Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

26 lis 2011, 17:36

Hej dziewczęta :ico_ciezarowka:
ja się nie odzywam bo ostatnio fatalnie się czuje i nic mi nie pomaga po za łóżkiem i spaniem.
Zaraz też kładę się spać bo cały czas jestem zmęczona. Pozdrawiam wszystkie mamuśki :-)
niech kazda napisze mi swoj termin porodu juz czas zeby zrobic pierwsza stronke :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Anula ja termin mam na 12.07.2012

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 lis 2011, 19:49

Riterka dzięki Kochana :ico_oczko:
No z Jolką nie miałam żadnych badań prenatalnych ale też chodziłam do innej lekarki, a wiadomo,że co lekarz to inne zwyczaje :ico_oczko:
Wiesz...wykonać nie zaszkodzi. A skoro powiedziała że da skierowanie to chyba za darmo te badania, co? :ico_noniewiem:
Qanchita a jaki zawod wykonujesz?????
Pracuję w labo. Co prawda nie mam styczności z jakimiś groźnymi chemikaliami, no ale.

Kasiala, ja też jestem wciąż przemęczona :ico_olaboga:
Wczoraj położyłam się z małą o 20 i prosiłam męża żeby mnie obudził ale nie miałam siły wstać. Spałam w ciuchach do 3 w nocy :ico_wstydzioch:
Dopiero jak musiałam wstać zrobić małej herbatkę to poszłam się umyć i przebrać w piżamę.
Z Jolką nie miałam aż takich jazd. Teraz na nic nie mam siły.
W tygodniu jak trzeba się spiąć i iść do pracy to jakoś daję radę, ale za to jak wracam to nie mam już siły nawet na zabawę z dzieckiem. Tak mi żal Jolki :ico_placzek:
W weekend odwrotnie. Rano umieram a popołudniu jakoś funkcjonuje.

Aniula, termin na 15.07

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 lis 2011, 19:55

A skoro powiedziała że da skierowanie to chyba za darmo te badania, co? :ico_noniewiem:
- wez sie najpierw dowiedz,bo ja dostalam skierowanie od lekarza panstwowego,zadzwonilam,zeby sie umowic i pani mnie poinformowala,ze zaplace za badania 300 zl,bo nie mam 35 lat skonczonych :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 lis 2011, 22:29

Qanchita, ja bez ciąży ledwo funkcjonuję :ico_oczko:
iw_rybka, ma racje lepiej to sprawdzić coby później się mocno nie zdziwić :ico_oczko: a Jolka da se radę teraz ma dużo ciekawych zajęć :-D no i za kilka tygodni wskoczysz w kolejny trymestr to i siły wrócą :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

27 lis 2011, 11:46

witam pierwsza stronka wstepnie zrobiona :-D jeszcze musze t-roche pozmieniac ale juz nie mam czasu mam nadzieje ze sie podoba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 lis 2011, 17:25

iw_rybka, masz racje, jak będę dzwonić się umawiać to zapytam :ico_sorki:
A jak mi powiedzą ze muszę zapłacić to mnie głowa rozboli bo nie będę wiedziała czy warto czy nie :ico_olaboga:
Qanchita, ja bez ciąży ledwo funkcjonuję :ico_oczko:
Może ta jesienno zimowa pogoda tak też nastraja :-)
Dziś wyskoczyłam do tesco po zakupy bo lodówka pusta i kurna mało nie padłam :ico_olaboga: Nawet na zakupy nie mogę wybrać się sama :ico_zly:

[ Dodano: 27-11-2011, 16:27 ]
Aniula, piękna pierwsza stronka :ico_brawa_01:
Śliczne te suwaczki dałaś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 17:37

bo nie będę wiedziała czy warto czy nie :ico_olaboga:
- ja stwierdzilam,ze jak mam placic 300 zl,to jednak sobie daruje,jak dzidzia bedzie chora,to i tak bym ciaze donosila i urodzila,lekarz mnie uspokajal,ze przeziernosc w normie,chorob genetycnych w rodzinie nie bylo,wiec nie musze robic :ico_olaboga: A dostalam skierowanie tylko dlatego,ze lekarz panstwowy,do ktorego chodze,przegapil USG wlasnie na przeziernosc karkowa,ale ja chodze rownoczesnie prywatnie do lekarza i tamten zrobil w terminie i mowil,ze jest git :ico_oczko: A na badanie kierowal mnie wlasnie ten panstwowy,ktory nie wie,ze ja jeszcze prywatnie chodze :ico_oczko:

Gdyby bylo bezplatne,to chetnie bym poszla na takie badanie - moze by mi plec juz podali :ico_oczko: Ale za 300 zl,to poczekam do 20 grudnia :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 lis 2011, 18:03

Żeby badanie prenatalne było darmowe, potrzebne jest skierowanie od lekarza a na nim napisany powód dlaczego. Koleżanka tak dostała i udało się jej za darmoszkę zrobić.

Ja nie robiłam badań prenatalnych, nie jesteśmy w grupie zwiększonego ryzyka, więc uznałam, że je pominę. Wierzę, że dzidzia będzie zdrowa !
A jeśli już prenatalne robić, to najwięcej wykryć można na tych po 20tc.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 lis 2011, 18:16

ja stwierdzilam,ze jak mam placic 300 zl,to jednak sobie daruje,jak dzidzia bedzie chora,to i tak bym ciaze donosila i urodzila
Ja też innej myśli nie dopuszczam do siebie. I wcale nie chodzi tu o usuwanie ciąży broń Boże :ico_nienie: Czytałam że jeśli zostaną wykryte np wady serca to jeszcze w fazie życia płodowego można to leczyć.

Mad., u mnie też nie było w rodzinie żadnych chorób genetycznych itp. i tylko ze względu na kontakt z chemią mam mieć te badania zrobione. No ale mam już piękną i zdrową córeczkę a w labo pracuję od dawna, również będąc wcześniej w ciąży.

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

28 lis 2011, 11:41

mnie mdłości męczą dzień w dzień:/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość