Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 lis 2011, 10:02

brawa za postepy Marcelinki i Nadi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja stawiam za 7 miesiecy Blanki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ale przeleciało niedlugo bedziemy liczyc latami a nie miesiacami no i za ząbek lewa górna jedyneczka sie przebiła wczoraj ale marudna była i płaczliwa a dzis w nocy tez mi tyle razy sie budziła szok ;/
i wkoncu znizyłam jej to łozeczko na sam dół i super jest jak taki kojec wyglada a blaneczka nas i mhy ja widzimy ma tam teraz duzo zabawek wiec moze sie tez bawic i wywijac jak chce ;)
dostalam od kolezanki taki spiworek do spania jak Inunio pokazywała i lepsze to od kolderek bo mała sie przynajmniej nie odkopie ;)) ok pozniej wlece teraz ide uspic mała amoze sama zasnie zobaczymy ;)
i znalazlam pare fajnych i prostych przepisow na dania dla niemowlaków i chce kupic parowar i zaczac małej robic sama tez jakies obiadki bo na tych sloiczkach to mozna zbbankrutowac ;p

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

21 lis 2011, 10:12

patrycjaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Blanki za 7 miesiac i za zabek.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 lis 2011, 10:19

dzień dobry :ico_kawa: ja się powieszę chyba jak to jeszcze dłuzej potrwa :ico_placzek:
A śniło mi się dzisiaj, że Małemu wyszły trzy zęby (dokładnie te które niby widać czyli dolne jedynki i górna dwójka), ajjjj :ico_sorki:
u na stez wreszcie sie ruszylo
No to super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
juz ze 3 nocki przespala cale i wstawala o 8.00, a dopiero przed 9 mleczko.. no i standardowo minimum 200ml..
ale fajnie :ico_brawa_01:
a ja stawiam za 7 miesiecy Blanki
:ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chce kupic parowar i zaczac małej robic sama tez jakies obiadki bo na tych sloiczkach to mozna zbbankrutowac ;p
ja gotuję Małemu normalnie, bo bez kitu słoiczki są strasznie drogie i takie bez wyrazu :ico_sorki: a tak wrzucę mu marchew, ziemniaka, kawałek mięska jakiegoś brokuła czy buraczka i ma obiadek ;)

[ Dodano: 21-11-2011, 09:23 ]
właśnie oglądam "pytanie na śniadanie" i mówią o chodzikach i tych skoczkach dla dzieci.. Chodziki absolutnie nie, bo dziecka musi się samo nauczyć łapać równowagę, poza tym ucisk jest na kręgosłup.. Lepiej kupić dziecku "pchacz" xD Natomiast skoczki to juz w ogóle odradzają, bo przy każdym skoku również wytwarza się ucisk na kręgosłup i potem biorą się te wszystkie krzywizny itp.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 lis 2011, 10:24

a ja stawiam za 7 miesiecy Blanki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-11-2011, 09:26 ]
Lepiej kupić dziecku "pchacz" xD
moje blizniaczki mialy pchacz i nauczyly sie przy nich chodzic, bardzo przydatna rzecz, moge ja spokojnie polecic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i dla Marceliny tez juz sie za pchaczem rozgladam, w koncu gwiazdka za pasem :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 lis 2011, 11:15

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Blanki za 7miesiac i nowy zabek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


u nas cisza z zabakami ...az sie zastanawiam gdzie jest reszta bo juz taka dluga przerwa miedzy tymi dwoma.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Sejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Marcelinki a widzis zuch dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-11-2011, 10:19 ]
nocki u na stak jak u Agusi22przynajmniej 2 razy pobudka na cyca i to jest dobra noc :ico_noniewiem:

na 15 : 50 idziemy do lekarza bo Szymek ma takiego guzka na pleckach juz od jakiegos czasu (ponad miesiac)...nie siniak taki jakby miekki ...nie wiem jak opisac torebka z woda moze wielkosi 5 zl...al emartwie sie okrutnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 21-11-2011, 10:23 ]
ja się powieszę chyba jak to jeszcze dłuzej potrwa
tez mialam taki moment...trwalo to ze 2 tygodnie non stop co godzine sie budzil w nocy i plakal i nawet cyca nie chcial specjalnie....ale przeszlo.... :ico_sorki: wiec u Was tez minie ...oby jak najszybciej ...trzymaj sie dzielnie ...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 lis 2011, 11:26

tabogucka, u nas Paula ma na plecach takiego guzka, ale z krwia.. i lekarze stwierdzili, ze jak nie rosnie to nie beda tego ruszac.. no i teraz malej zarasta to skora.. miala tez na karku, ale z wiekiem sam zniknal... tez byl miekki, ale bez krwi...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 lis 2011, 11:32

hej kobitki!!!
za wszystkie nowe ząbki i postępy dzieciaczków!!! bravo!!!!
tabogucka, daj znać po lekarzu co powiedział,mam nadzieje że to nic grożnego :ico_sorki:
Inuno, ja też gotują małej sama,rosołek,kalafiorową,pomidorowa albo ziemniaczki z marchewką i masełkiem,wczoraj dałam jej na talerz same zimeniaczki z naszego obiadu i sama zajadała :-D
patrycjaaa, za 7 mc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i u nas też już jest górna prawa jedyneczka :ico_oczko:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

21 lis 2011, 11:40

patrycjaaa Za 7 miesięcy Blaneczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oczywiście za kolejnego zębulka też.

NowaSejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy Marcelinki w końcu się i Ty doczekałaś :-)

Inuno :ico_pocieszyciel: bidulko. Oby wyczekiwane ząbki Szymusia wyszły jak najszybciej. :ico_sorki:

Właśnie kiedy można takiego pchacza dziecku zakupić? My dostałyśmy wczoraj chodzik ale szczerze mówiąc nie wiem czy będziemy z niego korzystać. Bo mała wnet kolanami będzie po podłodze "jeździć" więc nie jestem z niego zadowolona :ico_zly:
Jak znacie dziewczyny jakieś przepisy kulinarne dla dzieciaczków to piszcie chętnie bym z nich skorzystała bo tak naprawdę to nie wiem co gotować. A tak jak patrycjaaa mówisz słoiczki są strasznie drogie :ico_sorki: :ico_sorki:
Wczoraj zamówiłam na allegro pampersy z pampersa za 340szt.zapłaciłam z przesyłką 200zł mam nadzieję,że będzie to dobry zakup. :-)

[ Dodano: 21-11-2011, 10:44 ]
aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny ząbek Paulinki.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 lis 2011, 12:26

no i u nas też już jest górna prawa jedyneczka
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

a u na nas nic oprocz tych 2 dolnych...musze sobie przypomniec ze szkoly w jakich miesiacah wyrastaja poszczegolne zabki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 lis 2011, 12:32

jezu ale mi się nic nie chce :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość