Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

24 lis 2011, 12:57

aga216 prześliczne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

24 lis 2011, 13:20

hej :ico_kawa: ja mam dość pomału.. słyszałam, ze chłopcy przechodzą źle ząbkowanie, ale to już chyba lekka przesada :ico_placzek: dziąsła spuchnięte, a ten całą nockę marudzi, rano się budzi wyspany o 6 (dzisiaj o 5.30) ajajaj... :ico_olaboga: W ciągu dnia horror, wczoraj Mikołaj dostał olśnienia i zaczął na dobre raczkować, podchodzi gdzie się da, podciąga się na nóżki :ico_sorki: Łóżeczko z M. obniżyliśmy, bo Mały prawie wylazł dzisiaj :ico_szoking: Ale siedzieć dalej mu się nie chce, woli rozrabiać :ico_haha_01: A tu widzę, że Paulinka ślicznie już siedzi :ico_brawa_01: Fajna jest :-D

tabogucka, mój na odwrót, owoce wcina, jogurty (no i jak widzi parówkę czy bułkę to się trzęsie żeby mu dać), za to obiadków wcale nie chce.. i jak on ma przytyć :ico_haha_01:
Widzę, że Szymkowi najbardziej to wózek smakuje :ico_brawa_01:

patrycjaaa, powodzenia :ico_sorki:

aneta11, dzięki za troskę, po prostu zasuwam z Małym albo odsypiam gdzieś po kątach ;) u nas tez ponuro :ico_spanko:

Kupiłam Mikołajowi śpiworek do wózka taki cieplutki, nie mogłam patrzeć na ten obdrapany wózek z 4 kocami, żałuję że dałam sobie wcisnąć ten wózek zamiast kupić nowy :ico_sorki: A teraz Małemu cieplutko bynajmniej :ico_sorki: no i ładnie wygląda, jak porobię fotki to wrzucę ;)

A śpiworek taki:

Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lis 2011, 13:24

Inuno, mój Piotruś przechodził ząbkowanie nawet nie wiem kiedy,porostu ząbki wychodziły i już,więc to chyba nie ma reguły :ico_sorki:

śpiworek super,ja już jakiś czas małą pakuje do niego w wózku,bo jest zimno :553:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

24 lis 2011, 13:26

aga216 super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to sobie popisalam.mala juz sie obudzila.wpadne pozniej.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lis 2011, 13:28

agusia22, moja jeszcze śpi,ale musze ją obudzić bo zaraz do szkoły idziemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

24 lis 2011, 14:10

więc to chyba nie ma reguły
pewnie i nie ma :ico_sorki: chciałabym żeby już wyszły te zęby bo i Mały się męczy i ja nie mam na nic siły :ico_sorki:
już jakiś czas małą pakuje do niego w wózku,bo jest zimno
no ja chciałam wcześniej kupić, ale nie miałam kasy, ale teraz powiedziałam M. że ja mogę nie jeść nawet byle by Mały miał cieplutko ;)
no to sobie popisalam
Mój a szczęście jeszcze śpi, pewnie też zaraz wstanie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 lis 2011, 15:25

Aga śliczne fotki Paulinka juz ładnie siedzi i masz racje ze na to nie ma reguły czy przy tobie czy przy mezu to sie tak stało czasem sekunda i nawet czlowiek nie zdazy zaaregowac oby szybko sie zagoilo
[bInunio[/b] spiworek fajny tez taki mamy na spacerki i trzymam kciuki zeby te zabki juz wyszly i zebys wkoncu sobie odpoczeła no i Mikolajek tez
moja odsypia noc spala ponad godzine jak nigdy i teraz tez zasnela ale to i dobrze oby dzis w nocy lepiej spala a do lekarza jutro jade bo dzis juz za pozno bo tylko do 12 byli a ja i tak nie mialam za bardzo czym jechac ;/

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2011, 15:44

Heeeej, wpadam na chwile, bo Pole juz w niance slysze... nie mam na nic czasu, Polka strasznie jest zajmujaca, wszedzie wejdzie, grzebie mi juz w kuchni po szafkach, wstaje gdzie sie da, nie da sie jej polozyc spac za bardzo, bo wczesniej ewentualnie chwile plakala i usypiala, a teraz wstaje i jak ide do niej, bo nie moze usnac to stoi taka zaplakana i patrzy na mnie tymi maslanymi oczami jak kot ze shreka :ico_sorki:

wcczoraj na pobraniu krwi ni nie plakala, wyniki beda w przyszlym tygodniu...

my tez mamy spiworek do wozia i juz od dawna go uzywamy, bo zimno :ico_sorki: a dzisiaj cos sie kaloryfery nie odpalaja, w domu mam 17 stopni :ico_chory:

no i sie zarazilam od Gbriela zasmarkana chodze, dosc juz mam tych chorob, Polce tylko gile leca z nosa...

musze isc do dzieci, bo Gabriel polecial do Poli jak w niani uslyszal, ze sie obudzila i zaraz cos wykombinuja, jak na przyklad akcja ucieczka z lozeczka...

moze uda mi sie wpasc do was wieczorem :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 lis 2011, 17:12

aga216 rewelacyjne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

24 lis 2011, 17:29

tabogucka spróbuj tych jogurcików one są takie troche kwaśne ale moja to jak zobaczy to tylko rączki wyciaga :-D
No to z tymi papierkami masz znów robotę ale jak trzeba... :ico_noniewiem:
I dzięki bo lepiej żebyśmy nie chorowały :ico_sorki:

Maja to je owoce zupki i kaszki... i dobrze ze nie jest wybredna :ico_sorki:

patrycjaaa :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

aga216 śliczne foteczki :)
Z dziećmi tak jest chwila nie uwagi i cos sie moze wydarzyc.... :ico_noniewiem:

Inuno, niech Mikołajowi wychodza szybciej zęby bo Ty dziewczyno
niedługo nie przytomna bedziesz chodziła :ico_sorki:
Fajny śpiworek tez musze kupić .

Fintifluszka, o kurcze to mało stopni masz :ico_olaboga:
Jak tak czytam to chyba znów grypa jakaś panuje...
No właśnie jak juz jest ciekawa Pola wszystkiego to chce wszedzie wejsc :-D
Zdrówka dla Was :-)

Ja juz Maje wykapalam bo nie mogla kupki zrobic zjadla jablko i całą mi sie obsrałą :-D he he.
Teraz sie bawi a ja mam chwilkę :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość