buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 lis 2011, 10:53

Moja Martyna ważyła 10 kg jak miała 17 miesięcy
widać na zdjęciu, że drobniutka z niej dziewczynka :-) . Ale po Adrianie nie widać tej wagi, on nie jest "Tłuściutkim" dzieckiem. Wogóle niejadek z niego straszny :ico_noniewiem: . I ja naprawde nie wiem z kąd ta waga.
Czasami podczytuje lutowe dzieciaczki 2011 i tam są dzieci o miesiąc młodsze od naszych i już dobrze ponad 10 ważą, nie wiem od czego to zależy, tymbardziej, że mój Adrian jest alergikiem, i nic dodatkowo mu praktycznie nie daje. Je nutramigen raz samo mleczko, raz z kleikiem kukurydzianym, jeden posiłek mu daję kaszkę sinlac, i kolejny np kleik ryżowy na wodzie z jabłuszkiem lub gruszką. Ostatnio znów wogóle nie chce jadać zupek (od tygodnia wogóle nie je :ico_placzek: ). Także ja nie wiem co mam zrobić, żeby ta waga byla mniejsza :ico_sorki:

[ Dodano: 18-11-2011, 10:03 ]
A tu moje cudaki dzisiaj :-)
[img][img]http://images37.fotosik.pl/1177/89aed213fc3ad2c7med.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

18 lis 2011, 12:26

buzok taka po prostu Adriana uroda - jest duży i już. A powiem Ci , że Nutramigen chyba ma taką właściwość, że dzieci na nim dużo przybierają na wadze.

Krzyś znowu je bardzo dużo, tylko, że on ma potrójne ADHD :-D spala wszystko i dlatego taka z niego drobina. On na noc wypija 240 mleka z kaszą i do tego jeszcze poprawia cycem. No ale po takiej ilości śpi do 7 rano.

Bartek w wieku Krzysia też nie był o wiele większy, a teraz waży 16 kilo i ma prawie 100 cm wzrostu - także teraz też jest dużym dzieckiem jak na swój wiek. No ale z niego też straszny żarłok. W ogóle moje dzieci lepiej ubierać niż żywić :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 lis 2011, 14:09

widać na zdjęciu, że drobniutka z niej dziewczynka :-) . Ale po Adrianie nie widać tej wagi, on nie jest "Tłuściutkim" dzieckiem. Wogóle niejadek z niego straszny :ico_noniewiem: . I ja naprawde nie wiem z kąd ta waga.
Także ja nie wiem co mam zrobić, żeby ta waga byla mniejsza :ico_sorki:
teraz waży 17,200 a potrafi zjeść, czasami na obiad wiecej je niż ja :-)
Tutaj są jej zdjęcia z dwóch lat życia http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... c&start=40

Na razie nic nie musisz robić z jego wagą, wygląda super. Po prostu może mieć taką ubite ciałko i stąd te 10 kg :-) Jak zacznie biegać to zobaczysz że mu się zmieni.

Super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 lis 2011, 16:31

on ma potrójne ADHD
oj Kchana gdybyś zobaczyła mojego Adriana to też on spokojnym dzieckiem nie jest :ico_nienie: . Moja mama mówi, że wychowała czwórkę swoich dzieci, Adrian jest szóstym wnukiem i nigdy nie widziała takiego "pieronka" jak on :ico_olaboga: . Daje czasem popalić naprawde :ico_sorki:
240 mleka z kaszą i do tego jeszcze poprawia cycem
a mój Adrian więcej niż 180 nie wypije :ico_noniewiem: no i w nocy gorzej ze spaniem :ico_sorki:
W ogóle moje dzieci lepiej ubierać niż żywić
:-D
Tutaj są jej zdjęcia z dwóch lat życia
nie da się tam wejść :ico_sorki:
wygląda super
moim zdaniem wcale nie widać po nim, żeby był grubaskiem :ico_noniewiem:
mieć taką ubite ciałko
oj ma :ico_sorki:
zacznie biegać to zobaczysz że mu się zmieni.
hehe on już biega :-D od dwóch dni to już tak naprawde dobrze chodzi, kuca, wstaje bez trzymanie się czegoś lub kogoś :-D , no i nadal się przy tym rozbija :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 lis 2011, 23:45

Tutaj są jej zdjęcia z dwóch lat życia
nie da się tam wejść :ico_sorki:
hmmm mnie się udaje... nie wiem co jest grane :ico_noniewiem:
wklejam raz jeszcze http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... c&start=40

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

19 lis 2011, 11:59

Ja też nie mogę tam wejść piszą że ten temat został usunięty!

Ale mnie rozłożyło dziewczyny, nie pamiętam kiedy byłam tak chora jak teraz i to wszystko od małej to ona mnie zaraziła! Jedno tylko mnie martwi że jeśli ona się czuje tak jak ja to strasznie się męczy!

Buzoczku śliczne zdjęcia dzieciaczków! I nie przejmuj się że Aduś tyle waży widocznie taka jego uroda! Córeczka mojej kol. mam 2,5 roku a waży 11kg i wcale nie wygląda na chudziutką ma pucki na policzkach i taką sporą dupeczkę ale jej po prostu lekka więc z Adriankiem może być na odwrót jest ubity i tyle! Ale najważniejsze że jest zdrowy i szczęśliwy!

Dziewczyny a macie jakieś wieści od Agnieszki i Wiktorka? Jak tam ona się czuje?

A Madziorka też już dawno nie zaglądała! O Alince nie wspomnę!

Chciałam popisać a tu moje słonko wstało tak ze koniec pisania muszę iść do niej!

Może jeszcze później coś naskrobie!

A i na NK dodałam nowe zdjęcia Klaudisi jeśli chcecie zobaczyć to zapraszam!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 lis 2011, 12:07

A i na NK dodałam nowe zdjęcia Klaudisi jeśli chcecie zobaczyć to zapraszam!
Już widziałam śliczną księżniczkę :ico_brawa_01: . A ile Klaudia waży?
Dziewczyny a macie jakieś wieści od Agnieszki i Wiktorka?
oj już dawno się nie odzywala :ico_sorki: , a obiecała, że nas odwiedzi :ico_sorki:
Ale mnie rozłożyło dziewczyny,
zdrówka dla Ciebie i Klaudi, ja też chora :ico_sorki: , mam chorą krtań, a Adrian jeszcze do końca nie wydobrzał :ico_placzek:
Kiedy ta jesień się skończy :ico_placzek:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

19 lis 2011, 13:26

Buzoczku szczerze mówiąc to nie wiem ile Klaudia dokładnie waży bo już dawno jej nie ważyłam ostatni raz jak byłyśmy w PL to miesiąc temu ważyła 8,960 ale teraz wydaje mi się że troszeczkę schudła bo tak jej żeberka zaczęły wystawać ale teraz lata jak szalona wszędzie wstaje a jeść to tak jak Twój Adrianek nie za bardzo chce!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lis 2011, 17:01

Ja to już nie wiem co robić, bo wiem że wage ma ok, ale wiem, że on nie dostaje wystarczającej ilości składników, które dziecko w jego wieku powinno dostawać. On mi naprawde wogóle nie chce jadać zup, codziennie gotuję i wyrzucam psu :ico_placzek: i w rezultacie daję butelkę :ico_sorki: . Dajecie dzieciom danonki, lub jakieś tego typu serki?
Ja wczoraj z sercem w gardle dałam dwie łyżeczki danonka i obserwuję tak po 5 dniach jak będzie oki to będę mu dawać :ico_sorki:
Bardzo się boję o tą jego alergię, bo tak naprawdę to nie wiem, na co on jest konkretnie uczulony :ico_olaboga:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

20 lis 2011, 18:19

No czesc wam dziewczyny.
Długo długo się pozbierac nie mogłam udało się w stopniu komunikacyjnym.
A mianowicie mam nawrót raka trzustki czekam na chemie, jak narazie próbuje się pozbyc bakterii z trzustki która powoduje mutację komórek nowotworowych.
Z oczami okazała się najczarniejsza diagnoza zanik nerwu wzrokowego leberra możecie poczytac na necie nie mam siły o tym wspominac, tyle tylko że za jakies 10 lat bede całkiem ślepa.]
A tak pozatym to wszystko jakoś idzie Wiktor sie rozwija w miare prawidłowo jak na swój wiek wczesniaczy raczkuje po całym domu jak szalony. Ja wróciłąm do pracy niestety( nielegalnie) bo żaden lekarz to by mnie nie puscił, ale tyle kasy na leczenie to jeszcze nie wydawałam. Rozdwajam się troję aby jak najwięcej czasu spędzić z rodziną nie wiem ile jeszcze tu będę wiem brzmi drastycznie ale takie są fakty piszę szczerze. Przepraszam że tak długo nic się nie odzywałam ale żeby z kim kolwiek porozmawiac dużo mi czasu zajęło. Praca pomogłą najlepsza terapia nawet czasem mam usmiech na twarzy. Uwielbiam was nadal ale nie obiecuje że codziennie będę zaglądac mało czasu.

Gratulacje dla naszej nowej cięzarnej :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
ale Ci zazdroszczę!!!!

Gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla dzieciaczków za osiągniecia fizyczne i manualne.

Pozdrowienia dla was wszystkich mamunie i cieszę się bardzo że udało mi się znów wrócic do żywych.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość