Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

27 lis 2011, 12:51

robie dzis Piszingera
- a co to??

Moj dziadek mial na imie Jerzy :ico_brawa_01: Fajne imie :ico_sorki:
U nas tak sie mowi na Walfe przekladane czekoladowa masa lub Karmelem:)

a dziekuje spodobalo sie nam to imie i mysle ze super pasuje do imienia OLa jak i nazwiska

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 13:24

U nas tak sie mowi na Walfe przekladane czekoladowa masa lub Karmelem:)
- aaaa,nie wiedzialam,wlasciwie ja nawet nigdy czegos takiego nie robilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 27-11-2011, 12:30 ]
tak wogole to mi sie dzis chce plakac,hormony mi szaleja - maz w pracy od wczoraj,ja sama z dziecmi,w kosciele dali mi popalic,nic nie wiem z mszy :ico_zly: I jeszcze maz ma taki grafik w pracy,ze w wigilie ma nocke,w 1 dzien swiat ma nocke i dooooopa z takich swiat,bedzie odsypial a jak sie wyspi,bedzie msial znowu isc i tak naprawde tylko 2 dzien swiat razem spedzimy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

27 lis 2011, 14:44

witam po krótkiej nieobecności :-) operacja babci się udała, ale jest strasznie słaba, nie będzie już w ogóle chodzić.. plus jest ten, że za jakiś czas będzie mogła usiąść i przewrócić się na bok:( jakoś to będzie... smutno mi, ale wiem, że babcia ma 90 lat i tak inaczej jest...

ale synuś od paru dni o wiele mniej się rusza, tylko 2-3 kopniaczki przez cały dzień, niby wiem że to normalne, bo czasem tak może robić, ale boję się że coś nie tak jest :/

iw_rybka szkoda, że mężuś święta w pracy będzie, beznadziejny grafik :ico_zly: ja gdybym była w pracy to prawdopodobnie święta też bym siedziała tam zamiast w domu:/
jutro nadrobię wszystko, a teraz uciekam do szpitala do babci...
miłego dnia mamuśki:*

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 16:21

Asieńka86, ehhh biedna babcia :ico_olaboga: No ale wazne,ze juz jestescie po :ico_sorki:
iw_rybka szkoda, że mężuś święta w pracy będzie
- no w sumie to w wigilie na nocke idzie i na drugi dzien,to moze cos tam z tych swiat zlapiemy razem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

27 lis 2011, 18:23

Bry dzień...
aaaa,nie wiedzialam,wlasciwie ja nawet nigdy czegos takiego nie robilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
żałuj pycha :ico_oczko: :-D
my zawsze robimy z masą kakaową, z karmelową od niedawna się popularne zrobiło, ale ja wolę tradycyjnie :)
I jeszcze maz ma taki grafik w pracy,ze w wigilie ma nocke,w 1 dzien swiat ma nocke i dooooopa z takich swiat,bedzie odsypial a jak sie wyspi,bedzie msial znowu isc i tak naprawde tylko 2 dzien swiat razem spedzimy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
przykro mi, ale najważniejsze że choć jeden dzień będzie Wasz!!
operacja babci się udała, ale jest strasznie słaba, nie będzie już w ogóle chodzić.. plus jest ten, że za jakiś czas będzie mogła usiąść i przewrócić się na bok:( jakoś to będzie... smutno mi, ale wiem, że babcia ma 90 lat i tak inaczej jest...
dobrze, że operacja się udałą i że z babcią lepiej, niestety taki wiek rządzi sie swoimi prawami - dużo zdrówka i siły dla niej

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 lis 2011, 19:46

ale cisza :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lis 2011, 20:20

Bry dzień...
aaaa,nie wiedzialam,wlasciwie ja nawet nigdy czegos takiego nie robilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
żałuj pycha :ico_oczko: :-D
my zawsze robimy z masą kakaową, z karmelową od niedawna się popularne zrobiło, ale ja wolę tradycyjnie :)
my też lubimy.
Dla nas tradycyjne wafle są z masą z inki.
Kakowe są pyszne, ale moja mama zawsze z inką robiła i tak mi się zakodowało :D

a tak w ogóle to witam :)

dzieciaki dają nam ostatnio popalić :ico_zly: i tak jakoś... doła mam... lenia...

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

27 lis 2011, 20:20

ale cisza :-)
no aż dziwnie :ico_szoking:

[ Dodano: 27-11-2011, 19:22 ]
tak jakoś... doła mam... lenia..
lenia tyż mam zwłaszcza jak pomyślę, że jutro do pracy
a nie dołuj się, będzie lepiej!!
Jak tam ze szkołą męża udało się pozytywnie pozałatwiać?
z masą z inki.
oo o takich nie słyszałam, co rejon to zwyczaj :ico_oczko:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

27 lis 2011, 21:14

Hej.. Boze jak sobie pomysle ze mam wstac o 4 rano to mnie zoładek boli..

U nas niedziela szybko mineła oczywiscie musiał prego zyjsc moj ukochany tesciu przez ktorego sie pokłóciliśmy.. ehh

jak sie odczuwa pierwsze ruchy malucha? u mnie to kurcze chyba za wczesniej jeszce.. ale wczoraj jak reke do brzucha przyłozyłam to miałam wrazenie jakby cos mi stukało a dzisiaj jak sie położyłam to miałam takie jakby mrowienie.. ale to tylko jak leze tak nic nie czuje..

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 lis 2011, 22:20

czesc dziewczyny. Pisze z tel wiec bede sie streszczala...,jestem w szpitalu od czwartku rana, mam odmiedniczkowe zapalenie nerek. Z dzidzia niby wszystko ok, ale nie wiadomo kiedy nas wypisza. Ciekawe czy ktos zauwazyl moja nieobecnosc, hi hi. Buziaki:*
Ostatnio zmieniony 03 gru 2011, 14:01 przez biniu_s, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość