Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 gru 2011, 09:30

Cześć Może poranną :ico_kawa: ?
ale on pod 9 kilo!!! podchodzi
wow :ico_szoking:bosz co ty mu podajesz kobito hihihihi :-D

Antoś codziennie robi, wcześniej to i 3potrafił trzasnąć
u nas było podobnie ale teraz juz 3 dni nie robiła... hm ciekawe od czego to zalezy?
ale hubert jakis taki chyba bardziej zbity był w kazdym badz razie był silniejszy, fizycznie lepiej rozwiniety .. a bartus - no taki bartus jest... mięciutki ... wiem, wiem - zeby nie porównywac ach..
co do porównywania to u nas też Majka jest inna niz Kuba, Kuba był szczupły i chudziutki a ta to taka kluska jest no i co zauwazyłam?, że Kuba w tym miesiącu co jest teraz Majka był bardziej rozgarniety... nie to , że ona jakas nie kumata jest , ale on był za bardzo do przodu i tak mu zostało.
Teraz jeszcze mała spi więc mam czas dla siebie na kawkę.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

12 gru 2011, 09:38

Gosia A tak do Gołdapi jeżdżę na stok. Tam teraz największy zjazd otworzyli. Już się nie mogę doczekać kiedy w końcu śnieg spadnie, bo mój tata z niemiec na grudzień przyjeżdża i obiecał, że się Alankiem zajmie, a my sobie z mężem i mamą poszalejemy na stoku, a tu kurde śniegu nie ma :ico_zly:
A ostatnio pytałam jak nauczyć dziecko z butli ssać koleżanki, to mówiła, że można najpierw spróbować z kieliszka podawać i ponoć to dobry sposób... no ja nie próbowałam, więc nie wiem czy do da rezultat :ico_noniewiem:
9kg - kawał chłopak, no mój Alanek też duży, pewnie ok.8kg ma może więcej może mniej. Ale mój to taki ruchliwy strasznie i to ciałko takie zbite, że wcale nie widać po nim, że gruby, wszyscy mówią tylko, że duży.

[ Dodano: 12-12-2011, 08:41 ]
A mój mały ostatnio jak leży na brzuszku to nóżki pod siebie bierze i próbuje na kolankach stawać. Ale taka pupka ciężka, że opada szybko. Ale siłuje się ciągle, więc może coś z tego w końcu wyjdzie. A jak go zostawię na kocyku, to się przemieszcza - do tyłu lub na boki. I strasznie go bawi telewizor. Taki wpatrzony w ekran jak coś leci, że w ogóle na mnie nie zwraca uwagi - jak tatuś :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

12 gru 2011, 10:22

Hehehe nina dobre z tym tv :-D
Gosia no fakt pisałaś, chyba byłam już zmęczona i nie doczytałam ;-)
Próbowałaś różnych kształtów/z różnego materiału smoczków?a mo że niekapek? Możesz jeszcze próbować strzykawką(wkłada się palec najlepiej w rękawiczce lateksowej do buziaka i po palcu wyciska mleko ze strzykawki).

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 gru 2011, 11:38

A jak go zostawię na kocyku, to się przemieszcza - do tyłu lub na boki
u nas jest to samo , jak ją na chwilkę zostawię to zaraz jest już na innym miejscu i leży na boku i próbuję sie z tego boku podnosic.

[ Dodano: 12-12-2011, 10:39 ]
a i przed chwilka zjadła mi 2 łyżeczki jabłka z winogronami , ale nie z łyżeczki bo to dla niej wyzsza szkoła jazdy :-D , ale podałam jej ze smoczka od butli i ciagnęła jak smok i jej smakowało.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

12 gru 2011, 12:45

Elloł, u nas kupolek tez codziennie - a wczoraj to taki jakis zielony i miał temp. 37,5 :ico_szoking: :ico_szoking: Te ząbki w końcu czy co to takiego sie dopczepiło?
Co do stałego jedzenia to nie wiem juz czy kupowac cos czy odczekać. Filip jakos nie kumał jabłka wcale, marcheweczki zjadł może pełna łyżeczke....
To tu taj mi któras pisała, żwby odstawić owocki a zapodac jakiegos ziemniaczka????

U nas na kocyku tez odchodza cyrki. Zostawiam Łosia na pleckach, bawi sie czyms a przychodze a ten juz w innym miejscu i na brzuszku wyglada łebkiem nad kojec :-D :-D

Co do porównywania, to powiem Wam że była, w szoku bo Dominik urodził się bardzo malutki 2400 i w wieku 4 m-cy ważył 6300!!. Filip urodził się z wagą 3400 a na bilansie miał 5500. Dziwne to jakies wszystko... :ico_noniewiem:
Gosia A no dawaj tu fotke Twojego małego pulpecika. Pewnie ma fajne wałeczki na nózkach?

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 gru 2011, 13:40

heja my po lekarzu - strszy zapalenie oskrzeli :ico_noniewiem: ekstra ...
młodszy -no słąbiej się rozwija fizycznie .. kumaty tak samo w raczkach przekłada zabawki próbuje siadać - ale , ale głowa żle leży - spróbuje wa,m pokazac na zdjeciu - to nie krecz szyji ale pokręczowe :ico_noniewiem: tak mi powiedział - i ze powinnien juz nogi do buzi wkładac ???? 4m-czne???? hmmm :ico_noniewiem: w kazdym badz razie mamy isc do neurologa - bo i nóżki do góry za bardzo jak lezy na brzuchu ... a gruby - dzis wazony - 8660 ...no .. i tez mi powiedzial pediatra , zeby zaczynac od warzyw - mniej alergizuja i mniej podrazniaj zaoładek - a w oitek da dokłądna rozpiske co i jak wprwadzac to wam przepisze :-D jak chcecie . my mamy zaczac teraz - bo bartek wisi mi na cycu dosłownie - wielki i ewiodentnie mu brakuje - a z łyżeczki je super ty nina to wy mieszkacie gdzies niedaleko>? krajanka jestes moja ? :-D beti, - moze zeby - a nie pokaszluje ci? - jak dzis goracvzka - to ja by,m poszla zeby osłuchała
a u nas - to chyba ten niekapek moze??? ale ja mam tez problem ze on wogole nie chce pic nic innego niz mleko z piersi - bo nie smakuje? czy co?
na ja pitole - ze strszym zadnych problemów nie było a tu ooo i masz babo placek

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 gru 2011, 15:07

na ja pitole - ze strszym zadnych problemów nie było a tu ooo i masz babo placek
_____________
____
no tak to juz jest, co dziecko to coś innego.
A no i mała zrobiła dziś w końcu kupę - po pachy taka sraczkowata.
tak mi powiedział - i ze powinnien juz nogi do buzi wkładac ???? 4m-czne???? hmmm

hm dla mnie to tez dziwne, bo Majak wcale nie wkłada nawet bym powiedziała, ze chyba niewie , że je ma :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

12 gru 2011, 18:31

Gosia A mój Alanek też nie wkłada nóżek do buźki. Łapie je od czasu do czasu rączkami za paluszki u stópek. Ale do buzi nie wkłada, moja mama mówiła, że nie wszystkie dzieci wkładają - więc głupi miernik tej lekarki.
Ja mieszkam na podlasiu - niedaleko Białegostoku, ale ogólnie to pochodzę właśnie z Gołdapi, także ja mazurzanka :-)
No i jak byś mogła to podaj tą rozpiskę, bo ja to się w tym w ogóle nie orientuje, co po czym podawać takiemu maleństwu

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 gru 2011, 12:02

hejka.
Mam chwilkę spokoju bo mała usnęła, dosłownie padła mi na rękach hihi nawet nie jadła i padła... ostatni raz zjadła o 6 i spi.
Czekam az się przebudzi to ja podkarmię i pójdziemy na spacerek, bo przestał padac deszcz i jest nawet nawet.
Na obiad dzisiaj będa chyba placki ziemniaczane bo nie mam pomysłu na nic innego.

[ Dodano: 14-12-2011, 10:37 ]
czesc. co takie pustki tutaj nastały?
u nas pogoda przepiękna dzisiaj, jakby był wrzesień a nie grudzień... zaraz sie ubieramy i wyruszamy w rejs. obiad na dzisiaj juz mam więc luzik.

[ Dodano: 14-12-2011, 10:38 ]
a no i zjada mi po 2 łyzeczki jabłuszka z winogronem codziennie ale przez smoczek ciagnie bo z łyżeczki nie za bardzo.

[ Dodano: 15-12-2011, 18:52 ]
hej hej jest tu ktoś??? czy tutaj ktos zaglada?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 gru 2011, 15:26

hej hej jest tu ktoś??? czy tutaj ktos zaglada?
no u nas niestety ciężkie dni ostatnio i nie mam czasu na internet za bardzo. Mały jest marudny, źle śpi i dużo płacze ... oooo i znowu marudzi, dobra spadam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości