Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 21:56

No to nieżle tyle chłopców bedzie ale fajnie chłopaki są fajne :-D ciekawe czy mojej Uli siurok nie urósł bedziemy 8 grudnia wiedziec wtedy będą jaja jak berety :-) . Evelka gratki no to imię poprosimy nam tu podać :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 gru 2011, 22:02

ciekawe czy mojej Uli siurok nie urósł
- nie kracz,napewno nic jej nie uroslo :ico_nienie: Ale wiem co czujesz,ja tak mialam z Zuzka w ciazy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 22:06

nie kracz,napewno nic jej nie uroslo Ale wiem co czujesz,ja tak mialam z Zuzka w ciazy
bo coraz więcej ludzi mi gada żebym sie nie nastawiała bo może się zmienić wszyscy mi mówią że ładnie wyglądam jak na chłopca :ico_puknij: . Koleżanka moja z pracy do 7 miesiąca miala mieć córeczkę i co pokupowała różowych sukieneczek poszła na wizytę a lekarz do niej mówi że jednak chłopczyk bedzie normalnie z płączem wyszła z gabinetu i zwyzywała lekarza :-) . Ja sie aż tak bardzo nie nastawiam ale..... coraz bardziej podoba mi sie że mówię do brzuszka Uleńka :-) . Jeszcze parę dni i bedę wiedzieć :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 gru 2011, 22:09

bo coraz więcej ludzi mi gada żebym sie nie nastawiała bo może się zmienić wszyscy mi mówią że ładnie wyglądam jak na chłopca
Też czułam się od początku na chłopca, mówili mi że będę miała chłopca bo tak wyglądam, a będzie dziewczyna. Lepiej się nie nastawiaj w ogóle naprawdę ;-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 gru 2011, 22:15

No to nieżle tyle chłopców bedzie ale fajnie chłopaki są fajne :-D ciekawe czy mojej Uli siurok nie urósł bedziemy 8 grudnia wiedziec wtedy będą jaja jak berety :-) . Evelka gratki no to imię poprosimy nam tu podać :-)
Gabriel :)) Gabryś :))

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 22:16

Gorzej bedzie wytłumaczyć Frankowi że (gdy faktycznie Uli urośnie siurak :ico_oczko: ) że jednak bedzie miał brata bo on bardzo chce siostre a już wiem dlaczego bo z bratem autkami sie bedzie musiał dzielić a dziewczynki sie lalkami bawią , mój mały egoista :ico_haha_01: :ico_olaboga: .

[ Dodano: 01-12-2011, 21:16 ]
Gabriel :)) Gabryś :))
fajnie :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 gru 2011, 22:17

hehe asiab szybko zleci i bedziecie wiedziec :) u mnie nie ma innej mozliwosci :) chlopak na 100 procent :) nozki podkórczył i mu wyskoczył psiurek :P

[ Dodano: 01-12-2011, 21:18 ]
miał być Franek, ale tu we Wrocławiu co drugi na Franus na imie.. u mnie w boloku 3 Frankow małych jest :P

[ Dodano: 01-12-2011, 21:20 ]
serce mi wali jak oszalałe... :P dobra lece spać bo musze o 4 wstac do jutra, dobrej nocy :)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 gru 2011, 22:28

Gorzej bedzie wytłumaczyć Frankowi że (gdy faktycznie Uli urośnie siurak :ico_oczko: ) że jednak bedzie miał brata bo on bardzo chce siostre a już wiem dlaczego bo z bratem autkami sie bedzie musiał dzielić a dziewczynki sie lalkami bawią , mój mały egoista :ico_haha_01: :ico_olaboga: .
żeby się nie zdziwił :ico_haha_01: Milena najlepiej obsługuje autka, nawet zdejmuje opony (zębami :ico_noniewiem: ), a jeździki muszą być dwa, bo jest wieczna wojna kto jeździ :ico_haha_01:
Ostatnio coraz częściej nosi i tuli lale ;) I tak dobrze po 1,5 roku życia z chłopami.
Mamy nadzieję, na siostrzyczkę dla Mili ;) ale sie zobaczy.

Ja czuję że będzie chłopczyk. Po Świętach się dowiem.

Dzisiaj była u mnie położna i wreszcie udało się posłuchać tętna.
A jak kopniaki było słychać (i czuć!!!) :ico_haha_01:
CHyba nie lubi "jeżdżenia" czymś po brzuchu :)

Przepraszam, że więcej nie pisze, ale dzisiaj tylko tak z doskoku..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 gru 2011, 22:51

asiab, ja z Zuzka w ciazy ez dobrze wygladalam i mi mowili,ze brzuch na chlopca itd a mamy coreczke najpiekniejsa na swiecie :-D
bo z bratem autkami sie bedzie musiał dzielić a dziewczynki sie lalkami bawią , mój mały egoista :ico_haha_01: :ico_olaboga: .
- ha jeszcze sie zdziwi,bylam ostatnio z dzieciakamina zakupach - Andrzejek zaciagnal mnie na zabawki i poprosil o autko,mysle sobie - on dostal autko,musze Zuzce tez cos kupic - pokazywalam jej rozne dziewczece zabawki ale ona powiedzala jasno - autko :ico_noniewiem: I doopa,moja rozowa dziewusia bawi sie autami :ico_oczko:
a jeździki muszą być dwa, bo jest wieczna wojna kto jeździ :ico_haha_01:
- u nas to samo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

01 gru 2011, 23:23

witajcie Nocnie:)

byla dzis z M. w nowej Galerii kolo Krakowa...Bardzo fajna jedna czesc z przecenami dobrych Marek inna w normalnych cenach....bylam w SMYKU--Cenyy masakra.....ale Kupilam Oli obudowe na Cmoka bo stara nam sie zuzyla....a tam tyle slicznych rzeczy dla Dziecka...lozeczko z Zyrafka za 1200zl...hehe :ico_szoking:

[ Dodano: 01-12-2011, 22:26 ]
asiab, tak w sklepie.. staram sie nie denerwowac i nie dzwigac ale sie nie da... poza tym 8 godz na nogach.. no i moj zylak na nodze..;/ poki co udaje sie go ukryc przed połozna ale wkoncu bedzie chciała pewnie obejrzeć nogi czy nie ma obrzęków.. ehh.. od stycznia dam sobie spokoj z praca :P

[ Dodano: 30-11-2011, 10:28 ]
serniczka, słodkie te skarpeteczki :) kiedy zaczynacie kupowac wozki, łozeczka ubranka i cała reszte?? ile przed porodem powinno sie zaczac?
dziekuje:) ja kupowalam dla Oli od poaczatku wsumie ciazy...czyli ok 15tc...ale tak na 100 procent wszystko skladowalam i kupowalam od 25tc...bo wtedy super sie czulam...i moglam gonic po sklepach:)

[ Dodano: 01-12-2011, 22:42 ]
EVELKA-GRATULUJE GABRYSIA!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość