyny: JEST U NAS PIERWSZY ZĄBEK :-D :-D :-D akurat w urodziny mojej mamy, będzie łatwo zapamiętać :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Dzisiaj zakupiłam też Zuzi upatrzony już jak się urodziła chodzik, nie jestem zwolenniczką chodzików, w które się zasiada (chociaż nie powiem, kusiło mnie żeby mieć coś w czym Zuzia będzie bezpieczna na czas na przykład kiedy biorę przysznic lub gotuję obiad i nie mogę na nią patrzeć - no ale na razie zrezygnowałam). Jest już wypróbowany i chociaż bałam się na początku żeby nie pociągnął Zuzanki za sobą, to po paru próbach wydaje się być wystarczająco stabilny i nie za szybki :-) :-)
Ostatnio zmieniony 07 lis 2011, 22:57 przez b@sia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 lis 2011, 00:15

hej

My wczoraj byliśmy na super świetnych zakupach :-D
ja kupiłam sobie buty pumki (adidasy ) bo nie miałam takie sprzed 3lat gdzie już dziurawe zaczęły się robić, a tu promocja z 800kr na 200kr :ico_szoking: wiec nie patrzałam i brał :-D kupiłam też sobie spodnie dresowe takie super świetne, wiecie jak się super w nich wygląda, ja nawet nie przymierzałam w sklepie patrze s myślę ok biorę w domu przymierze , ja zakładam a one zajeświetnie na pupie leża ( w promocji 150 z 500) , więc jeszcze kupiłam piłkę 60kr z 300kr , i skarpetki z wełny dla dzieci zawsze za jedną parę płaciłam 60kr a teraz w promocji za 3pary 19kr :ico_szoking: , no i jeszcze dzieciom buty z 450 na 200kr
Obrazek

Obrazek

a promocja taka bo sklep nowy otworzyli, wiec my skorzystaliśmy z okazji :-D

Tynusz a to i Nelluś podkurcza tak palce :-)

Pinko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie brawa dla Stasia
pięknie się rozwija, pięknie je, ząbków ma najwięcej na wątku , więc życzę tylko jeszcze by przesypiał całe noce :ico_sorki:

ale jak on się zmienił w życiu bym go nie poznała :-)
a ty pracujesz jeszcze?

basia super zakup :ico_brawa_01: tez o takim myślałam, bo moja chodzi tylko przy meblach ścianach, łóżku, a ja latam po podłodze tak jak ty za Zuzią :ico_haha_01: jakbym siebie widziała, niby chodzi dobrze, a jak czuje się niepewnie to siada, ale jeszcze ma tak , że raptem stwierdzi, że ona chce iśc i się puszcza i chce dać krok i upada, a ja zawalu dostaję, więc muszę cały czas mieć taka pozycję podłogową :ico_haha_01: \
ślicznie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
(ja to jestem z tych co matko, bo się uciapie :-D :-D :-D i sama podaję z ręki lub łyżeczki
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja też
tzn chyba bardziej lenistwo, bo nie chce mi się ją później wycierać, myć, z głowy wyjmować jedzenie, i sprzątać pod stolikiem :ico_haha_01: :ico_oczko:
JEST U NAS PIERWSZY ZĄBEK :-D :-D :-D
no to super wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzeba to opić :ico_zdrowko:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 lis 2011, 09:55

b@sia, Po pierwsze :ico_brawa_01: za ząbek :ico_brawa_01: .Zuzanka chodzi jak szalona ho ho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: radzi sobie znakomicie .Ja też jestem z tych co nie nie nie ubrudż się ,ale czasem zagryzałam zęby przy Lucku i dawałam mu się upaćkać jedzeniem tak przed kąpielą ,ale miał radochę

manenka, no to skorzystałaś na maxa! :ico_brawa_01: My na razie przechodzimy kryzys finansowy i ledwie nam starcza do pierwszego .Teraz drżałam by mleka mi starczyło dla Stefcia a to wszystko przez kredyt na dom.Musimy przecierpieć bo to w las nie idzie tylko na coś konkretnego temu się pocieszam .A buty zarąbiste kupiłaś no i te spodnie to kusząca sprawa dla męża co??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2011, 11:01

JEST U NAS PIERWSZY ZĄBEK :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
woli właśnie tak jak Staś kawał konkretnego warzywa niż utarte na papkę.
Stasiu papki też wciąga, aż mu się uszy trzęsą, nie jest wybradny :-) ale lubi sam sobie w rączce trzymać jedzonko i jeść samodzielnie.
nie jestem zwolenniczką chodzików, w które się zasiada
ja też, to nie jest zdrowe dla maluchów, ja to się martwiłam, że Stasiu tak szybko zaczął chodzić, ale pani doktor mi powiedziała, że nei ma się co martwić, skoro sam zaczął, to znaczy, że jest już gotowy i jego ciałko też jest gotowe.
bałam się na początku żeby nie pociągnął Zuzanki za sobą, to po paru próbach wydaje się być wystarczająco stabilny i nie za szybki :-)
ale fajnie zasuwa do przodu :-) Śliczny jest ten pchaczyk, taki kolorowy :-)
promocja taka bo sklep nowy otworzyli, wiec my skorzystaliśmy z okazji :-D
wow, to niezłe przeceny, dobrze że zakupy udane :-)
więc życzę tylko jeszcze by przesypiał całe noce :ico_sorki:
dziękuję Ci kochana, tylko tego mi do szczęścia brakuje :-D
a ty pracujesz jeszcze?
ciągle na stażu jestem, ma trwać o 22.11, ale pod koniec października złożyłam podanie o przedłużenie na następne 3 miesiące i czekam, czy mi przedłużą, bo ponoć z kasą ciężko w up

Witam z rana :-)
Nie poszłam dzisiaj do pracy, bo Ula w nocy wymiotowala, prawdopodobnie zaszkodzila jej pizza z kukurydzą, którą wczoraj zjadła i od rana płakała mi, że ją brzusio boli, więc poszłam z nia do lekarza i teraz w domku jesteśmy. Stasia się pędra po całym domu, teraz poszedł eksplorować Uli pokój, bo tam same ciekawe rzeczy. Zaraz go spać położę.

Planuję potem wyjść do sklepów, może jakieś kozaczki Uli kupię, bo nie ma żadnych.
Ale mamy piękny listopad w tym roku :-) my jeszcez nie grzejemy w piecu, tak jest cielusio :ico_brawa_01: ale oszczędność a i słonko piękne, że żyć się chce :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 lis 2011, 11:27

JEST U NAS PIERWSZY ZĄBEK
:ico_brawa_01:
to po paru próbach wydaje się być wystarczająco stabilny i nie za szybki :-)
ale ekstra zasuwa w Nim Zuzia :ico_brawa_01: ja też planuję taki kupić Julci :)
no i jeszcze dzieciom buty z 450 na 200kr
czyli zakupy udane ?;D ja dla Julci kupiłam buciki, czekam na przesyłkę, no ale chcę jeszcze kupić jej takie z twarda podeszwą w razie zaczęłaby już chodzić
my jeszcez nie grzejemy w piecu, tak jest cielusio
zazdroszcze bo my juz palimy, jest tak zimno brr :ico_chory:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2011, 11:35

my juz palimy, jest tak zimno brr :ico_chory:
współczuję, nasze mieszkanko jest ciepłe bardzo...
A Julcia jeszcze nie chodzi? Tak wywnioskowałam z facebooka, że zaczyna stawiać pierwsze kroczki.

W ogóle, ja się Staiem przeraziłam, że on już drepta, a skończył niedawno dopiero 8 miesięcy, ale widzę, że Wasze dzieciaczki też stawiają pierwsze kroczki :-D :ico_brawa_01: Bardzo szybo maluchy teraz się rozwijąją, choć ja mam wrażenie, że Stasiiu to Ulę chce dogonić :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 lis 2011, 13:07

pinko, zdrówka dla Uli :ico_sorki:
Nasze mieszkanko też ciepłe , ale od miesiąca mamy po 7st, więc trochę włączaliśmy ogrzewanie, ale od wczoraj już odpalone cały czas chodzi bo na podwórku 4st :ico_chory:
ale ty chyba z okolic Wrocławia co?? ja widziałam tam dziś 15st :ico_szoking: :-D
no ale chcę jeszcze kupić jej takie z twarda podeszwą w razie zaczęłaby już chodzić
a czemu z twardą?

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 lis 2011, 17:15

Manenka to się obkupiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Butki zawodowe i będą super ciepłe na zimę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zuzanka chodzi jak szalona ho ho radzi sobie znakomicie
ale ekstra zasuwa w Nim Zuzia
A dziękuję dziekuję :ico_haha_01:
dawałam mu się upaćkać jedzeniem tak przed kąpielą
Hehe, no ja też jak już to raczej wieczorem żeby potem siup do wanny :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Planuję potem wyjść do sklepów, może jakieś kozaczki Uli kupię, bo nie ma żadnych.
Hehe, u nas Oliwa już od roku chodzi w jednym rozmiarze, kozaki z ubiegłego roku jak miały zapas tak mają nadal, aż się boję co to będzie jak skoczy ta jej nóżka :-D (podobno mojej siostrze tak dziwnie rosła noga, że nic nic a potem co miesiąc buty trzeba było zmieniać :-)
Nasze mieszkanko też ciepłe , ale od miesiąca mamy po 7st, więc trochę włączaliśmy ogrzewanie
No to faktycznie ciepłe, bo u nas 15-16 i też co wieczór trzeba podgrzać i rankiem też często, czasem nawet przez dzień dogrzewam w salonie grzejnikiem olejowym, niestety ogrzewanie mamy baaaaaaaardzo stare i nie wydajne (znów będziemy musieli zmienić mieszkanie, bo to okropaśnie nieekonomiczne i jeszcze parę innych minusów ma) :ico_noniewiem:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 lis 2011, 18:19

My też grzejemy choć mam nadzieję ,że nie potrwa to tak długo jak w tamtym roku bo było zimno dość długo! A rachunek za wyrównanie wyszedł taaaaaki ,że na raty go płaciliśmy he :ico_olaboga: Ale jak dzieciaczki malutkie to nic nie poradzisz musimy grzać

A ja jakąś chandrę załapałam smutno mi bez powodu właściwie łzy w oczach i wogóle taka nijaka jestem może jak się dziś wyśpię to mi przejdzie .
Może sytuacja takna mnie wpływa ,że buczę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 lis 2011, 18:37

A ja jakąś chandrę załapałam smutno mi bez powodu
Szkoda, że bliżej nie mieszkasz, bo byśmy sobie pobuczały razem :ico_pocieszyciel: , mi to się chyba na zimę tak zaczęło i dopiero wiosną przejdzie :583:
Ale Ciebie to rozumiem, bo nie co dzień się traci dach nad głową, zobaczysz jeszcze się wszystko poprawi. Kobieto, właśnie sobie pobuszowałam po facebooku, ale Ty masz cudaśnych synów, podeślij za parę lat do mojej Oliwki :ico_oczko: może się zakolegują :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość