moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 lis 2011, 23:43

tabogucka bardzo proszę o niezamieszczanie odnośników do stron www
W zamian można zamieścić fotkę :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 lis 2011, 23:44

Inuno Ty masz tak z tesciami jak ja ze swoja matka... :ico_sorki:
dzis sie wlasnie dowiedzialam ze ona wie lepiej jaka szafka na buty u nas w przedpokoju bedzie najlepiej pasowac i jak jej mowie ze nie chce wyzszej niz parapet to ona na to dobrze dobrze i tak zamowimy taka wysokosc jaka ona uwaza za sluszna :ico_puknij:
tez sie zastanawiam czy nie podjac jakiegos bardziej stanowczego kroku...np sprzedac ten dom ,splacic jej czesc ,kupic cos mniejszego i miec swiety spokoj... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


a Twoj maz zawsze taki byl ze sie z Toba umawia na jedno a potem daje sie tesciom omotac???

Twoja mam ma napewno troche racji...bo jednak mlodzi powinni sie sami rzadzic na swoim... :ico_sorki:

trzymaj sie...dzielnie ...i powodzenia an obiedzie... :ico_sorki:

[ Dodano: 13-11-2011, 22:46 ]
ardzo proszę o niezamieszczanie odnośników do stron www
W zamian można zamieścić fotkę :-)
_________________
okey ...chociaz nie bardzo rozumiem ...znaczy zamiast linka wrzucic samo zdjecie w podpisie tak? i to juz wszytkich stron www sie tyczy???hmmm...szkoda

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lis 2011, 00:37

Tabogucka, a czemu czesc domu jest Twojej mamy? kaske wam pozyczala?

nie kupuj szafki wcale, poczekaj az sobie mama pojedzie :ico_oczko:

Polka nie lubi ostatnio w foteliku siedziec-takim do karmienia :ico_noniewiem:
z lezaczka natomiast nie kozysta juz wcale, chyba schowam, zeby nie zagracal przestrzeni...#siedziec jeszcze nie umie, a kombinuje jakby tu wstac caly czas, tylko czekam az sobie guziora wielkiego o cos nabije...


Oh no i przypomnialo mi sie- gdzie u licha sie podziewa Dobrusia??? Oni mieli jakis plan wynajac mieszkanie i u rodzicow mieszkac, zeby ten domek sobie robic, ale by sie chyba odezwala :ico_olaboga: macie do niej numer?

Nie chce sie wymadrzac, bo sama robie cos chyba nie tak, bo Polce to uczulenie nie shodzi, ma strasznie sucha skore i brzydko to wyglada, ale dziewczyny... parowki sa fuj! sa bardzo slone-za bardzo dla maluchow, mooooze takie jakies super dla dzieci przedstawiaja lepsza jakosc, ale ogolnie parowa to jeden z najpaskudniejszych wyrobow miesnych :ico_sorki:


w srode mam z Pola wizyte u pediatry, moze cs poradzi na ta jej skore, zawsze miala te plamy kolo uszek, ale teraz to jest koszmar po prostu...

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

14 lis 2011, 00:41

ale ogolnie parowa to jeden z najpaskudniejszych wyrobow miesnych
zgadza się, ale dzieciaczki muszą się przyzwyczajać do wszystkiego po mału, ja wychodzę z załozenia że jeżeli nic sie nie dzieje po jedzeniu ktore daje to można śmiało dawać :) A jak zje coś śmieciowego raz na jakiś czas to się nic nie stanie xDD

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 lis 2011, 02:13

hej a ja cos nie moge spac mala dzis ciezko mi zasypiala i dopiero po 20 udalo mi sie ją uspic a o 22 obudzila sie z placzem cos ja meczy chyba brzuszek moze to od parowki bo dzis jej dalam ale dosłownie zjadla tylko maciupki kawaleczek ale jak tak piszecie ze nie dawac lepiej to juz nie dam wiecej
wogole ostatnio nie chce mi jesc za bardzo słoiczkow i kaszek wieczorem kleiku tez nie moze przez ten zabek co sie wyrzyna hmmm albo dlatego ze daje jej teraz te słoiczki gdzie sa jedzonka juz z kawaleczkami a ona nauczona do papek nie wiem sama tak czy siak papek juz nie dostanie musi sie nauczyc jesc cos konkretniejszego bo pozniej problem by byl ;)
a czy dopajacie maluszki czyms? herbatki soczki? czy tylko mleko do picia? bo ja w sumie nie dawalam jej ale tak sobie mysle ze mleczko moze jej byc malo ze cos powiinam jej dac do napicia a nie tylko do jedzenia , soczkow nie lubi za bardzo ;/
Blanka trzymam kciuki oby wszystko sie poukladalo i brawa dla Mateuszka ze sam juz ładnie siada :ico_brawa_01:
Inunio współczuje ale przynajmniej macie juz to swoje mieszkanko i na co dzien nie musisz tego sluchac a ja mieszkam z tesciami i puki co zadnych perspektyw na swoje mieszkanko ;/ ale i tak trzymam kciuki zeby wam sie poukladalo izeby mąż trzymal twoją stronę i robił to co wczesniej ustaliliscie :ico_sorki: :ico_brawa_01:
nie wiem czy wam pisałam juz ale K musiał zawiesi szkołe brak kasy nas do tego zmusil niestety a szkoda ;/ ale to bylo konieczne od czasu do czasu uda mu sie zlapac jakiegos pacjenta teraz jezdzi do takiego chłopaka cos tam mial z nogą i K go rehabilituje po operacji i wszyscy sa bardzo zadowoleni nawet lekarz jak byli na wizycie pytal sie skad wzieli takiego fizjoterapeute? ze rewelacja co zrobil z tą noga w tak krotkim czasie ;) ciesze sie bo K troszke si epodbudował a tak caly czas sie martwi mam nadzieje ze za troszke wszystko sie poukłada i juz bedzie tylko lepiej ;/

[ Dodano: 14-11-2011, 01:18 ]
a wczesniej jezdzil do takiego chłopca co go sparaliizowało ni z tad ni z owat i lekarze stwierdzili u niego jakas zadka chorobę no i K tez do niego jezdzil i duze postepy chlopak zrobil i teraz normalnie juz funkcjonuje takze opinie sobie dobrą wyrabia zeby tylko udalo sie ten gabinet wykonczyc i ruszyło wszystko :ico_sorki: dofinanswoania tez nie udalo sie dostac ;/ ale moze na poczatku roku bedzie wieksza szansa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lis 2011, 09:05

wychodzę z załozenia że jeżeli nic sie nie dzieje po jedzeniu ktore daje to można śmiało dawać
niby tak, ale nalezy pamietac o tym, ze nadmiar soli obciaza bardzo nerki czego raczej golym okiem nie widac, a na pewno nie rzutuje dobrze na przyszlosc...
mysle ze mleczko moze jej byc malo ze cos powiinam jej dac do napicia
ja Polce daje do zabawy bardzie, wode w niekapku, lubi sobi pogryzc smoka, a i napije sie troche... i zgodze sie, ze papek lepiej juz nie dawac

dobrze, ze sobie Twoj maz renome robi, ale cgyba dobrze by bylo zeby szybko ta szkole skonczyl, co :ico_sorki:



Blanka, a co tam u Was??? daj znac o rezultacie trzymania kciukow

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 lis 2011, 09:17

Fintifluszka, nasze niemieckie parowki sa 100 razy lepsze niz te polskie...
no a co do zywienia maluchow.. kiedys ludzie dawali dzieciom to co mieli i jakos nic im sie nie stalo, wiec cos zakazanego raz na jakis czas tez dzieciaczkom nie zaszkodzi...
le dzieciaczki muszą się przyzwyczajać do wszystkiego po mału, ja wychodzę z załozenia że jeżeli nic sie nie dzieje po jedzeniu ktore daje to można śmiało dawać :)
ja wychodze z takiego samego zalozenia, dziewczynki jadly juz wszystko jak mialy skonczone 8 mies. i nic im nie bylo, do dzisiaj zadnych alergii nie maja, zdrowe jak ryby...
i w przypadku Marceliny widze, ze jest podobnie, bo poki co je wszystko i tez sie nic nie dzieje..
Ciekawe czy w tych sloiczkach faktycznie wszystko tak scisne pod kontrola jest trzymane :ico_noniewiem:

U nas weekend spokojnie niestety nie minal... Mala ma karatek :ico_noniewiem: a noce masakra :ico_olaboga:

Blanka26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do witaminy D to ja nadal podaje, po 1 tabletce dziennie

Inuno, Mikolajek pieknie robi kosi kosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

14 lis 2011, 09:53

Inuno, wspolczuje.Powodzenia w sobote na obiedzie :ico_oczko:

Blanka26 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mata i trzymammocno kciuki.
Inuno napisał/a:
le dzieciaczki muszą się przyzwyczajać do wszystkiego po mału, ja wychodzę z załozenia że jeżeli nic sie nie dzieje po jedzeniu ktore daje to można śmiało dawać :)

ja wychodze z takiego samego zalozenia,
ja uwazam dokladnie tak samo :-)

patrycjaaa, super ze meza tak chwala i szkoda bardzo ze musial przerwac szkole.

Ewelcia zdrowka dla Oskarka

Ja witamine d podaje i nam pediatra mowil ze do roku podawac.
A Roksanka juz lepiej.Dzis wyjatkowo jeszcze spi.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 lis 2011, 09:59

Ja witamine d podaje i nam pediatra mowil ze do roku podawac.
no my tez mamy podawac do roku...
agusia22, a Twojej Roksance z gory dwojka sie przebila?? czy to jedynka jest??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 lis 2011, 10:47

Tabogucka, a czemu czesc domu jest Twojej mamy? kaske wam pozyczala?
nie ....pieniadze sa z mieszkania ktore kiedys na mnie rodzice przepisali ...obydwoje... :ico_sorki: tylko tata nie zyje a nawet jakby zyl to by sie nie wtracal ....a moja matka uwaza ze to ona nam dom kupila :ico_puknij: diabli wiedz a czemu....
wiec mysle zeby to sprzedac oddac jej to co jej sie wydaje jej czescia pieniedzy (prawnie tylko 25%) ,wywolac 3 wojne swiatowa i miec swiety spokoj raz na zawsze.... :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość