Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lis 2011, 14:21

NICOLA_1985, a mala nie jest do fundacji zapisana? Moja Zuzia jest w undacji splotu ramiennego i jak nam sie udaje zebrac kaske z 1% podatku,to jak kupuje jej rozne rzeczy do cwiczen,to fundacja mi zwraca :ico_sorki: Teraz musze jej kupic buty na zime,tez w sklepie medycznym,bo ona mimo chorej reki,w tej chwili ma juz wady postawy i musze jej butki ortopedyczne kupic,wiec babka w undacji powiedziala mi,ze zwroca mi kase :ico_brawa_01:

[ Dodano: 22-11-2011, 13:21 ]
kurde f mi nie wchodzi jak pisze :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 lis 2011, 14:22

aniawlkp86, udało ci sie wysłać paczuszke do mnie ?

NICOLA_1985

22 lis 2011, 14:34

no jestesmy w fundacji ale ja za te pieniądze z 1% (udało nam sie zebrac troche ponad 800 zł) chce zapłacić młodej rehabilitacje i starczy nam zaledwie na 8 godzin bo rehabilitant jak bedzie musiał wystawic rachunek to bedzie musiał z podatkiem nas podliczyć wiec ebdzie drożej niż płacimy normalnie :ico_noniewiem: no ale zawsze coś... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zreszta z tego co widze to albo mi jeszcze wszytskiego nie podliczyli albo mają jakies błedy bo pare dzieczyn z tego forum zdeklarowao nam oddac 1% a nie mam ich w wykazie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lis 2011, 14:44

NICOLA_1985, my zebralismy 1800 ale tez sporo wplat brakuje - podobno czesto sa bledy,ze np ktos zapomina dopisac imienia i nazwiska konkretnego dziecka i wowczas wplaty ida na fundacje,albo np ktos zadeklaruje,ze odda 1%,ma szczere checi,a potem sie okazuje,ze nie mial sobie czego odliczyc - tak tez bywa.Ja jestem wdzieczna za kazdy grosz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

22 lis 2011, 14:51

no na pewno są błedy, ja też jestem wdzieczna za każdy grosz tylko do siebie mam pretensje ze za pozno zaczęłam wysyłać prośby bo mielibyśmy wiecej kaski :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale w tym roku na pewno lepiej nam pójdzie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 22-11-2011, 13:52 ]
znaczy w przyszłym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lis 2011, 14:55

znaczy w przyszłym :ico_oczko:
- hehe,ja tez malo sie staralam,w sumie powiedzialam tylko rodzinie i mialam link w podpisie tu na orum,wiec jestem w szoku,ze az tyle sie udalo nazbierac :ico_sorki:

A w przyszlym roku kaska bedzie potrzebna jeszcze bardziej,bo bede skazana na turnus prywatny,bo tylko na taki bede mogla wziasc ze soba maluszka :ico_oczko:

NICOLA_1985

22 lis 2011, 14:59

my na turnusy nie bedziemy jezdzic , ja raczej wole zainwestowac w czestrza rehabilitacje tutaj na miejscu , tymbardziej, ze mam pomoc od mojej siostry bo nam opłaca 500 zł miesiecznie za rehabilitacje, ja opłacam reszte i tyle ile zdołam nazbierac kasy na procencie tyle tez na to przeznaczam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz hipoterapie (w związku z pogorszoną pogodą) zamieniliśmy na dogoterapie z zajeciami tematycznymi i sie ciesze bo bedziemy rączkę stymulować , do tego bedziemy miec darmowe zajecia dodatkowe w przedszkolu usprawiniajce tez motoryke małą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 22-11-2011, 15:02 ]
laski doradźcie.. mam nadzieje, że zdązy któraś odpisać... o 16.00 mam zebranie a o 15.40 wychodze.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
napisałam w deklaracji przedszkola , że pracuje, byłam wtedy na okresie próbnym bez umowy , umowa miała byc podpisama po okresie próbnym jesli sie zdecyduje na prace ale sie nie zdecydowałam bo trzeba było zapłacic abonament medyczny a ja nie zdołałam zarobić nawet na ten abonament w ciągu tego okresu próbnego no i w zasadzie to nie pracuję, na poczatku nie było problemów bo przedszkole "wierzyło na słowo rodzicom - nie podpisywalismy nic po za taką deklaracja ze pracujemy tam i tam" no a teraz niby z miasta weszło rozporzadzenie ze mamy napisac gdzie pracujemy aby mogli sprawdzic czy rzeczywiscie pracujemy tam gdzie zdeklarowalismy..
co ja mam zrobic? napisac ze nie pracuje bo zrezygnowałam po okresie próbnym czy co? myslicie ze moja karoline za to z przedszkola mogą wypisac, że ja nie pracuje?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lis 2011, 16:14

ja raczej wole zainwestowac w czestrza rehabilitacje tutaj na miejscu
- ja mam tu rehabilitacje za darmo: wode,prady i cwiczenia,tylko slabo cwicza,wiec sobie urozmaicamy wyjazdowymi cwiczeniami :ico_oczko:

Co do przedszkola,to musisz im prawde powiedziec,ze zrezygnowalas ale intensywnie poszukujesz pracy :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 lis 2011, 16:23

ja zawsze kłamie ze pracuje i siostra mi podbija bo ma wl. działalnosc.
jeszcze nikt u mnie tego nie sprawdzał. :-)

NICOLA_1985

22 lis 2011, 18:23

iw_rybka zadzwoniłam do mamy i powiedziała mi dokładnie to samo, żebym napisała ze umowa mi sie np. skonczyła w paxdzierniku i ze nie przedłużyła i ze poszukuje teraz pracy..
no i dyrektorka cos mówiła o tych listach do podpisania ale u nas na grupie nasze nauczcielki nie miały wiec nic nie podpisywałam na razie.. pewnie w pozniejszym czasie :ico_oczko:
JoannaS fajnie sie masz :ico_sorki: ja nie mam nikogo kto by mnie krył ,
ale w przyszłym roku to juz przedszkole obowiazkowe dla karoli wiec luz.. tylko z krystianem bede musiała ściemnić coś zeby go przyjeli a dopiero potem jak przyjmą to se poszukam pracy bo bezsensu ze ja se znajde prace oni mi go do przedszkola nie przyjmą bo sie przyznam ze nie pracuje i co ja potem z nim zrobie jak nie bede miala go zkim zostawić?? takie bezssensowne zamkniete koło.. :ico_puknij:
wszystkei dzieci powinny z mety byc przyjmowane do przedszkola bo my przeciez za to płacimy mimo ze przedszkole niby panstwowe.. a co to kogo obchodzi czy ja pracuje czy nie jak mnie stac zapłacic to niech sie nie czepiają :ico_noniewiem:

[ Dodano: 22-11-2011, 17:25 ]
a dyrektorka to tłumaczyła, ze "koleżanka kolezanke podpierdziela ze ona pracuje i jej dziecko sie nie dostało a ta co siedzi w domu to jej dziecko jest przyjete " no i potem sa problemy bo przedszkole pozniej ma niemiłe sytuacje tzn dyrektorzy przedszkoli... ze niby po znajomosciach dzieci sie dostają...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość