dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 lis 2011, 14:55

ależ bedąc w domku czas leci...niedawno zaprowadziłam malego do przedszkola...a zaraz trzeba po niego iść... :ico_szoking: a jeszcze miałam troche planow na dziś...ciekawe czy synek mi na to pozwoli... :ico_haha_01:

[ Dodano: 24-11-2011, 14:03 ]
znikam... :ico_papa:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 lis 2011, 15:06

Hej laseczki, widze temat pieluszek :-) My juz dawno nie uzywamy ale zgadzam sie ze to sprawa bardzo indywidualna i nie ma co naciskac na dzieci bo jakis traum sie nabawia jeszcze.
My z Nell uzywalismy Libero, teraz bede uzywala ekologicznych ktore nie sa bielone chlorem.

Ja dzis wzielam na gore ze schowka gondole sama bo chcialam ja pomierzyc. Musze kupic jakies przescieradelka do niej, i wydaje mi sie taka wielka ta gondola haha, stoi teraz w sypialni na podlodze i oko mi cieszy. dodtkowo znalazlam w niej torbe do wozka i parasolke a bylam pewna ze to wywalilam. no wiec bedzie znow w uzytku. :-) Musze dokupic okrycie na deszcz bo widze ze wyszlo :-D

[ Dodano: 24-11-2011, 14:06 ]
a ja caly dzien przespalam, od 10.00 jakos do 13.30 , life is beautiful :-))))

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

24 lis 2011, 15:43

hejo :-) a ja po obiadku, była dziś u mnie koleżanka co ma 3 miesięcznego synka no piękny niunio :-) nawet grzeczny chłopczyk był, to sobie pobojcyłyśmy :-) teraz dalszy ciąg lenistwa w łóżku :-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

24 lis 2011, 15:58

co tak UFFasz kochana??
hehe bo mi ulżyło :P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lis 2011, 16:36

ależ bedąc w domku czas leci
-dokladnie,zwlaszcza jak ma sie cos do roboty :ico_brawa_01:
stoi teraz w sypialni na podlodze i oko mi cieszy.
heh,czyli powoli zaczyna nam sie okres kompletowania rzeczy dla dzieciaczkow :-D
Musze dokupic okrycie na deszcz bo widze ze wyszlo :-D
- ja tez musze kupic nowe,bo to z Zuzi wozka zostalo zaadoptowane na okrycie grilla przed deszczem w sezonie :ico_wstydzioch:
co ma 3 miesięcznego synka
- super sa takie maluszki :ico_brawa_01:

Ja bylam po Andrzejka ale troszke sie martwie,bo czuje sraszne klocie w dole brzucha,w sumie to po lewej stronie tylko ale nieprzyjemne uczucie :ico_zly: Nie znam tego z poprzednich ciaz :ico_olaboga:

cherry177
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2011, 18:00

24 lis 2011, 17:01

cherry podjelas bardzo sluszna decyzje ... dalas mu wybor a on zadecydowal ... badz silna i dbaj teraz o dzidziusia.. a co twoi i jego rodzice na to ??
Moi rodzice również uważają, że postąpiłam słusznie. A jego nie wiem czy nawet wiedzą dlaczego się wyprowadził bo nikt się zemną nie kontaktował od tych 3 dni

[ Dodano: 24-11-2011, 16:08 ]
Dziewczyny dziś rano obudziłam się z ogromnym bólem pleców. Nie mogłam przez całą noc spać, czuję do tej pory zresztą taki ucisk na prawą stronę, nie mogłam w ogóle wstać z łóżka. W dodatku przeszło mi też na brzuszek, który bolał mnie tak jak zawsze miałam przed okresem :( mało tego doszły mi znowu wymioty..Nie wiem czy mam się martwić czy po prostu macica się rozrasta, ale ból naprawde powoduje że ciężko mi chodzić...Powinnam udać się do lekarza?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 lis 2011, 17:31

Cherry idz do lekaza bo to wyglada na rwe kulszowa, typowa u ciezarnych. Nie jest niebezpieczna dla ciazy ale moze zycie uprzykrzyc i mopze warto abys jakis pas ledzwiowy sobie zakupila, ale to lekarza sie poradz.
A wymioty to czasami sie moga pojawiac nawet i cala ciaze.

Rybka, ja mialam mega klucia z Nell w ciazy, non stop, ale chyba wiem dlaczego bo ja wtedy sie seksic caly czas chcialam, no takie libido ze hej! A teraz zero checi i od sierpnia nic nie robilismy i zero klucia hehe, no zasami w boku albi centralnie w kroczu. ale o wiele mniej niz z Nell.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lis 2011, 18:48

mama_zuzi1980, ale my po ostatni razie nic,bo tez po wszystkim brzuch na drugi dzien twardy jak skala,a teraz twardy nie jest,tylko to klocie,boli zwlaszcza jak chodze :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

24 lis 2011, 18:54

Dziewczyny dziś rano obudziłam się z ogromnym bólem pleców. Nie mogłam przez całą noc spać, czuję do tej pory zresztą taki ucisk na prawą stronę, nie mogłam w ogóle wstać z łóżka. W dodatku przeszło mi też na brzuszek, który bolał mnie tak jak zawsze miałam przed okresem mało tego doszły mi znowu wymioty..Nie wiem czy mam się martwić czy po prostu macica się rozrasta, ale ból naprawde powoduje że ciężko mi chodzić...Powinnam udać się do lekarza?
mi to wygląda na kolke nerkową ale lepiej do lekarza jak nie przejdzie .

Ja wam powiem tak że nie bede mogła sobie pozwolić z przyszyn finansowych bo puki bede miała macieżyński to ok ale jak już bede na wychowawczym to nasze dochody mi na to nie pozwolą na to by dzidzia była długo na pampkach i bede chciała jak sie uda w miarę szybko oduczyć .

Odwiedziałam dziś lumpek i nakupowałam tyle cudeniek za wszystko dałam ok 20 zł :-)

[ Dodano: 24-11-2011, 17:57 ]
iw_rybka, ja też mam takie kłucia i z Frankiem też miałam i dziś też mnie dość mocno kłuje ale wiem że za dużo dziś pochodziłam. A na te kłucia mój gin zawsze mówi rozrastające sie więzadła macicy.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lis 2011, 21:42

A na te kłucia mój gin zawsze mówi rozrastające sie więzadła macicy.
- maz tez mi mowil,ze moze przez to,ze to 3 ciaza,to juz miesien macicy "zmeczony" i jeszcze mi dowalil,ze juz lata nie te :ico_oczko: Swinia jest starszy ode mnie,ma juz 30 na karku,ja jeszcze nie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość