tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lis 2011, 10:15

teraz czas na kawusie :-)
dzien dobry
zgadzam sie !!! tez siedze i popijam :-D

nocka mozebna ...chociaz maly ulewa/wymiotuje od wczoraj po kazdym jedzeniu... :ico_olaboga: tutaj taki wirus zalodkowky panuje... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
oby nie :ico_sorki:
chyba pujde do tej pracy ale tak na poczatek na pól etatu b


a mala z tesciowa zostanie??? czy zlobek???

i powodzenia....
ja chce wrocic na pelny etata od polowy lutego /poczatek marca

chyba pujde do tej pracy ale tak na poczatek na pól etatu b


[ Dodano: 23-11-2011, 09:27 ]
a co do gadania sylabami to Szymek mowi slicznie tata :ico_brawa_01: ale do tego stopnia ze jak M. siedzial z nim w pokoju a maly powiedziala tata to M. sie odwrocil i pyta co ? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 lis 2011, 10:27

tabogucka, ojej się namęczy Szymuś... ale cos je i pije??

Ja tez mysle o pracy ale pojde po zimie tak mąż mi powiedzial a teraz musze zdac prawko bo przerwalam w czasie ciazy . Musze zaliczac od nowa testy,a juz zapomnialam moj D. mowi ze maja sie zmienic przepisy po nowym roku od lutego wiec zebym teraz sie uczyla i zapisala sie na egzaminy.. Tylko wiecie ja nie chce :ico_wstydzioch: tzn chce prawko ale nie chce zdawac egzaminu praktycznego bo mam wielkiego stresa bo juz mialam dwa razy jazde i nie zdalam :ico_zly: a potem za duzy stres byl w ciazy i dalam spokoj....a Wam jak poszlo na egaminach prawa jazdy? moze ktoras bedzie zaczynac?

[ Dodano: 23-11-2011, 09:28 ]
tabogucka, wow to juz tata umie ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lis 2011, 10:30

ale cos je i pije??
normalnie je ale cyc mu zawsze wraca i to chyba tyle samo co zjadl ..a dzis w nocy o 2 ej sie obudzil i plaakla ale cyca nie chcial :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 lis 2011, 10:31

tabogucka, no jak bylo mu zle to pewnie dlatego nie chcial.. oby szybko przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 23-11-2011, 09:36 ]
tabogucka, a może sie wybrac do lekarza hmmm :ico_noniewiem:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

23 lis 2011, 10:40

tabogucka, zdrowka dla Szymka

aneta11, co do prawka to ja zdalam wlasnie jak bylam w ciazy z Roksanka i troche wstyd sie przyznac ale dopiero za 11 razem :ico_wstydzioch:

Tez chce isc do pracy na wiosne ale pewnie ciezko bedzie cos znalesc.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lis 2011, 10:43

moze ktoras bedzie zaczynac?
ja ale pewnie tak latem jak juz do pracy bede chodzic zebym miala pieniazki ...bo u nas sa takie 2 tygodniowe bardzo intensywne kursy ...ale to kosztuje ok 3600zlchociaz i tak pewnie na jakis wolniejszy sie zapisze :ico_oczko: bo ja nigdy nie jezdzilam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 23-11-2011, 09:44 ]
a może sie wybrac do lekarza hmmm
jeszcze dzis sie wstrzymam bo poza tym ze ulewa bardzo to jest zadowolony i bawi sie ladnie ale mam go na oku

[ Dodano: 23-11-2011, 09:45 ]
tabogucka, zdrowka dla Szymka
dzieki ja mama nadzije ze top nie wirus tylko jakas lekka niestrawnosc ..bo rozwolnienia tez nie ma..raczej twarde klocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

23 lis 2011, 10:59

dzień dobry :ico_kawa: sił brak :ico_sorki:

:ico_brawa_01: za kolejne miesiące i ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, współczuję Szymusiowi, dawaj mu dużo pić teraz :ico_sorki:

aneta11, ja zdawałam 4 razy, żałuję ze nie poszłam jak byłam w ciąży może by mnie puscili, jeździć się nie boję, mój instruktor był wku*wiony jak dzwoniłam do niego że nie zdałam, a oblewają teraz za głupoty... za to ze samochód zgaśnie, za to, że centymetr a nie 2 od lini się stanęło przy parkowaniu, za to że znak jest źle postawiony DRAMAT... :ico_zly: odechciewa się naprawdę, a prawko potrzebne...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

23 lis 2011, 11:19

ja prawko za drugim zdałam ale byłam pewnaa ze mnie uwali ale stresa miałam za pierwszym rzaem na łuku juz przy koncu słupk dotknelam a za drugm razem odpalam silnik na łuku i mi zgasł samohód ten podchodzi i mowi druga próba :ico_olaboga: ale sie zestresowalam ale juz przy drugiej probie dobrze poszlo
zdrowka dla Szymusia u naas dzis nocka masakra mała co troche sie budzila nie wiem co jej bylo ale moze brzuszek bo kpki ie mogła zrobic teraz przy cycu zasypia

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 lis 2011, 11:59

agusia22, ja na pewno szybko nie zdam... :ico_wstydzioch:

tabogucka, o matko tak duzo kosztuje :ico_szoking:
To dobrze ze sie bawi :-)

Inuno, no potrzebne jest nie moge sie nigdzie ruszyc musze zawsze z kims wkurza mnie juz to :ico_zly: ja nie zdalam za glupote placyk byl ok tylko po miescie...

patrycjaaa, to może jabłko daj Blance :ico_noniewiem:
to masz juz po sresie :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 lis 2011, 14:51

hej dziewczyny
wpadam na sekunde

my wszyscy chorzy
mały zaczoł
mnie cholernie boli gardło
K katar i gardło
no i malutką wziało
mega katar
o nocy nie mówie
masakra
teraz też katar jej dokucza
w nocy zaś będzie ciężko

to tyle i spadam potem was doczytam co u was

no i za 8 miesiąc paulnki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość