Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

09 lis 2011, 20:59

serniczka trzymajcie sie :ico_pocieszyciel:
ancurek dobrze ze wsystko w porzadku :ico_sorki: pewnie najadlas sie duzo strachu :ico_szoking: ale co najwazniejsze ze dzidzius ma sie dobrze :-)

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

09 lis 2011, 21:24

Strasznie się bałam, lekarz stwierdził że nic złego się z dzieckiem nie dzieje, że ani krwiaka ani niczego złego tam nie widzi, że może doszło do jakiegoś rozkurczu...poprostu tak czasami jest, oj teraz to będę megastycznie się oszczędzać, tylko leże i wstaje tyle co do łazienki, narazie jestem u rodziców, a jutro mąż zaczyna krótki urlop i zabierze mnie do domku. A biore duphaston 3xdziennie, nospe i luteine 3xdziennie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lis 2011, 21:31

ja na Twoim miejscu skoczyłabym do apteki po test, coś się dzieje :ico_oczko:
- hmmm,chyba tak zrobie,okresu tez nie mam od wrzesnia :ico_szoking:
A biore duphaston 3xdziennie, nospe i luteine 3xdziennie.
- ale ci dali :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ja bralam najpierw Duphaston, a po 2 czy 3 miesiacach zmienili mi na luteine,ale nie jedno i drugie naraz :ico_olaboga:
No i potem magnez zamiast no-spy :ico_sorki: Tak przy Zuziuni mialam,bo w 8 TC tez w szpitalu wyladowalam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 lis 2011, 21:48

ancurek86, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
hmmm,chyba tak zrobie,okresu tez nie mam od wrzesnia :ico_szoking:
kochana a może to menopauza..., nie pocisz się czasami jakoś szczególnie mocniej??? :-D

[ Dodano: 09-11-2011, 20:49 ]
właśnie wciągnęłam dwa śledzie z zalewy octowej i pomarańczko, szkoda że się odbiło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 lis 2011, 22:55

WItam wieczorową porą,
ja tez walcze od wczoraj z bólami głowy, nie poszłam do pracy bo nie dość, że bolała to jeszcze słabo mi się robiło i co nie zjadłam to zaraz leciałam :587: :587: :587: i to mnie tak wyszarpało, że nie do opisania, wyglądam strasznie tak mi popękały naczynka na twarzy i szyi, że jak się zobaczyłam w lusterku byłam w szoku :ico_szoking:

tak kole 18 zaczęłam troche dochodzić do siebie, ale głowę czuję nadal... tragedia :ico_olaboga:

ancurek86, trzymaj się bedzie dobrze, pamiętaj pozytywne myślenie to podstawa :ico_oczko:

mama zuzi, ja tez mam pościel feretti, ale tylko poszwy + ochraniacz ale ten zwykły nie na całe łóżeczko, jestem bardzo zadowolona, mam to już ponad 3 lata i kolorki nadal bardzo ładne i materiał mocny :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

09 lis 2011, 23:12

Cześć wam :-D

ancurek dobrze ze wszystko w porządeczku już :ico_sorki: ...ja też zaczełam krwawić okolo 14 tygodnia ciązy...w nocy...pogotowie przyjechało...zrobili w szpitalu usg...dzidzia żyła...i tez podsumowali ze tak czasem sie zdarza...ale mnie od razu wypuścili...i jeszcze tego samego dnia do pracy polazłam :ico_puknij: I żadnych lekow nie zalecili...i jak do tej pory jest ok...a wcale nie zwolniłam...wiec kochana i u ciebie bedzie już wszystko w porządeczku!!!

mama_zuzi Cumbsa moim zdaniem powinnaś zrobić...tak dla świetego spokoju...ja też mam Rh -...a Dawid ma rh + i też w szpitalu robili mi zastrzyk w pupkę...

jagoda mi też kazał zrobic test na glukozę...50g..po 22 tyg ciązy....bardzo sie zdziwiłam...bo też czytałam ze robi sie miedzy 24-28 tyg ciązy....ale pielgniarki tłumaczyły mi ze jeżeli lekarz dopatrzył sie czegoś niepokojącego to zaleca je wcześniej...i zrobiłam...

asiab mi własnie teraz wyszło 140,1...dziwny wynik...wiec bedziemy powtarzac dopiero za miesiąc...

a co do wymazu z pochwy to u nas tego lekarze nie wykonują tak od siebie...trzeba im przypominać...też zrobię...ale to dopiero miesiąc przed porodem.... Szefowej córka jest lekarzem...i dzieki niej wiem ze trzeba nalegać na te badanko...jej wyszło ze ma gronkowca...i musieli zrobic jej cc...aby dziecko sie nie zaraziło...
Wiec dziewczyny pamiętajcie o tym badanku...!!!!
a tez walcze od wczoraj z bólami głowy, nie poszłam do pracy bo nie dość, że bolała to jeszcze słabo mi się robiło i co nie zjadłam to zaraz leciałam :587: :587: :587: i to mnie tak wyszarpało, że nie do opisania, wyglądam strasznie tak mi popękały naczynka na twarzy i szyi, że jak się zobaczyłam w lusterku byłam w szoku :ico_szoking:
:ico_szoking: oby te złe samopoczucie już sie nie powtarzało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

rybko bardzo sie dziwię czemu ze lekarz nie zalecił koleżance tego badanka na glukoze...czesto słyszałam o przypadkach ze dziewczyny z idcealnymi wynikami po wypiciu glukozy miały cukrzycę ciążową...ale ja już nie bede sie wtrącać...oby lekarz miał rację...
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 23:17 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2011, 23:15

jak to dobrze ża ja się nie muszę prosić ani przypominać o badaniach
co prawda chodzę przywatnie ale to też różnie bywa

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

09 lis 2011, 23:23

dobry wieczorek :P

To ja juz sie pogubiłam jak sie odczytuje ten suwaczek.. w suwaczku mam ze jestem w 13 tyg... jutro bedzie 13 tydz. i 1 dzien czy to oznacza ze jestem w 14 tygodniu?? Bo ja juz nic nie rozumiem.. :((
Pierwsza ciaza i chyba cos pokrecialm :P

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

09 lis 2011, 23:28

jutro bedzie 13 tydz. i 1 dzien czy to oznacza ze jestem w 14 tygodniu??
dokładnie tak sie liczy...suwaczek Twoj pokazuje ze już ukończyłaś 13 tydzien i zaczełaś 14-ty... :-D :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

09 lis 2011, 23:32

aaa a ja czubek myslslam ze to jest pierwszy dzien 13 tygodnia:P aaa czyli ja mam juz 2 trymestr:P

dobra ze mna tak zawsze, wszytsko 3 razy tłumaczyć :P

dziekuje za wyjasnienie i cierpliowsc :P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość