tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 lis 2011, 13:30

glutenu, bo to obstawiam...

to trzymam kciuki za testy srodowe!!!
a czym Pole smarujesz na codzien???znaczy nie tym kremem na sterydach... diprobase moze??? bo Szymkowi pomaga....tez mamy takie plamy raz sa raz znikaja ...mnie mowia ze to luszczyca(zwlaszcza ze ja mam)ja nie wiem...czasem nawet na policzki mu wychodzi...i oczywiscie krem sterydowy od razu pomga...ale szkoda dziecka... :ico_sorki:

[ Dodano: 17-11-2011, 12:31 ]
Fintifluszka aga216a rajstopki bajera ...zaczelam tez przegladac nasz ebay UK ...bo my mamy drewniana podloge i tez biedak sobie nie radzi ...ale tu w uk nie ma takich...sa antyposlizgowe jedynie na stopkach... :ico_szoking: musze dalej kombinowac

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 lis 2011, 14:25

aga216 akurat wtedy spala ale nie cala noc ,plakala w lozeczku to ja wzielam do nas na lozko. :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 lis 2011, 14:25

hej dziewczyny
Marcelince uwidocznily sie gorne dwojki.. takie biale kropki widaci czuc.. a jedynki plasko...
cos chyba nie pokolei te zabki beda wychodzily :ico_oczko:
no a u nas daöej karat i marudzenie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lis 2011, 14:57

Polka wczoraj po szzepieniu swirowala troche, ale bez gorczki na szczescie...

mam takie zdjecie zrobione jakis zas temu jak sie Pole te plamy na brzuchu pojawily
Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 lis 2011, 16:35

Fintifluszka, a nie jest to przypadkiem jakas dziecieca choroba?? dobrze, ze to sie przynajmniej nie luszczy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lis 2011, 17:04

nie jest to przypadkiem jakas dziecieca choroba?? dobrze, ze to sie przynajmniej nie luszczy
zobazymy po testah alergicznych, "c" mi nie wchodzi czasami, wiec wybaczcie, ze wyglada to jakbym mega byki robila :ico_oczko:
wlasnie zluszczylo jej sie w niektorych miejscach, bo skore miala juz taka suha, ze az sie pomarszzyla i w koncu zeszla na kilku plamach... dzisiaj wyglada lepiej, po 3 cim smarowaniu nie jest juz czerwone tylko suche...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 lis 2011, 18:22

Fintifluszkao tyle o ile ze zdjecia widze to dokladnie takie same plamy jak u Szymka.... tylko ze nam na brzuszku nie wyszly ...
u nas sa na raczkach tak jak i u Polci i na nozkach oraz pod szyja -tak jakby mial taki chropowaty szalik z tych krostek/plamek i czasem na policzkach takaie czerwone jakby swiecacae plamy...

nam pomaga Oilatum do kapieli i diprobase 3-4 razy dziennie do smarowania a od biedy --jak juz jest bardzo zle to masc hydrokortyzon2%

mi powiedzieli ze to napewno nie alergia jedzeniowa :ico_noniewiem: dlatego jestem bardzo ciekawa co wyjdzie na Polki testach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

17 lis 2011, 20:11

Fintifluszka, ojej, nie wiedziałam, że aż tak Polę wysypało :ico_olaboga: Oby wszystko było dobrze :ico_sorki:

aga216, fajne rajstopki :ico_brawa_01:

tabogucka, dzisiaj mój Mikołaj zasnął o 17 i śpi dalej :ico_szoking: aż się boję nocki.. Ale dzień potwornie marudny, chwilę Miki połaził po podłodze, po czym podpełz do mnie i chciał sie wdrapać, żebym go na ręce wzięła, więc nawet nie chce mi się go budzić :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 lis 2011, 20:15

dzisiaj mój Mikołaj zasnął o 17 i śpi dalej
u na snie bylo tak zle czego i Tobie zycze :-)

a nam chyba nowy zabek wychodzi bo Szymek nie wypuszcza cyca z buzi ....nie je ale tez nie puszcza :ico_oczko:

[ Dodano: 17-11-2011, 19:17 ]
Aneta11 Szymek tez zlecial z lozka ...ale nawet sie nie skapnal :ico_haha_01: poprostu dalej sie bawil na podlodze ...nawet nie zaplakal a lozko u nas wysokie a podloga drewniana :ico_szoking:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

17 lis 2011, 23:05

ojej ciekawe dlaczego Polcie tak wysypalo daj znac po testach co i jak
a ja sie kurcze martwie bo moja siostra dzis pojechala do szpitala ;/ jest w 6 miesiacu ciązy i miala lezec bo szyjka sie jej skraca a dzis sie strasznie zle poczula caly czas wymiotowała i krzyz ja mocno bolał i bałysmy sie ze cos sie zaczelo boo to tak jakby na poród skazywało zostawili ja w szpitalu i mowią ze ciaza nie jest zagrozona ale ze nie ma głaskac brzuszka zeby dziecka nie pobudzic i nie wywołac skurczy ;/ martwie sie o nią strasznie :ico_placzek:
moja mama to umiera ze strachu bo ona w 6 miesiacu stracila synka a sie okazuje ze siostry tesciowa tez i tez synka i w 6 mesiacu Boze zeby wszystko było dobrze dopiero na lutego ma termin :ico_olaboga:
Blaneczka juz kilka razy sama usiadla i ostro probuje raczkowac pozycje juz przybiera do zabawek sie jakos przemieszcza jakimis sposobami śmiesznymi
a i przyszlo nam dzis krzeselko do karmienia jutro wam wstawie zdjecie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość