agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

23 lis 2011, 20:54

ostatnio jak bylam to nie bylo naszego lekarza i jakos do tego innego nie mialam zaufania, wiec poszlam jeszcze raz do starego i on stwierdzil, ze dalej mamy rehabilitowac stopki.. a chodzimy juz od czasu jak mala 2 tygodnie skonczyla...
pamietalam ze chodziliscie ale wydawalo mi sie ze juz bylo wszystko dobrze i nie musieliscie juz rehabilitowac.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lis 2011, 09:17

pamietalam ze chodziliscie ale wydawalo mi sie ze juz bylo wszystko dobrze i nie musieliscie juz rehabilitowac.
jak ostatnio poszlam, ponad miesiac temu to nasz ortopeda byl na urlopie i inny lekarz powiedzial, ze jest ok i robimy przerwe.. ale umowilam sie z rehabilitantka, ze przed swietami pojde jeszcze raz jak juz bedzie nasz lekarz... No i wczoraj powiedzial, ze ta przerwa juz wystarczy i trzeba rehabilitowac dalej. Bardzo sie ciesze, bo Marcelina nadal zgina troche nozki do srodka i teraz przynajmniej dalej bedzie pod stala opieka, az stanie na nozki i wtedy sie okaze co dalej jak bedzie stopki ukladala, czy beda jej potrzebne wkladki ortop., czy nawet buciki ortop.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lis 2011, 10:30

Czesc Mamusie :-D

U nas nocka znow dziwna ...maly sie obudzil ze 2-3 razy z lekkim placzem ale nie chcial cyca :ico_szoking: trezba go na brzuszek przekrecic albo przytulic i po kwadransie marudzenia znow zasypial :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

24 lis 2011, 10:35

Witam :)
Ale dziś ponuro i brzydko :( u Was też taka pogoda? Mój D. chory zaraz ja i Maja bedziemy chore :ico_zly:

NowaSejana, no fakt lepiej jak jest pod stała kontrolą lekarza i że bedzie dalej rehabilitowana. :-)

tabogucka jak tam Szymuś dzis???? lepiej już? jak nocka minęła?

aga216 jak zdrówko???

Coś nie ma Inuno i Gwona :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-11-2011, 09:36 ]
tabogucka, dobrze chociaz ze szybko zasypiał :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lis 2011, 10:38

wczoraj nam council /taki urzad miejski przyslal list ze zgubili forme i jeszcze arz mam wypelnic 33 strony i przyniesc z dokumentami :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Myslalam ze mnie trafi...zwlaszczaze mam pokwitowanie ze forme oddalam ....ale mimo tego chca jeszcze raz ta sama forme!!! ktora zgubili :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

24 lis 2011, 10:39

tabogucka, no to łądnie Cie załatwili :ico_noniewiem: i od nowa musisz to wypełniać :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lis 2011, 10:41

Mój D. chory zaraz ja i Maja bedziemy chore
oby nie !!!zdrowka dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Szymek okey dzis jeszcze nie ulal ale tez specjalnie nie jadl cyca bo w nocy nie chcial i teraz tez nie placze ze glodny...jedno tylko sie mu poprezstawialo nie chce wogole jesc owocow :ico_szoking:
obiadki i kaszke wcina a przeciery owocowe nie !!! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-11-2011, 09:42 ]
i od nowa musisz to wypełniać
no a te pytania sa tak idiotyczne ze czasem n ie wiem sama o co pytaja.... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
ale chcemy zeby nam odjeli troche z tego podatku miejskiego i niestety musze wypelnic i zaniesc ra zjeszcze a tam jest zawsze kolejak przynajmniej na pol godziny i jest starsznie goraco i maly sie zlosci w tym biurze :ico_zly:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 lis 2011, 11:37

hej dziewczyny a u nas dzis znowu to samo w nocy mala budzila si eoc chwila o 23 o 1 po3 przed 5 i po 6 juz niew chciala spac ;/ wiecie i widze ze druga jedyneczka sie jej bedzie przebijala ale to chyba nie od tego bo dostała czopek i mascia posmarowalam na noc ale cos mi sie wydaje ze ja gardełko boli bo tez nie chce jesc kaszek i obiadkow z grudkami i tak polyka glosno a dzis jak plakala zajrzalam jej do gardełka i widze ze po obu stronach przy gardelku ma takie biale plamki moze to plesniwaki :ico_olaboga: to sie nie dziw e ze ja boli jak je musze sie znia przejsc do lekarza bo sie mala meczy w dzien tez spi tyle co nic;/
wybaczcie ze tylko o sobie ale musze zoorganizowac transport do ośrodka bo nie mma nawet czym jechac z małą ;/

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lis 2011, 11:44

dziewczyny gdzie w imageshack jest zmiana rozmiaru zdjecia ?krok po kroku poprosze bo ja moge tylko duze albo taka miniaturke ...zadnej innej opcji nie widze i tych rozmiarow na zdjeciu tez bym sie chciala pozbyc... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 24-11-2011, 10:53 ]
chyba mi sie udalo :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 24-11-2011, 10:53 ]
patrycjaaapowodzenia oby to nic powaznego nie bylo u Blanki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lis 2011, 12:02

hej dziewczyny!!!
u nas kropelki zrobiły swoje i mała w miarę spała,podniosłam jej jeszcze łóżeczko od strony głowy,żeby jej katarek nie spływał.
A nie pisałam wam,ale przedwczoraj wyszłam na zakupy i mała z moim została,no i mała tak pizła że walła głową o kant mebli i główka z tyłu rozcięta,leciutko,ale strupek jest,ale byłam zła że jej nie dopilnował,ale w sumie sama wiem jak to jest ,moment nieuwagi i bach,a ona se siadła z takim zamachem i się wywaliła na meble do tyłu......K miał takie wyrzutu że kupił jej śliczną lale taką przytulanke do spania :ico_oczko:

ja już posprzątałam,włosy umyłam,zupkę gotuje jarzynową dla małej,a dla nas pomidorową,no i kawusie teraz spijam...potem do szkoły jeszcze

tabogucka, może mu coś na żołądku siadło,i dlatego nie chce jeść,ja zamiast owocków ostatnio małej jogurciki takie dla dzieci daję,bardzo jej smakują :ico_sorki:

aneta11, no włąśnie u nas tak poszło hurtowo z choróbskiem,a zaczeło sie od mojego Piotruni :ico_sorki:

NowaSejana, napewno rehabilitacja pomoże,i dobrze że znowu macie rehabilitacje,lepiej nic nie zanidbać,,,,

parę nowych fotek
tu mała za cholere nie chciała się uśmiechnąć :ico_sorki:
Obrazek
tu głowa ucieta,ale trzymam aparat i jednocześnie małą rozśmieszam
Obrazek
Obrazek
a tu wczoraj przed zaśnieciem,pomimo kataru humor dopisuje
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość