mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lis 2011, 00:05

A ja dzis ciagle na cmiacej glowie, ciekawe jak bedzie jutro rano...

Justyna, a u was tez robia problem z powiedzeniem plci przed 26 tygodniem z powodu usuwania plodow dziewczynek przez Arabow? Ile ja sie musialam napracowac aby mi powiedziala, ostatecznym argumentem bylo w koncu to ze studiuje pielegniarstwo :-) Albo moze powiedziala dlatego bo wiedziala ze mam 2 dziewczynki w domu :ico_noniewiem: Trzymam kciuki aby ci powiedzieli&&&&&

Rybka, gratki za zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 lis 2011, 10:33

czesc kobitki... :ico_haha_02:

witaj justynko :-D

mały pierwszy raz w życiu przespał w nocy 6-godzin bez pobudki :ico_szoking: nie wiem co na niego tak zadziałał...czy przeciwgoraczkowy syrop, czy to ze ostatnio ładnie sie wypróżnia prawie codziennie...i moze brzusio mniej boli... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ech...ale za to ja dziś jakas senna :ico_spanko: jakby mnie tez coś brało.. :ico_chory: oby nie :ico_sorki:
a u was tez robia problem z powiedzeniem plci przed 26 tygodniem z powodu usuwania plodow dziewczynek przez Arabow?
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to straszne!!!!
mama_zuzi1980, to Tobie nie chcieli teraz powiedzieć płci??? Nawet gdy wiedzieli ze bedzie tym razem chłopczyk???

no rybciu zaszalałaś :ico_haha_01: fajniutko :ico_haha_01:

Miłego dnia kobitki :ico_prezent:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

29 lis 2011, 10:57

hejka;)
jak sie miewaja brzusie/?

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

29 lis 2011, 11:54

Hejka :ico_ciezarowka:
Co słychac? Jak samopoczucie? Ja od rana na nogach, w zasadzie to jednej, bo druga mnie boli:(, byłam z Sylwia na badaniach krwi, jutro do chirurga. Mam nadzije, ze to nic poważnego :ico_sorki:
Dzwoneczek- śliczniutki awatarek;) zdjecie malca nonono!!!
Rybko- zazdroszczę premii!!!
Mam pytanko do Was- co zamierzacie kuić swoim dzieciom , mezowi i rodzicom na gwiazdkę, powiem szczerze , ze nie mam zdyt wielu poomysłów, wyczerpały sie przez tyle lat, a czas juz rozejrzac sie za prezentami. Ma Mikołajki kupiłam swoim dzieciakom Scrablle, dołożę jeszcze słodycze i sprawa załatwiona, ale z gwiazdka nie będzie juz tak łatwo:( No i cos fajnego dla meżusia, ehh.
Serniczka- jak patrzę na ten suwaczek, to imie Ola z dnia na dzięń podoba mi sie coraz bardziej :ico_brawa_01: Jerzyk to fajnie brzmi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 lis 2011, 13:39

hej pisze z telefonu jadę do taty właśnie wykryto mu 8 guzow na mózgu :-( tak z nim źle i bardzo cierpi modlę się do Pana Boga aby skrócił jego coerpienia ..... odezwę się wieczorem

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

29 lis 2011, 14:18

ohh Sylwuniu .. badz silna kochana :ico_sorki: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lis 2011, 14:31

Rybka, gratki za zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
- heh,dzieki,dzis jeszcze dokupilam tego chomika dla Zuzki do buzika i takie fajne puzzle,ktore sie uklada w drige dla autek dla malego,wiec mikolajki mam juz zamkniete :-D
mały pierwszy raz w życiu przespał w nocy 6-godzin bez pobudki
- omg,to moje polroczne tyle spaly :ico_oczko: Ty to masz nerwy dziewczyno - pobudki w nocy i spanie do 6 :ico_olaboga:

agasio, ja nie mam problem z prezentami,bo moje dzieciaczki sa aktualnie w wieku typowo zabawkowym,wiec kazda zabawka cieszy :ico_brawa_01: Mloda dostanie kuchenke,a wlasciwie kuchenko-zmywarke,bo z drugiej strony jest zmywarka :ico_oczko:

Obrazek

i ksiazeczke edukacyjna :ico_oczko:

Obrazek

Do bucika slodycze i chomika :ico_oczko:

Obrazek

Maly dostanie sterowane autko

Obrazek

i jeszcze cos ale nie mam pomyslu :ico_oczko:

A do buta puzzle,z ktorych droge mozna zbudowac,dla autek :ico_oczko:

Obrazek

maz do buta dostanie czapke :ico_oczko: i duuuuuuzo browarka,a na gwiazdke dostal komputer :ico_oczko:

Swieta spedzamy sami,nie mamy tu rodzicow,wszyscy daleko,wiecinnym podarkow nie robimy :ico_sorki:

Jeszcze dla 2 dziewczynek w wieku 10 i 13 lat musze wymyslec,bo to kuzynek meza corki sa i mieszkaja w sasiedztwie,wiec zawsze im cos dajemy :ico_sorki:

Sylwia, ojej,trzymaj sie dzielnie :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 lis 2011, 15:28

sylwuś kochana trzymaj sie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
bo druga mnie boli:
jeszcze??? Ale nic nie przestaje??? biedactwo :ico_pocieszyciel:

iw_rybka, az oczy świecą od tych prezentów... :ico_haha_01: super...dzieciaki sie ucieszą :ico_brawa_01:

Moj mąz jest mało wymagający..chce tylko playsteyshin (czy jakoś tak sie pisze :ico_oczko: ) :ico_smiechbig: moj mały chłopczyk :ico_smiechbig: ale potem dodał ze nawet z kosmetykow sie ucieszy bo mu sie konczą...uffff.... :-D Moj lubi luźny styl...i uwielbia dostawac również bluzy z kapturem :-D .
.
.Dawid uparł sie do zbroi rycerskiej...wiec bede szukała coś fajnego...
...no ale agasio twoje dzieciaki to raczej już pewnie z książki lub z gry komputerowej sie ucieszą...a zreszta ty sama wiesz najlepiej czym sie interesują.... :ico_oczko:

...a z rodzicami i z rodzenstem mamy układ ze dorosłym nie robimy już prezentów...z jednej strony sie cieszę... :-P .
Ty to masz nerwy dziewczyno - pobudki w nocy i spanie do 6 :ico_olaboga:
kochana wiesz mi ze nie raz mam chwile załamania... :ico_olaboga: i dośc tego wszystkiego...mąz już gorzej tego nie wytrzymuje...bo wydziera sie na niego nawet w nocy... :ico_placzek: . Przez to wszystko Dawid ląduje ze mną ...a mąz w salonie..ech...jestem przerazona na myśl co bedzie jak sie urodzi drugi dzidziuś :ico_noniewiem:

kingoza, co tak mało sie odzywasz...jak tam ci sie żyje w małżenstwie??? :582: :582: :582:

a u mnie dziś 100-dniówka :509:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lis 2011, 15:43

Mam pytanko do Was- co zamierzacie kuić swoim dzieciom , mezowi i rodzicom na gwiazdkę, powiem szczerze , ze nie mam zdyt wielu poomysłów, wyczerpały sie przez tyle lat, a czas juz rozejrzac sie za prezentami. Ma Mikołajki kupiłam swoim dzieciakom Scrablle, dołożę jeszcze słodycze i sprawa załatwiona, ale z gwiazdka nie będzie juz tak łatwo:( No i cos fajnego dla meżusia, ehh.
My Mikolajkow nie obchodzimy tutaj, bo nie chce dzieciakom mieszac w glowach, tutaj sie mowi ze Mikolaj pod choinkom prezenty zostawia. Mowiac szczerze to nie wiem, ale chyba Zuzi cos z Beendeez, takie koraliki, a Nell fabryke dla Misiow no i jakies inne pierdolki, np puzzle, ksiazeczke, ja lubie jak pod choinka jest duzo malych prezentow niz 1 tylko i duzy :-) a Ja z mezem chyba darujemy sobie prezenty osobne i kupimy sobie fajna maszyne do kawy bo my kawosze i nam sie marzy :-)
Na Wigilie idziemy do kuzynki, i tam zabieramy prezenty dla naszych dziewczyn, a mamy taki zwyczaj ze kazda dorosla osoba robi 1 prezent dla innej doroslej osoby , ale taki unisex, zeby pasowal dla obojga plci, np karnety, karty rabatowe, kupony do ksiegarni, , za okreslona sume a potem bawimy sie w taka zabawe i kazdy dostaje po 1 prezencie i jest zadowolony (albo i mniej). W zeszlym roku J dostal bilety do kina a ja kupon do sklepu i sobie za to notes kupilam :-)
hej pisze z telefonu jadę do taty właśnie wykryto mu 8 guzow na mózgu :-( tak z nim źle i bardzo cierpi modlę się do Pana Boga aby skrócił jego coerpienia ..... odezwę się wieczorem
Sylwia, trzymaj sie kochana, Przesylam ci duzo sily!
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to straszne!!!!
mama_zuzi1980, to Tobie nie chcieli teraz powiedzieć płci??? Nawet gdy wiedzieli ze bedzie tym razem chłopczyk???
niestey w szwecji aborcja jest dozwolona bardzo dlugo, i Araby zrobily sobie swojego czasu srodek antykoncepcyjny z niej juz po uplywie 18 tygodnia ciazy. wiec jest przepis u nas w okregu ze nie mowia, ale tak na serio zalezy to od osoby ktora robi usg. Ja nawiazalam z nia od razu pozytywny kontakt, pobajerowalam, powiedzialam ze moje 2 coreczki chcialyby siostrzyczke, bla bla, i potem to ze studiuje i ze chcialabym miec specjalizacje w zakresie dzieci. I mi powiedziala. Z NEll nie chcieli mi powiedziec i dopiero w Pl na wakacjach w 28 tyg sie dowiedzialam.

dobra wysylam bo mi znow sie komp wylaczy...

[ Dodano: 29-11-2011, 14:47 ]
iw_rybka,
swietne prezenty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwoneczek82, to pijemy za 100-dniowke!!!!! :ico_tort:
kochana wiesz mi ze nie raz mam chwile załamania... :ico_olaboga: i dośc tego wszystkiego...mąz już gorzej tego nie wytrzymuje...bo wydziera sie na niego nawet w nocy... :ico_placzek: . Przez to wszystko Dawid ląduje ze mną ...a mąz w salonie..ech...jestem przerazona na myśl co bedzie jak sie urodzi drugi dzidziuś :ico_noniewiem:
a na czym polega powod jego pobudek? zwykle wedrowki, czy co innego? bo wiesz, masz jeszcze czas i mozesz oduczyc..... Potem moze byc ciezko. I wiem co mowisz o mezu bo moj jest taki sam, zero cierpliwosci..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lis 2011, 15:47

moj mały chłopczyk
- to samo moj,bo przeciez kompa ma sprawnego ale gry mu jakies nie szly,bo niby karta graficzna za slaba,wiec marzyl mu sie nowy :ico_oczko:
.i uwielbia dostawac również bluzy z kapturem :-D .
- hmm,to widze,ze maja podobny gust :ico_oczko:
.jestem przerazona na myśl co bedzie jak sie urodzi drugi dzidziuś :ico_noniewiem:
- kupicie kolyske,maly synek bedzie spal z Toba ale w kolysce,a starszak w lozku,tylko obawiam sie,ze dla taty miejsca nie bedzie :ico_oczko:
A tak powaznie,to i ja sie obawiam,bo juz teraz nam ciasno ja dzieciaki przyjda do lozka do nas rano,zeby bajki ogladac :ico_olaboga: Cale szczescie od 20 do 7 rano sa w swoim pokoju :ico_sorki:
a u mnie dziś 100-dniówka
- wow,juz??

Ja bylam dzis z Zuzia u lekarza specjalisty od rehabilitacji,od poniedzialku zaczynam dwutygodniowy turnus stacjonarny i pani doktor tak na mnie patrzy i mowi,pani w ciazy i dzwiga ta mala :ico_szoking: A ja na to,ze to nic takiego,nie niose jej przeciez w maratonie,tylko utulam teraz,bo placze ( do badania musialam ja rozebrac do pampersa,Zuzia juz wie,ze to oznacza szarpanie reki i profilaktycznie syrene wlaczyla :ico_oczko: ) No i pani mowi,ze mam uwazac itd i pyta w ktorym jestem miesiacu? W 7? Ale mi zrobilo glupio :ico_wstydzioch: No ale mialam taka tunike,ktora ten brzuszek moj i tak juz spory - powieksza,ale nie wiedzialam,ze wygladam jak w 7 m-cu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość