Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

30 lis 2011, 23:16

hej :ico_kawa:
padam... Mikołaj jest strasznie absorbujący, cały dzień trzeba za nim chodzi, bo wszystko musi sprawdzić, wszędzie wleźć... Poprosiłam rodziców, to mi przywieźli kojec po mojej kuzynce, drewniany co prawda, ale Mały nigdzie nie ucieknie.. tylko trzeba uważać, bo się podciąga na szczebelkach, nóżki do góry jakby chciał wyjść i wisi na drążku :ico_szoking:
robię szarlotkę, właśnie kończy się piec i idę spać, mam nadzieję, że dzisiaj Mikołaj pośpi :ico_sorki:

tabogucka, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 8 miesięcy :ico_brawa_01: Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lis 2011, 23:29

Bylam z Pola u lekarza
wiec lekarz mowi, zeby sie nie martwic na zapas, bo to moze byc po prostu wypadkowa jakichs tam rzeczy, albo kaprys watrobowy, bo nie takie rzeczy w 30 letniej karierze widzial, powiedzial, ze za miesiac zrobimy badanie jeszcze raz i jest´li wartosci beda nizsze to znaczy, ze sie watroba wyglupiala, jesli beda takie same to sie bedziemy wtedy martwic i zastanawiac co dalej, bo u takiego maluszka jednorazowe badanie z takim wynikiem nic wlasciwie nie oznacza... uspokoil mnie troche, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Polka ma tez jakis system, ktory chroni pluca oslabiony znacznie, ale sie dogadalismy z lekarzem, ze to przez te cholerne infekcje, ktore Gabriel co rusz z przedszkola przynosi, nawet przey pobieraniu krwi Pola miala katar, kto wie, moze i na watrobe mialo to jakis wplyw, zobaczymy...

A Polunka dzisiaj juz tak bryka w szoku jestem jak to idzie szybko, probuje sie przy meblach przemieszczac, ale nie umie jeszcze dobrze upadac, choc dzisiaj na przyklad kilka razy na pupe ladnie klepnela i siedziala chwie taka zdziwiona co to sie stalo :ico_haha_01: z materaca jak zleci na podloge to sie nawet w glowe walnie i nie placze mimo wszystko...

ladna pogdoa byla u nas dzisiaj

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

01 gru 2011, 10:52

hejka :-)

Inuno no juz ładnie Mikołaj stoi :)

tabogucka to sie strachu najadłas :ico_sorki:
za 8 miesiecy Szymusia :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana zdrowka dla Dominiki :ico_sorki:

Fintifluszka, no to dobrze że to nic groźnego :ico_sorki: zdrówka dla Poli :ico_sorki:

Ja stawiam za 8 miesięcy Majeczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 01-12-2011, 09:56 ]
U nas spokoj zadnych zabkow,mała spi ładnie wiec sie wysypiam :-)
moj D. mial wolne wczoraj i zajmował sie mała :-D dlatego tez nie bylam na forum,ogarnęłam sobie w domu .
Czekam na przyjaciółke żeby sobie kawkę wypić :ico_kawa: :-D

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 gru 2011, 10:58

Ja stawiam za 8 miesięcy Majeczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

01 gru 2011, 11:06

ciszaaa tu dzisiaj straszna :-)
wczoraj strachu mialam troche jak dzwonili do mamy ze szkoly ja odebralam a to nauczycielka mojego najmłodszego brata i mowi mi ze ma zerwanego paznokcia i płacze :ico_noniewiem: no to ja z moim D. do samochodu i pojechalismy . Okazało sie ze kolezanka przyciela mu palca w zasuwanych drzwiczkach w sklepiku .Ból przeciez to niesamowity :ico_placzek: ja mu zmielnilam opatrunek i rzeczywiscie paznokiec prawie cały zerwany :ico_noniewiem: no i dziś maja z nim jechac do szpitala do chirurga ,szkoda mi go było ,tym bardziej że jak sama sobie przycisne palca gdzies a to boli a tu takie cos :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 gru 2011, 11:47

za 8 miesiecy Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 01-12-2011, 10:53 ]
Fintifluszka to dobrze ze u Poli to nic powaznego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



Inuno chcociaz ciut spokoju bedziesz miala jak Mikolajek w kojcu...


Ja sobie chyba w nocy szwy zerwalam.... :ico_olaboga: spalam w druigim pokoju i maly plakal wiec chcialam sie szybko podniesc i dac mu cyca ...i tak mi cos tam strzelilo ze az zawylam z bolu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
teraz sie boje ruszac :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a dzis zostaje sama z Szymkiem bo tatat do pracy :ico_olaboga:

[ Dodano: 01-12-2011, 10:53 ]
przyciela mu palca w zasuwanych drzwiczkach w sklepiku
auc .....bidulek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 01-12-2011, 10:54 ]
Czekam na przyjaciółke żeby sobie kawkę wypić
ja pijje sama wlasnie ..a chlopaki jeszcze w lozku baraszkuja :-D

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

01 gru 2011, 12:04

Hej dziewczyny, u nas Ala nauczyła się klaskać :) Aż mnie zaskoczyła bo rano może jej ze dwa trzy razy pokazałam a ona wieczorem jak R. opowiadałam co robiłyśmy i usłyszała "brawo brawo" to sama zaczęła :)
http://www.youtube.com/watch?v=RMnN9XNamj8

Ostatnio jest nieco lepsza jest ( z naciskiem na nieco - ale doceniam jej starania ).

Fintifluszka, dobrze jest mieć pod kontrolą takie sprawy ale też nie można się mocno zamartwiać bo na zawał fikniemy zanim dzieci do szkoły pójdą ;)
aneta11, :ico_szoking: paznokcie ,ups , zawsze strasznie bolą
Ja stawiam za 8 miesięcy Majeczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i my też dziś stawiamy :ico_tort:
Inuno, Mikołaj to niezła spryciulka i szybciutko się rozwija :ico_brawa_01: , zresztą Fintifluszki, Pola też. Ala to taki troszkę klocuszek leniwy.. ale tłumaczę sobie że ona intelektualnie teraz ruszyła ;)

Bije się w pierś ... zapomniałam o Szymku . Zdrówka dla niego :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 01 gru 2011, 12:08 przez baraqada, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 gru 2011, 12:07

hej dziewczyny!!!
za wszystkie skończone miesiączki Majeczki i Szymusia :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aneta11, ojo no paznokiec to straszny ból,mojemu małemu konik na podwórku przycisnoł i cały mu zlazł,bolało go jak cholera :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Fintifluszka, oby to było nic grożnego i wszystko się wyjaśniło,mam taką nadzieje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Inuno, wow wisi na drążku,to moja jeszcze takich numerów nie robi ,bravo,musi być bardzo silny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja też miałam wcinane dwa pieprzyki,jeden na nodze druga na piersi,ale miałam może ze dwa szefki,potem tylko te pamiętam te nerwy oczekujać na wynik czy to nic złośliwego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

paula znowu ma katar,wczoraj w nocy chyba się odkryła i jak rano ją wziełam to była zmarznęta jak sopel,no i od tego czasu leje jej się z nosa na potęge,masakra :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

babcia mi dziś piotrusia odbierze to nie musze nigdzie wychodzić,na obiad mam jeszcze gołąbki to mogę sobie w spokoju posiedzieć

we wtorek idę do fryzjera moje odrosty zrobic bo już nie mogę na siebie patrzec

:ico_sorki:

dziewczyny ile waszę dzieci jedzą w ciągu dnia i ile,pytam w szczególności mamy butelkowe????

[ Dodano: 01-12-2011, 11:26 ]
baraqada, za 8 miesiączków,no i super Alunia klaszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tabogucka, jak mi ten pieprz usuneli z piersi to szwy nie chiały się goic i w dodatku wciągło je do środka i zaczeło ropiec,musiała mi je wyciągnąc bez znieczulenia,(ale dziura była)i wtedy już nie zaszywała tylko dała takie plasterki jak szwy,super sprawa,i wtedy się zagoiło :ico_sorki: :ico_sorki:
mi się tyle dało uchwycic,mała woli teraz siedziec i się wspinac :ico_sorki:
http://www.youtube.com/watch?v=GpfmWTGjisw

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 gru 2011, 12:43

aga216, niestety filmik mi sie nie otwiera bo jest ustawiona prywatnosc :ico_noniewiem:

baraqada, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 miesiac i nowa umiejetnosc.

aneta11, biedny Twoj braciszek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 gru 2011, 12:51


Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość