Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2011, 09:11

zrobił ogromne postępy w ciągu tygodnia :ico_brawa_01:
zuch chłopak :ico_brawa_01:
zabawka fajna, ale chyba musicie mieć duże mieszkanie, gdzie to wszystko mieścicie :ico_olaboga:
mieszkanie mamy duże, wynajmujemy dom w którym są 3 pokoje :), sam pokój Julkii jest duży :) a że łóżeczko jest już złożone to dodatkowo sporo miejsca się zrobiło, a tą zabawkę na szczęście można składać :)
trzymajcie za nas błagam!
jesli chodzi o kciuki to zaciskam i trzymam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lis 2011, 09:43

dziewczyny zastanawiałyście się nad prezentami świątecznymi dla szkrabów
Lulu zażyczyła sobie aparat cyfrowy kotkowy i album na zdjęcia. Aparat już kupiłam, taki dla dzieci, w kształcie głowy kota, różowy, używany, ale wygląda jak nówka i najważniejsze, że nie kosztował za wiele, a Stasiowi kupię jeździk :-)
awno mam wypatrzoną kuchenkę dla Julkii o taka
ładna :-)
dodam tylko, ze Mat pięknie siedzi :ico_brawa_01: siada sam :ico_brawa_01: zrobił ogromne postępy w ciągu tygodnia :ico_brawa_01:
super, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzymajcie za nas błagam!
trzymam mocno, w ciemno... :ico_pocieszyciel:

Hello poniedziałkowo :ico_kawa:
Moje maluchy znów smarkate, Stasiu ma zielone gilki, w nocy go wzięłam do siebie o 3:30 jak zjadł mleko i spał ze mną do rana, bo w łóżeczku się porozkopywał i zimny był cały jak go brałam.
Lepiej już mi śpi :ico_brawa_01: robi jedną pobudkę około 3-4 na jedzenie i potem śpi do 7, więc nie mogę narzekać :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2011, 11:34

najważniejsze, że nie kosztował za wiele,
używany czy nowy nie ważne, ważne aby dziecko miało frajdę :) :ico_sorki: ja w sumie jeszcze się wstrzymuję z kuchenką, bo jakbym trafiła używaną za połowę ceny to bym brała :) :ico_sorki:
Moje maluchy znów smarkate, Stasiu ma zielone gilki, w nocy go wzięłam do siebie o 3:30 jak zjadł mleko i spał ze mną do rana, bo w łóżeczku się porozkopywał i zimny był cały jak go brałam.
Lepiej już mi śpi :ico_brawa_01: robi jedną pobudkę około 3-4 na jedzenie i potem śpi do 7, więc nie mogę narzekać :-)
u mnie smarki na razie przeszły :ico_sorki: od 2 dni cisza .. :ico_noniewiem:

no i gratki dla Stasia za jjedną pobudkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

14 lis 2011, 13:25

My już prezenty mamy, jeden (dla Zuzanki) nawet od wakacji :ico_brawa_01: a jest to jezdzik taki jak ponizej albo podobny :ico_oczko: (spakowany leży więc już dokładnie nie pamiętam). Oliwce zakupiliśmy już też i jest to pianinko ze stołeczkiem i mikrofonem - skorzystaliśmy z promocji (w ubiegłym roku też była, ale jak się zdecydowaliśmy to już się skończyła i do samych świąt 45 funtów musielibyśmy dać). W tym roku byliśmy bardziej cwani :-D :-D :-D i w sumie to już czekałam aż będzie 25f i jak się taka cena pojawiła to ze startu kupiłam
Poniżej znalazłam fotki tych zabawek i widzę, że z tym jeździkiem niezły biznes zrobiłam bo tutaj nowy w sklepie 79funtów :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ja za 8 na car bootsie kupiłam :ico_brawa_01: w rewelacyjnym stanie, używania w ogóle nie widać, natomiast nie ma tego podestu zielonego, żeby jeździk unieruchomić i takiej rączki do trzymania żeby nim rodzic kierował, ale nie będziemy go zabierać nigdzie na miasto więc zbędna rzecz, która mogłaby tylko kusić Oliwkę :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 14-11-2011, 13:52 ]
My mieliśmy gości do dzisiaj więc trochę nieobecna byłam, ale już wracam (zgubiłam trochę tej chandry jesiennej :-D :-D :-D , mam nadzieję, że na długo). Ucztowaliśmy moje 30 urodzinki i mąż upiekł pysznego sachera :ico_tort: Częstujcie się, niebo w gębie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Było bardzo miło, bo przyjechali nasi ukochani przyjaciele i przyszła też nasza nowa koleżanka (Polka mieszkająca za ścianą :ico_brawa_01: ) A jutro mamy pokój w męża hotelu (z pracy ;) ) z obiadokolacją i śniadaniem (akurat udało się zgrać termin z okazją :-D , bo taki pokój dostaje raz w roku każdy pracownik), my będziemy pierwszy raz, opowiem jak było :ico_haha_02:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2011, 15:33

b@sia, fajne prezenty :D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

14 lis 2011, 23:23

b@sia, fajne prezenty :D
A dziękuję, mam nadzieję, że dziewczynom się spodobają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2011, 23:58

a u Nas zamieszanie :ico_zly: Ostatnio Nam prąd wysiadł, ale uwaga w jdnym pokoju można było zapalić światło, ale w kontaktach nie było prądu, zaś w drugim pokoju ani światła ani w kontaktach, w reszcie domu wszystko grało :ico_olaboga: Dzisiaj M to zrobił, ale okazało się że rozetki były pod płytami gipsowymi, a więc powybijał dziry w ścianie, no i teraz czeka Nas malowanie pokoju Julki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lis 2011, 10:30

b@sia, super prezenty :-) Ja sobie zdjęcia z domu zobaczę, bo tu nie widzę :ico_zly:
To macie problem z głowy :-)
Ucztowaliśmy moje 30 urodzinki
100 lat, wszystkiego najlepszego!!! :ico_prezent: :ico_prezent:
A jutro mamy pokój w męża hotelu (z pracy ;) ) z obiadokolacją i śniadaniem (akurat udało się zgrać termin z okazją :-D , bo taki pokój dostaje raz w roku każdy pracownik), my będziemy pierwszy raz, opowiem jak było :ico_haha_02:
ale się będzie działo ;-) Ale bez dzieciaków tam będziecie?
Tynusz1, oj, to się Wam namieszało jeszcze z tym prądem, dobrze, że już zrobione ;-)

Witam się wtorkowo :ico_kawa:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 lis 2011, 12:29

oj, to się Wam namieszało jeszcze z tym prądem, dobrze, że już zrobione ;-)
no teraz M poszpachluje i pomaluje pokoj - a ja sie smialam bo ostatnio tak myslalam co tu wykombinowac zeby go namowic zeby pomalowal Julce pokoj :D nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo:)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

15 lis 2011, 14:03

100 lat, wszystkiego najlepszego!!!
Dziękuję :-D
Ale bez dzieciaków tam będziecie?
Z dzieciakami :-D :-D :-D tutaj nie mamy żadnej rodziny więc nie mamy z kim zostawić, poza tym Zuzia na piersi, a Oliwka niechętna do zostawania (tylko babcia lub najbliższa ciocia). Nie chcieliśmy tego planować jak przyjadą moi rodzice na święta, bo wtedy będziemy się chcieli Nimi nacieszyć, a nie zostawiać samych w domu :ico_haha_01:
Ale damy radę :-D , mamy mieć połączone dwa pokoje, dla Zuzi dostawią łóżeczko niemowlęce, mąż już wszystko zaplanował i od dwóch dni chodzi jakby mu śrubkę w nonono wkręcił :ico_oczko: - ciekawe dlaczego :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: ?

[ Dodano: 15-11-2011, 13:04 ]
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo:)
hehe, no to faktycznie pożytek z tego wyszedł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości