Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

12 lis 2011, 16:55

Myszka_, udanych zakupow :ico_brawa_01:
Jak tak dalej pojdzie to boje, sie ze moj chlop sobie pojdzie.. hehe
- hehe,chyba nie bedzie tak zle :ico_oczko:
proponujesz pozycję na plecach zamiast urodzenia dziecka w wodzie?
- ja niestety naleze do tych nieszczesliwych kobiet,ktore maja duze dzieci i problemy przy porodzie,wiec pierwsze dziecko musialam na lezaco - mlody byl duzy i owiniety pepowina - nie dalo rady inaczej,a Zuzka utknela barkami,wiec na lezaco i wypychali mi ja,teraz beda miala CC :ico_oczko:

Ja mam ten problme,ze nie mam skurczy tzn partych nie mam wogole i zawsze oxy mi daja :ico_noniewiem:
WYPIJEMY SOBIE SLUBNEGO SZAMPANIKA PICCOLLO
- no to za zdrowie Kingozy i meza :-D

Obrazek

Zamawiam lampke brzoskwiniowego :ico_oczko:
To chyba tylko ta pępowina winna, bo duze dzieci łatwiej jednak rodzić w pozycjach wertykalnych... Raz, że główka dziecka nie idzie "pod górkę", dwa: nie trzeba aż tak przec, bo grawitacja pomaga, trzy: nie trzeba nacinać właściwie, bo główka idzie równomiernie kanałem rodnym, a nie napiera na krocze jak podczas leżenia (w sensie na tkanki lączące ujście pochwy w odbytem, bo na leżąco właśnie tam jest największy nacisk, napór główki).

A co do skurczy partych, to zastanawialam się dokładnie wczoraj jak to jest. Ja przy pierwszym porodzie nie miałam wcale, przynajmniej nie czułam. Ale podano mi jednak dolargan, i ja jego winię za nieodczuwanie skurczy, to mocny środek- jak morfina, więc możliwe (też mi syna wyciskali). W 2 i 3 porodzie skurcze parte miałam jak talala. Aż teraz niewyobrażalne jest, że mogłam przy 1 porodzie nie czuć. Tak jakby, przepraszam za porównanie.... kupa szła, a ja tego nie czuję :ico_haha_01: Ale wiecie o co mi chodzi chyba??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 lis 2011, 17:34

Ale wiecie o co mi chodzi chyba??? :ico_haha_01:
- heh powiedzmy :ico_oczko:

U mnie bylo tak,ze ja nie czulam partych,nie czulam,ze musze kupke czy cus - powiedzieli,ze jak bede miala sile,to mam przec! Ja sie pytam ale jak? A polozna,to zrob kupke - no to jak sila byla,to "robilam" kupke,dlatego jak naciecie czulam,bo skurczu nie bylo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 12-11-2011, 16:36 ]
No to chlup!
- :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 lis 2011, 17:40

kingoza szczęścia na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!! No to chlup do dna!!!! :564:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

12 lis 2011, 17:48

witam kochane ... wpadlam sie przywitac :-D
wiec tak : slubik odbyl sie o godz 12.00 a potem poszlismy na obiad z najblizsza rodzina :ico_haha_02: bylo bardzo milo .. byl nawet szampan i tort :-D OFICJALNIE JESTEM MEZATKA :ico_brawa_01: dziekuje za zyczenia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: zabieram sie za przeczytanie waszych poscikow :-D

[ Dodano: 12-11-2011, 16:51 ]
przyszla moja swiadkowa ..doczytam pozniej :-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

12 lis 2011, 17:55

Kingoza wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, przede wszystkim miłości i szczęscia oraz wytrwałości!!!

[ Dodano: 12-11-2011, 16:56 ]
do jutra, lece bo mam zaraz gości!!! papap

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

12 lis 2011, 19:00

no i :ico_tort: za rozpoczety 21 tc :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

12 lis 2011, 19:03

no gartki za skonczony 20!! :)) szybko leci, co?? już nidługo bedziecie mieli córcie w domciu :)) ale fajnie ;))

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 lis 2011, 19:28

OFICJALNIE JESTEM MEZATKA
- to czekamy na foty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
już nidługo bedziecie mieli córcie w domciu :)
- my sie tez doczekamy,byle do maja :-D

Ja dzis upieklam to ciasto bananowe,polecane tu na forum i murzynka i wyszlo super :-D

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

12 lis 2011, 19:31

Rybko, smaka mi narobiłaś :P

A doczekać sie wkońcu doczekamy :P Zleci szybko :)

Jeszcze 5 mc tylko :P

[ Dodano: 12-11-2011, 18:37 ]
ależ mam nerwy!!

Mieszkamy z babka mojego Dawida.. i przyszła corka jej zeby ja wykapac bo ona bardzo "jest chora" nawet dzien dobry nie powiedziala tylko władowała sie do łazienki ta coreczka w buciorach co za nie wychowane sucz... z niej.. ma kolo 50 lat a zachowac sie nie potrafi... dzikuska pieprz... a dzisiaj podłogi myłam.. zaraz pojde ja trzasne normalnie... nikt mnie tak nie wkurzyl ostatnio...

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 lis 2011, 20:00

Witam dziewczyny..., wpadam się przywitać dopiero teraz bo wcześniej nie bardzo miałam czas..., cały dzień na pełnych obrotach a nasza dzidzia jakaś taka spokojna, wogóle Go nie czułam.

Od rańca zgrabiłam chyba hektar liści, później szybki obiad i wio na zakupy spożywcze :ico_zly: nie znoszę tego robić, później trochę posprzątałam, sałatkę zrobiłam no i teraz usiadłam.

kingoza wszystkiego najlepszego, abyście w każdy kolejny dzień byli tak szczęśliwi jak dzisiaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobra lecę kolacje uszykować..., pa pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość