Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 lis 2011, 13:39

Hej:-)

Na imprezie było super. Wyskalałam się, napiłam piwka, pogadałam ze znajomymi..odprężyłam sie niesamowicie :ico_brawa_01: alee co chwilę myślałam o Antosiu,jak on tam :ico_noniewiem:
Pierwsze karmienie za nami, ale w nocy odciągnęłam i wylałam,tak na wszelki.. :ico_wstydzioch: Antonio rzucił się stęskniony na cyca :-D

Ladybird biedna ta Twoja mała :-( Trzymajcie się w tym szpitalu. A jak Mila zareagowała?
Malinka oby to nie była poprawa na jeden dzień ;-) może ustalcie teraz jakieś zasady,podział obowiązków?

[ Dodano: 27-11-2011, 18:55 ]
Laski żyjecie? ;-) co tu tak cicho? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lis 2011, 20:04

widze ze cisza nastała, jak przystało na weekend :ico_noniewiem: wszystkie mężami zajęte :ico_haha_01: albo dziciaczkami :ico_sorki:

malinka daj mu szanse dojrzeć do roli odpowiedzialnego ojca, tego nie można się nauczyć w miesiąc, czasem to trwa dłuzej, tym bardziej ze jest młody :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 lis 2011, 21:27

Hej wszystkim :-). Ja na chwilę zobaczyć co u was. Miałam cały dzień z mężem także jestem happy. Teście zaprosili na obiad i tak miło było o dziwo, że zostaliśmy do teraz. Dziadki trochę pobawili Alanka a ja z mężem i jego siostrą w karty pograłam. Ale się odprężyłam. Fajnie tak czasem zająć się sobą :-).

Malinka super, bardzo się cieszę, że się chłopak stara, tylko nie daj za wygraną i dalej walcz o swoje. Tak jak dziewczyny mówią ustalcie jakiś podział obowiązków i trzymajcie się tego, bo inaczej za chwilę znów będziecie się o to samo kłócić. No ale się cieszę naprawdę :ico_brawa_01:

Ladybird zdrówka wam!!!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 lis 2011, 21:31

ale mnie patryk wczoraj zaskoczył...
No to nieźle, postarał się.
Ja nie chcę go bronić ale mam znajomych i facet tak samo się zachowuje jak twój tylko że ten mój znajomy ma ponad 30 lat . A u nich było tak : on wiecznie kawaler imprezki,zabawy , alkohol ,bójki .Nigdy nie miał dziewczyny . No ale w końcu znalazł ,chodzili nie jakoś bardzo długo planowali ślub , mieli datę już zaklepana ale w między czasie ona zaszła w ciążę , okazało się że ciąża bliźniacza . Ślub odwołali i zrobili wcześniej jakieś 2 miesiące przed porodem .Potem narodziny dzieci których nie planowali tak szybko i to od razu dwoje i wiecie same jak jest z jednym maleństwem a co dopiero z dwójeczka. Życie się mu zmieniło w bardzo krótkim czasie diametralnie i niestety on po jakimś pół roku zaczął od nowa pić , imprezy, alkohol , bójki na zabawach, prace stracił z swojej winy i zaczął grac na automatach , tracił wielkie pieniądze no ogólnie masakra. Mogłabym opowiadać, cuda co on wyprawiał i nadal wyprawia , a gdy kiedyś mąż z nim rozmawiał jak był pijany to mu powiedział że on tego nie potrafi ogarnąć , za dużo na raz , wszystko mu się zmieniło , wraca do domu i nie ma czasu by poleżeć tylko od razu dzieci musi bawić , ciągle płaczą itp.Przerosło go to.
I myślę że z twoim tak samo jest . Ta znajoma nadal męczy się z tym chłopakiem ale tobie życzę by twój faktycznie chciał się zmienić i by było wam jak najlepiej bo macie śliczną niunię.

No cisza na forum .
Ja zaraz biorę się za prasowanie ciuszków .Jutro jedziemy na usg nerki małej i do pediatry z tymi chrostkami i może mi ją zaszczepi jeśli będzie wszytko ok.
Myszka moja dziś prawie cały dzień spała .Usypiała ładnie na macie gdy jej włączyłam melodie tak że jak na razie zdaje egzamin zabawka.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 lis 2011, 00:55

Jutro jedziemy na usg nerki małej i do pediatry z tymi chrostkami i może mi ją zaszczepi jeśli będzie wszytko ok.
daj tylko znać co i jak co pediatra powiedział o tych chrostkach no i jak nereczka, trzymam kciuki


a my jutro na spotkanie organizacyjne do pkolka a w środe eliza wędruje już sama na zajecia:)

Ciczenia zrobione, pierwszy tydzień weidera za mną, nie jest źle:):):)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 lis 2011, 12:27

Hej wszystkim! My z Alankiem pospaliśmy dziś do 10, a przynajmniej ja, bo mały się chyba już wcześniej wiercił ale grzeczny był, więc nie wstawałam. Teraz już domek posprzątany, zaraz uśpię małego i pójdę się wykąpać. U nas dziś tragiczny wiatr był w nocy, aż się bałam, żeby coś się nie stało i tak spałam jednym okiem. Ciągle prąd zabierało, bo latarnie na ulicy gasły. No ale teraz już troszkę lepiej chyba więc myślę, że jak mały się obudzi to pójdziemy na spacerek.

A mam pytanie do dziewczyn, które podają jedzonko już dzieciakom: podajecie ze słoiczków czy same przyrządzacie?

A tu cicho się robi już jak na wątku wakacyjnym :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

28 lis 2011, 12:38

Ninaa gdzie mieszkasz? U nas nie wiało,ale czytałam, że na północy kraju ludzie bez prądu :ico_olaboga:

Co do posiłków to my dajemy słoiczki hipp.

Robię bombki. Mam już 3 i pół :-D może do świąt będzie więcej ;-)
Chciałam jeszcze wyszyć obrazek dla teściowej,ale czy dam radę :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 lis 2011, 12:41

Ninaa gdzie mieszkasz? U nas nie wiało,ale czytałam, że na północy kraju ludzie bez prądu :ico_olaboga:
ja właśnie na północy - tzn podlasie, a mój dom rodzinny na mazurach - to tam tragedia

[ Dodano: 28-11-2011, 11:42 ]
Co do posiłków to my dajemy słoiczki hipp.
a drogo wychodzi z takimi słoiczkami? Ile tego dziennie idzie? i ile kosztuje?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

28 lis 2011, 12:59

witam,

ja na chwilkę bo za chwilkę jadę po Julkę i Jej 2 koleżanki bo przyjeżdżają dziś do Julki, od rana sprzątałam i smażyłam naleśniki :ico_oczko:
weekend minął dość szybko :ico_sorki: wczoraj znów byliśmy u moich rodziców :ico_noniewiem: chyba przyjadą do nas na święta :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-11-28, 12:00 ]
i stawiam za 2 miesiące maludy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 lis 2011, 13:10

A tu cicho się robi już jak na wątku wakacyjnym
to pewno chwilowe, czasem u nas tak było, ale uwierz że to minie szybko

ja czytam ale brak mi nastroju na pisanie czasem, a że nie mam już sił i checi się żalić to nie żale i dlatego nie piszę jak mam zły dzień, bądż dni, bo niestety więcej tych beznadziejnych jak dziejnycha hahah

byłyśmy na dniu zapoznawczym w przedszkolu, Elizie się bardzo podobało i mi zreszta także:):)Na 20 dzieci są 3 czasem i 4 panie pilnujące, zabawek masa, kacik czytelnika, kącik rysownika, kącik naukowca itp itd. Toaletki takie fajne małe, moja od razu musiała zobaczyć jak to sie na taka małą siada:)
Popytałam troszke co i jak, i powiem że dzis mi się super gadało bez zastanowienia i rozumienie i gadanie mi posżło gładko aż sama jestem z siebie dumna:):):) i tak o to w ten sposób moja niunia od środy zaczyna przedszkole:) dzieci mi dorastają:):):)
I także powiedziałam, że ona teraz z zazdrosci o brata robi dziwne rzeczy by obserwowali, bo zabiera zabawki po złości, że potrafi popchnąc lub uderzyć - zwłaszcza, ze jest w grupie z chłopcem z którym na doczynienia na codzień, wiec mają ją obserwować i potem wnioski wyciągniemy i powiedza mi co powinnam robić.
stawiam za 2 miesiące maludy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale leci ten czas co??? Co kolejnye miesiace naszych szkrabów to sobie przypominam jak sie doczekać nie mogłysmy:) i wydawało nam sie że wieczność przed nami:) a ta wieczność już z nami jest hihihi


Lecę niebawem na przychodnie w końcu i plecak Elizie kupić do pkolka, by miała gdzie ciuchy na zmiane nosić w razie jakby zapomniała zawołać sisi.

Miłego dnia dziewczyny

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość