Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lis 2011, 18:38

i powiedziała mi dokładnie to samo
- no wiesz,ma sie ta madrosc zyciawa :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ,zartuje oczywiscie :ico_oczko:
takie bezssensowne zamkniete koło.. :ico_puknij:
- dokladnie i my taki wlasnie problem mielismy,jak Andrzejka chcialam do zlobka zapisac :ico_zly:

NICOLA_1985

23 lis 2011, 10:28

dzień dobry :-D
komu pysznej kawuni?
Obrazek

[ Dodano: 23-11-2011, 09:29 ]
no wiesz,ma sie ta madrosc zyciawa :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ,zartuje oczywiscie :ico_oczko:
ja zawsze wiedziałam, ze Ty mądra kobieta jesteś :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lis 2011, 10:30

ale pachnie kawusia,ja poprosze z ta ciemna czekoladka na spodeczku :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 23-11-2011, 09:33 ]
moja Zucha wlasnie konia na biegunach dosiada :ico_oczko: Dostalismy go kiedys od znajomych dla Andrzejka ale on byl starszy i srednio sie nim bawil,ale widze,ze Zuzia juz od kilku dni go ujezdza :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

23 lis 2011, 10:46

prosze się częstować :-D

my też mamy konika na biegunach :-D i też dostaliśmy , moja mama pracowała u takiej jednej pani w domu (sprzątała jej wille) no i miałam trochę rzeczy dzieki temu po tej pani synie, zabawki ktorymi on juz nie chciał sie bawić, właśnie ten konik, keybord i inne tego typu no i trochę ubranek takich co pasowały tez na dziewczynkę np. szlafrok czy piżamki z których wyrósł... rzeczy w dobrym stanie więc się cieszyłam :-)
ja mam jakieś takie szcęście , że mi się sprawdza takie powiedzenie stare "Bóg daje dzieci i Bóg daje na dzieci"... zawsze po tym jak urodziłam któreś z moich maluchów znalazły się osoby które pomagały mi za darmo, np. dały lub pożyczały różne rzeczy ubranka, wózek, fotelik samochodowy i inne rzeczy bo gdyby nie to to byśmy nie mieli nic i nie wiem jak byśmy sobie poradzili... :ico_noniewiem: niby S. pracuje na kopalni ale serio tyle mamy wydatków , że cieńko jest bardzo często... ale w odpowiednich chwilach poajwiają sie różne osoby i jakoś dajemy rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lis 2011, 10:48

"Bóg daje dzieci i Bóg daje na dzieci".
- u nas to samo,ja Zuzi z ubranek kupilam tylko 2 sukienki i leginsy,reszta zdobyczna :ico_brawa_01:

Allia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:43

23 lis 2011, 10:55

Cześć:)

Widziałyście dzisiejsze google? :-D

NICOLA_1985

23 lis 2011, 10:57

ja Krystianowi szczerze jeszcze nie kupiłam nic.... jak tak się zastanawiam... no nie... dołożyłam tylko połowe kasy do kurtki zimowej bo reszte zapłaciła moja mama za co jestem jej bardzo wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-)
Karolinie nie kupiłam też prawie nic z ubrań.. jej kupujemy tylko buty w zasadzie a resztę to dostaje na święta, urodziny, moja mama jak przyjeżdża z Holandii to przywozi sporo ubrań dla Karoliny i Krystiana albo dostaję po kimś ubranka w na prawde dobrym stanie..
ale ja też nie raz pomogłam i dawałam ciuszki innym osobom po moich dzieciach, teraz troche sprzedaje bo zbieram na inne potrzebne nam rzeczy ale jak to się mówi "dobro powraca" :-) :ico_oczko: wiec staram się tez być pomocna aby inni ludzie się ode mnie nie odwracali i zebym miała pomoc do puki będę jej potrzebować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 23-11-2011, 10:02 ]
google świetne :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lis 2011, 11:19

Widziałyście dzisiejsze google? :-D
- taaa ale doszlam tylko do slaczkow :ico_wstydzioch:
ale jak to się mówi "dobro powraca"
- ale to jest prawda,ja w szptalu na turnusie poznalam dwie kolezanki i ja jednej wysylam ubranka po Andrzejku,a druga mi przysyla ubrania po corci :ico_oczko:

NICOLA_1985

23 lis 2011, 11:24

no i dokładnie o takich sytuacjach mówię :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lis 2011, 11:54

to ja mam tak z siostrą, ona mi śle po swojej córci, albo odkupuje od kogoś na elizkę, a ja zaopatruję ją w ciuszki dla synka, które i tak do mnie wracają na dorianka:) na eizę to rajstopki i buciki kupuję, bo nawet kurtkę zimowa ostatnio koleżanka mi dała, bo dla swojej córci dziadek jej kupił a szkoda jej było by kurteczka leżała:)

na elizkę jak się o ciąży dowiedziałam to koleżanka mi dawała po synku, miała dużo uniwersalnych i się bardzo przydaly, później może raz większe zakupy robiliśmy a tak to siostra mi wysyła ciuszki.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość