wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 lis 2011, 10:40

witam!!!

tibby jak po imprezce?

gozdzikwspolczuje nocki. a u nas jeszcze zuzia spi poszla spac o polnocy bo wczoraj zasnela popoludniu o 16 wiec moze dzis juz nie bedzie spala w dzien i jakos sie jej to unormuje znow.

no zuzolek wczoraj zjadl serek i pare okruszkow ciastka i zaczela pic wiec chyba juz antybiotyk zaczal dzialac ale jest cala w krostach wiec chyba miala ta 3dniowke i to zapalenie gardla razem

nicolazaraz ci napisze co chce ale za chwile bo zuzia sie budzi

NICOLA_1985

23 lis 2011, 10:51

wisnia ok spoko, nie musisz się śpieszyć tak tylko sie podpytałam :ico_oczko:
zdrówka dla Zuzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 lis 2011, 13:00

Ja tez byłam u lekarza Jula ma masę syropków i zać 80m zł w plecy
wisnia3006, dobrze że Zuza juz sie lepiej czuje

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 lis 2011, 13:19

gozdzik, my wydalismy 50zl najgorsze sa wizyty w aptece taka kase zdzieraja
zdrowka dla Julci tylko zeby Bartoszek sie nie zarazil

ja posprzatalam w szafkach w laziece i pol komody a juz prawie caly wór smieci. umylam sobie glowe a zuzia tanczy juz od godziny

[ Dodano: 23-11-2011, 12:22 ]
dziewczyny zasnawiam sie jaka zuzi kupic koldre bo po nowym roku chce ja przeniesc na duze lozko 140 czy 160?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 lis 2011, 13:30

zależy jakie łóżeczko ale my mamy dla Julci 160 :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 lis 2011, 17:13

imprezka nawet udana. nie narzekam jakoś... aczkolwiek dziś na rano mi się do pracy nie chciało za nic iśc. do tego jestem już mega zmęczona i chce mi się do domu.
a jeszcze jutro do pracy. nie dość, że weekend w pracy to jeszcze teraz od pon-czw :ico_placzek:
nie mam już sił :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

23 lis 2011, 18:27

tibby, współczuję, tym bardziej, że pewnie macie niezły kocioł w MCD...

Goździk, Wiśnia, życzę zdrówka Waszym Dzieciaczkom! Oj i Tibby Tobikowi również, coby Go nie rozłożyło...

My w końcu byliśmy u naszej cudownej lekarki, matko jaka Ona jest wspaniała :-D Nawet mój Mężuś wczoraj stwierdził, że mamy szczęście :-) No podejścia pozazdrościć mogłaby większość zacnego grona, patrzy na dany problem z każdej strony, każdy aspekt rozpatruje i nawet mówi jak postępować z dzieckiem i jak spędzać czas w trakcie jakichś problemów czy choroby, oczywiście o żywieniu również. Cudo :-)
U nas już powiedzmy sprawa kup opanowana :ico_oczko: Raczej to nie zęby, tylko podrażnienie, prawdopodobnie parówką Morlinką, nie wiem co mnie podkusiło, przecież ja taka przeciwniczką parówek, serdelków i wszelkich mielonych wędlin kiełbas itp. Jakoś Nikosiowi nie wchodziła wędlinka ostatnio i tak pomyślałam, że może taką morlinkę wciągnie z chęcią, a że skład w miarę, tzn nie mają MOM tylko mięso wieprzowe w dużej ilości, to się skusiłam :ico_zly:
Jesteśmy na diecie do końca tygodnia, więc dziś na obiadek ryż, pierś gotowana i marcheweczka :ico_oczko:
Co do probiotyków, goździk, to ja z kolei jestem zwolenniczką bio gaii, ale na takie sensacje to nasza lekarka mówi, że najlepszy jest Floridral, bo ma w sobie i bakterie i elektrolity od razu, więc to pijemy.

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

24 lis 2011, 00:47

Hej dziewczyny :-)
Jak ja rzadko do was zaglądam i trochę mi się tęskni :ico_placzek:. Niestety ostatnio nie mam kompa bo mąż mi podbiera i chyba dla tego wiec jak siadam to brakuje czasu na zajrzenie na forum. U nas wszystko dobrze Jasio rośnie strasznie sie ostatnio rozgadał już sie robi taki fajny przyjdzie da mamusi buziaczka da i powie cześć poprostu rozkosz :-) Wasze dzieciaczki pewnie też już znacznie bardziej kontaktowe.
Miała dzisiaj sytułacje która mnie troche wyprowadziła z równowagi : moja sąsiadka 30 lat nie ma dzieci ani męża ale za to atrakcyjna dziewczyna, zaczeła dzisiaj mówić jak to karmienie piersia ją obrzydza że to okropne że te cycki ze strupami że to jest obrzydliwe i że mleko matki nie jest zdrowe bo duzo dzieci ma na nie alergie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i ni jej nie powie ona ma takie zdanie i już . Zrobiło mi się bardzo przykro dlatego że ja jeszcze karmie Jasia i nie widzę nic w tym obrzydliwego. Ale może jestem jedyna :ico_sorki:

Zdrówka dla chorowitków dla BARTUSIA JULKI ZUZI i buziaki dla reszty dzieciaków :-D

NICOLA_1985

24 lis 2011, 11:22

hej
kaczorek co to za baba szurnieta??????? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: jak można powiedziec ze karmienie piersią jest obżydliwe :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ona ma zryty beret - nie masz powodu do tego aby było Ci przykro kobieto! powinnaś byc z siebie dumna , że udało Ci się tak długo karmić !!! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

24 lis 2011, 15:05

:ico_szoking: szok co ta kobieta wie o karmieniu pożyjemy zobaczymy jak kiedys zapragnie być matką ........................ z czasem potrafi sie wiele zmienić
Ja tez jestem z siebie dumna ze tyle karmiłam swoje dzieci ta bliskość te wpatrzone oczy ....... ciepło
BEZCENNE !!!!
a u Nas w domu istny szpital wszyscy juz zasmarkani łącznie z nami ech co za wirusisko :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości