moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 lis 2011, 13:25

BARDZO przpraszam caly czas zapominam ze jestesmy na publicznym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Spoko :ico_oczko: i dzięki

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lis 2011, 13:32

Martalka witaj u nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszymy sie że dołączyła kolejna doświadczona mamusia :ico_sorki:

Ja przewijak mam po Franku też mi dużo ułatwił życia szczególnie po cc wiec dla mnie jest niezawodny :ico_sorki:

Wypiłam kawe i do tego pączuś :-)

Denerwuję sie że ta moja kruszynka sie tak mało rusza :ico_wstydzioch: dziś tylko tak przepłynęła raz rano a poza tym cisza :ico_olaboga:

[ Dodano: 10-11-2011, 12:32 ]
czekam na szwagierkę ma dziś wizytę u gina jest 3 tyg dalej ode mnie i bedzie miała synka :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 lis 2011, 13:39

no ja mam przewijak na łóżeczko i bardzo go sobie chwaliłam

[ Dodano: 10-11-2011, 12:41 ]
asiab, moj ginek mówił że mam sie nie denerwować bo teraz może byc tak że jeden dzien będą ruchy a potem cisza następnego

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lis 2011, 13:48

asiab, moj ginek mówił że mam sie nie denerwować bo teraz może byc tak że jeden dzien będą ruchy a potem cisza następnego
:ico_sorki: dziękuje za te słowa bo ja chyba oszaleje jakoś franek sie ciągle wiercił :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 lis 2011, 13:59

Martalka - witaj :-D

Ja jestem dzis starsznie senna,nie wiem co jest - chyba ta cukrzyca u mnie zaczyna sie ujawniac :ico_zly:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 lis 2011, 14:03

asiab, rozumeim cie doskonale
moje dziewczyny też były baaaaaaardzo aktywne a Iwo jest spokojniutki póki co

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lis 2011, 14:11

Ja jestem dzis starsznie senna,nie wiem co jest - chyba ta cukrzyca u mnie zaczyna sie ujawniac
spokojnie może masz niskie ciśnienie ? już zaraz cukrzyca :ico_nienie: bedzie dobrze ty nie bedziesz miała tym razem cukrzycy a ja cholestazy tak musimy myśleć :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lis 2011, 14:53

Wiecie, na pewno przewijak na łóżeczko ma swoje plusy- nie trzeba się schylać itd.
Ale ja miałam dopiero przy trzecim dziecku (dostałam) i uzywałam może 2 mce. Potem właśnie przewijalam gdzie popadło: na flanelce, kocyku, pralce w łazience itd.
Dla mnie nie jest więc to rzecz niezbędna :-D

A tak ciągnąc temat: co uznajecie za sprzęt niezbędny? Sporo z Was już po połówce jest, ale Wam fajnie ;)
Dla mnie przy tym dzieciaczku i w obecnych okolicznościach będzie to wózek podwójny oraz chusta. Laktator też zamierzam kupic na 100%...
Przydała by się też suszarka bębnowa do prania :ico_olaboga: ale to już tak ogólnie życiowo... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 lis 2011, 15:32

witamy nowa mamusie :ico_brawa_01: :ico_haha_01: nasza grupa sie powieksza :-D :ico_brawa_01: martalka w ktorym tc jestes??
mi tez sie podobaja przewijaki , widzialam nawet taki fajny w jumbo za 60 Euro :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 lis 2011, 16:04

Witam Martalka
co uznajecie za sprzęt niezbędny?
Co do przewijaka ja nadal mam mieszane uczucia..., cały czas mam wrażenie że będę to robiła na wyrku, a jak mały zostanie z dziadkami to i tak pewnie nie będą siedzieli z nim w górnej części mieszkania = nasza sypialnia gdzie będzie łóżeczko początkowo, tylko w kuchni albo salonie a tam przewijak to jedynie na stole mogliby położyć. W razie gdy okaże się naprawdę niezbędną rzeczą, siostra od której mam łóżeczko ma gdzieś upchany w piwnicy ten "sprzecior" to się go wykopie :-D
Za to zamierzam zaopatrzyć się w takie podkłady higieniczne do przewijania
Obrazek co by mi brzdąc do łóżka czasami nie nasikał, czy gdziekolwiek indziej gdzie będzie przebierany, bo podobno bardzo często się zdarza, że jak pieluchę się ściągnie to zaraz fontanna.

Laktator też zamierzam sobie sprawić, ale dopiero po porodzie bo to nigdy nic nie wiadomo jak z tym pokarmem będzie, a nie zamierzam być "przykuta" w domu 24 h/dobę. Od samego początku ciąży zaznaczam mężowi, że dziecko jest nasze i że opieka nad nim też należy do nas oboje a nie tylko do matki :ico_oczko:

No i smoczek myślę, że to też niezbędny sprzęt od pierwszych dni, choć wiem, że na ten temat są różne opinie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość