Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2011, 18:15

Mój Pełzak :)
jakbym Polke widziala :ico_haha_01:

sliczny ten Twoj synek, do taty podobny bardzo :ico_oczko:

Pola dzisiaj sie zlapala za stolik kawowy, podciagnela sie na kolana, chwycila plastikowy talerzyk i wariatka chciala usiasc od razu, dobrze, ze zdazylam do niej dojsc wczesniej-juz czulam, ze cos wykombinuje... bo tak leciala na plecy, jakby glowa walnela o podloge to wole nie myslec nawet, ale pewnie w koncu zarobi taka akrobacje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

09 lis 2011, 18:17

ale pewnie w koncu zarobi taka akrobacje
tego chyba nie da się uniknąć.. Mikołaj ostatnio wstał na nóżki tak jak na filmiku i się odepchnął i poleciał na twarz :ico_sorki:
sliczny ten Twoj synek, do taty podobny bardzo
dziękuję :ico_sorki: czy do taty - zależy jaką minkę zrobi ;) Znajoma mówi, że jest idealnie wyważony :D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2011, 18:20

Tabogucka, moj tata robi drewniane okna i drzwi, uwierz mi, ze drewno jest lepsze i bardziej trwale niz plastik tylko trzeba o nie dbac... no i odpowiednie szyby sa tez wazne, ale taki efekt skraplania wody jest normalny. Trzeba raz dziennie obleciec okna ze szmatka i wytrzec ta rame, a z raz w tygodniu ta dolna czesc ramy trzeba przeczyscic jakims pronto, albo innym srodkiem z woskiem-takim w plynie, nie w sprayu... :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 lis 2011, 18:21

super filmiki,a maluszek fajniutki taki blondasek,extra...
Fintifluszka, moja juz raz rypła o podloge,ale biedna płakała,ale coraz lepiej sobie radzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2011, 18:26

moja juz raz rypła o podloge,ale biedna płakała,ale coraz lepiej sobie radzi :ico_sorki:
Polka tez, czasem sie tak obroci, albo wychyli, ze ja glowa przeciaza i wali o podloge :ico_olaboga: straszny placz jest wtedy-gabrie robil tak samo :ico_sorki: ale dzisiaj to bylo znacznie wyzej i z takim impetem leciala :ico_olaboga: ja sie boje, ze jej sie cos w ta lepetynke stanie :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 lis 2011, 18:33

uwierz mi, ze drewno jest lepsze i bardziej trwale niz plastik t
ah wiem wiem masz 100%racji...ale u mnie okna sa jakies idiotycznie cienkie z aluminium ( w PL sie wogole tego nie robi ) poza tym sa nieszczelne ze wiatr w domu wieje widac golym okiem dziury miedzy rama a uszczelka ...i przez to sa mokre..i skapuje mi na to co jest w sciane wbite a to jest drewniane ...
a zcemu pronto w plynie nie w sparayu???

[ Dodano: 09-11-2011, 17:52 ]
Inuno mi sie tez zdaje ze w zaleznosci od zdjecia raz Mikolajek mama a raz tata :-D a kombinuje pierwsza klasa....zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-11-2011, 17:54 ]
i wariatka chciala usiasc od razu, dobrze, ze zdazylam do niej dojsc
dobra jest...jakie to smieszne ze dzieci nie maja takiego zmyslu co sie zaraz stanie....
dobrze ze ja "uratowalas" chociaz sa szanse ze za ktoryms razem nie zdazysz... :ico_sorki:

[ Dodano: 09-11-2011, 18:23 ]
Dziewczyny czym zapieracie plamy na ubrankach maluszkow np z kupy lub po owockach??? ja niczym tego nie moge odprac :ico_olaboga: a bielinka zzera kolor a plamy zostaja :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2011, 19:25

zcemu pronto w plynie nie w sparayu???
moze byc pewnie i w sprayu, ale ja lubie sobie kapnac na szmatke i kolistymi ruchami wetrzec dobrze, a sprayem na okno to sobie szybe zapryskasz, a na szmatke to ci sie rozproszy zamiast w jednym miejscu zostac, to taka porada logistyczna, ale mozna i sprayem :ico_oczko:

ale jak masz w takiej kondycji te okna to faktycznie, zadno pronto im juz raczej nie pomoze :ico_haha_01:
.jakie to smieszne ze dzieci nie maja takiego zmyslu co sie zaraz stanie....
Polka juz tyle razy z materaca schodzila sama i dawala rade, wiec myslalam, ze sie dziewucha nauczyla, a dzisiaj znowu spadla i wyrznela glowa :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 lis 2011, 21:13

Aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe foteczki ...bardzo sie robia do siebie podobni Paulinka z Piotrusiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-11-2011, 20:14 ]
Aniaaai Magda1614dawno nas nie odwiedzaly....

i Serniczka...ale ona pewnie teraz na forum dla ciezarowek znow pisze :ico_oczko:

[ Dodano: 09-11-2011, 21:50 ]
spadl mi Szymon z lozka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nie wiem jak to sie stalo ...bo wpasowal sie w pare sekund w mala dziure miedzy lozeczkiem a przewijakiem ....ale zupelnie nie umiem sobie wyobrazic czy polecial glowa do dolu czy nogami bo lezal dosc daleko od lozka i na pleckach glowa w przeciwna strone...nawet nie plakal tylko jak ja wpadlam do sypialni i krzyknelam to chyba sie przestraszyl...ale zarazzaczal sie rozgladac i szukac czegos do zabawy...
glowke obejrzalam nie widze nowch siniakow....zachowywal sie tez zupelnie normalnie ...a teraz poszedl spac.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

starsznie mi zle bo wychodzac z sypialni popwiedzialam do niego tylko mi nie spadnij z lozka!!! :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ale nie sadzilam ze jest to mosliw e a odkad zaczal sie podnosic do siadu to jest bardziej mobilny...i chyba chwycil sie lozeczka...
starchu sie najadlam i najcheteniej zadzwonilam bym po pogotowie ...ale tylko po to zeby uslyszec ze nic mu nie jest ...ale szkoda tak ich czasu marnowac :ico_puknij:

[ Dodano: 09-11-2011, 21:52 ]
ah tez pojde spac bo pewnie znow nas ciezka nocka czeka...i jeszcze te nerwy....a i bez tego jakos mam kiepskie te pare ostatnich dni....

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 lis 2011, 08:17

Hej.

Ja dzisiaj mialam super nocke.Mala poszla spac o 20 obudzila sie dopiero o 4 na jedzenie i od razu zasnela no i teraz jeszcze spi.

Bylam z nia wczoraj u lekarza z tym nocnym kaszlem i powiedzial ze to moze byc kaszel alergiczny.Przez 3 tygodnie bedzie dostawala wziewy a jak nie przejdzie bo bedziemy musieli mleczko zmienic.
spadl mi Szymon z lozka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ojej.dobrze ze nic sie nie stalo :ico_sorki:

aga216, sliczne fotki w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inuno, fajnie Mikolajek sobie radzi :ico_brawa_01:
Aniaaai Magda1614dawno nas nie odwiedzaly....
wlasnie ciekawe co u nich :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 lis 2011, 08:59

Inuno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mikolajka, swietne te filmiki i fotki tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fintifluszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 6 zabkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcelina w kolko krzyczy mamama, jak jej sie nudzi, albo sie wkurza, juz mam dosc :ico_olaboga:

tabogucka, bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no i Marcelina za zabawka obraca sie wkolo siebie, moze to jakis wstep do pelzania :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość