Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lis 2011, 20:59

gusia - dzieki za zyczonka dla Andrzejka.

Fajne takie dokladne USG,tylko szkoda,ze dzidzia taka wstydliwa :ico_oczko:

asiab - moze masz racje,ze duzo mysle o tej cukrzycy :ico_wstydzioch: A skierownie na badanie z glukoza dostane teraz 6 grudnia :ico_sorki:

ancurek86, dzieki za zyczonka :ico_sorki:
tak mnie naszło i musiałam sobie popłakać,
- ja mialam taki dzien kilka dni temu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

30 lis 2011, 21:07

ale sie rozpisalyscie :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

30 lis 2011, 22:55

Bry wieczór,
rybko najlpeszego dla Andrzejka :-D

padam na twarz... zmęczona jestem... i grzeszę - jem brzoskwinie z puszki :ico_oczko:
właśnie kończę i idę się w końcu okapać bo się ociągam i zwlekam a ledwo na ślepia patrzę

Dobrej nocy życzę oaoa

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 lis 2011, 23:36

Rybka, ja tez mam pijawke straszna, pije i pije a wieczorami to juz mega, kilka szklanek w ciagu 2 godzin i to samej wody mi sie chce. wierze ci ze mozesz miec schize z cukrzyca, skoro juz raz mialas te "przyjemnosc".... :-/

Ancurek, komu jak komu ale Tobie naleza sie brawa za dzielnosc!!!! A to ze sobie poplakalas to tylko na zdrowko ci wyszlo, negatywne emocje trzeba uwalniac :-)

Kurcze martwie sie o Biniu, niedobrze z tymi nerkami :ico_noniewiem: i to kurde w ciazy wiec nie moga jej optymalnie leczyc, bo wtedy dziecku moga zaszkodzic :ico_olaboga:

Myszka, ooo, brzoskwinki to ja lika very much, juz wiem co jutro kupie :ico_brawa_01:

Ja dzis kupilam sobie nowy szampon, jakis w 93 % skladniki naturalne, bo dostalam taka nadwrazliwosc na skorze glowy ze :ico_szoking: tak mnie swedzi tyl glowy az strupki mam, chyba przy okazji zmiany opakowania w moim zwyczajnym szamponie popieprzyli cos w skladzie i oto wyniki :ico_olaboga: wlasnie umylam no i zobaczymy cy bedzie swedziec, oby nie :ico_sorki:

no to dobrej nocki!!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 gru 2011, 00:08

wiecie co z tą hydroxyzyną to nie jest tak do końca
ona moze zadziałać tak jak powinna, może nie zadziałać wcale albo może jeszcze pobudzic
i niestety ale nie na każdego działa
na moją majeczke nie działa ani melisal forte ani diphergan ani nawet hydroxyzyna
jedynie nie próbowałam luminalu
ale póki nie jest gorzej a lepiej to nie spróbuje
moje dziecko to twarda sztuka
mój mąz się smieje że nawet ospa się jej boi bo się nie zaraziła od siostry
chociaż sama jagoda zaraziła conajmniej dwie osoby

a ja dzisiaj też piłam 75 gl
moj ginek twierdzi że to teraz w standardzie
tylko z jagodą piłam 50
jutro odbiore wyniki

najbardziej martwi mnie jedak to że Jago ciągle boli brzuch
nie wiem juz czy kłamie czy mowi prawde ale musze przyjąc że moiw prawde
tym bardziej że powiedziałam jej że musimy zrobić badanie krwi i sie nie wycofała z tego bólu

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 gru 2011, 00:22

Jagoda, moja NEll tez sie skarzy na bol brzucha, ale wyczailam ze to chyba zaparcia, albo cos z jelitami (gazy) , bo jak codziennie zje activie to nie ma tych boli.

Luminal na Zuzie dzialal pobudzajaco :-/

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 gru 2011, 00:33

mama_zuzi1980, wiesz dawałam jej espumisan
dostaje probiotyki
może kupka rzeczywiście ciut twarda

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 gru 2011, 08:02

hello :P

Problem mojego L4 mam z głowy :P Szef wczoraj wział mnie na rozmowe i powiedział, ze on wie po swojej zonie, ktora niedawno urodziła, ze juz od 5 miesiaca bolał ja kregosłup i puchły jej nogi, wiec zeby dzidzia urodziła sie zdrowa to lepiej zebym od stycznia posza\ła na L4. Jesli oczywiscie nie mam nic przeciwko :) no i dlatego ze on musi jakos zaplanowac moja nieobecnosc bo nikogo nie chce za mnie zatrudniac i dziewczyny bedA pracowały bo sie zgodziły a nie moze im z dnia na dzien powiedziec ze maja za mnie przychodzic :P

lece zaraz na badania.. m.in. na krew :ico_szoking: mam nadzieje ze nie zemdleje :(( nie ma kto jechac ze mna...

od wczoraj potwornie boli mnie brzuch w okolicy pępka;/ mam nadzije ze dlatego ze tam wszytsko sie powieksza i ze z dzidzia ok.. dzisiaj mamy usg : ) na 17 :P mam nadzije, ze pokaże nam co ma nasz maluch :P

[ Dodano: 01-12-2011, 07:03 ]
no jak miałam krzywcukrowa to tez piłam 75 gl.. porazka ..;/

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

01 gru 2011, 09:09

Witajcie!!!
Rybko- najlepszego dla Andrzejka z Okazji wczorajszych imienin, spóznione ale szczere życzenia;)
Evelka- szef okazał sie rozsądnym szefem:)
Pozdrówcie ode mnie binus, mam nadziję, ze szybko wróci do zdrówka,
Ancurek- trzymaj sie dzielnie, wiem coś na temat leżenia w cizy, współczuję, ale teraz dzidzia najważniejsza, dla niej sie tak poświecasz :ico_prezent:
U mnie nie najlepiej, wczoraj byłam z Sylwią na zakupach, troche połaziłyśmy po sklepach i jak wróciłam to mnie dopadły skurcze i twardnienie brzucha, ale takie mocne, ze nawet nospa mało pomagała, lezenie z nogaami w górze też nie skutkowało, na szcz ęscie dzis jest lepiej. Teraz lece sie uczyć i pisać referat bo w ten weekend mam niestety zjazd :ico_placzek:
Trzymacjie sie cieplutko babeczki:)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 10:18

najbardziej martwi mnie jedak to że Jago ciągle boli brzuch
nie wiem juz czy kłamie czy mowi prawde ale musze przyjąc że moiw prawde
mój Franek tez miesiąc czasu mi ciągle o brzuszku mówił mamusia pomasuj bo brzuszek mnie boli kilka razy była brzydka kupka i gazy ale już naszczeście nic nie mowi na temat brzuszka ale też sie martwiłam byłam u lekarza podotykała go i nic nie wyczuła żeby coś było nie tak. A wcześniej mu robiłam wymaz z kupki na robaki i niec nie było :ico_sorki: .
Problem mojego L4 mam z głowy :P Szef wczoraj wział mnie na rozmowe i powiedział, ze on wie po swojej zonie, ktora niedawno urodziła, ze juz od 5 miesiaca bolał ja kregosłup i puchły jej nogi, wiec zeby dzidzia urodziła sie zdrowa to lepiej zebym od stycznia posza\ła na L4.
no to fajnie sie szef zachował :-) .
U mnie nie najlepiej, wczoraj byłam z Sylwią na zakupach, troche połaziłyśmy po sklepach i jak wróciłam to mnie dopadły skurcze i twardnienie brzucha, ale takie mocne, ze nawet nospa mało pomagała, lezenie z nogaami w górze też nie skutkowało, na szcz ęscie dzis jest lepiej
już chyba teraz tak bedzie coraz częśćiej a pamiętasz czy w poprzednich ciążach też miałaś bóle brzuszka ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość