Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

12 gru 2011, 21:10

a dzisiaj ubralismy choinke, bo pozniej to czasu nie bedzie
ja chcę ubrać tak ze try dni przed świętami najwcześniej, bo mały do bombek leci jak głupi :P

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 gru 2011, 21:38

blanka26za zabka pierwszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inunoa u was za drugiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 12-12-2011, 20:42 ]
i Tabogucka oby udało ci sie te pieniazki z tej pracy dostac bo juz tez mnie wkurzają jak tak mozna :ico_zly:

Dzieki ...mysle ze to minimum to dostane napewno ale chcialabym juz wiedziec kiedy zeby sobie finanase rozplanowac po za tym rozgladam sie juz za praca i musze wiedziec od kiedy moge zaczac ...poza tym wkurza mnie to ze zachowuja sie jak dupki do samego konca :ico_puknij:

[ Dodano: 12-12-2011, 20:46 ]
Blanka26 Bożeeeeeeeeeeeeeee kiedy ja się wreszcie stąd wyprowadzęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę ...a sa szanse???myslicie o tym powaznie np jak wrocisz do pracy?

[ Dodano: 12-12-2011, 20:54 ]
oj ja tez bym juz chciala choinke ale M. ciagle pracuje a tu kolo nas tylko takie malutkie byly w doniczce i sie chyba obie sprzedalay bo dzis juz nawet tych 2 nie bylo :ico_placzek:
na razie zmienilam tapete w lapku na swiateczna z bombkami :-D wogole musze torbe z ozdobami i lampkami przytachac ze strychu bo nawet nie pamietam czy dzialaja :ico_noniewiem:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

12 gru 2011, 22:34

blanka26za zabka pierwszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inunoa u was za drugiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my tez mamy nastepnego zabka :-)

ewelcia Oksanka jest sliczna.A jaka ma dluga grzywaczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blanka26 wspolczuje takiej sytuacji w domu.Trzymam kciuki zeby udalo Wam sie kiedys wyprowadzic na swoje :ico_sorki:
oj ja tez bym juz chciala choinke ale M. ciagle pracuje a tu kolo nas tylko takie malutkie byly w doniczce i sie chyba obie sprzedalay bo dzis juz nawet tych 2 nie bylo :ico_placzek:
na razie zmienilam tapete w lapku na swiateczna z bombkami :-D wogole musze torbe z ozdobami i lampkami przytachac ze strychu bo nawet nie pamietam czy dzialaja :ico_noniewiem:
ja tez choinki jeszcze nie mam.
Dzis z Wiktorkiem robilismy ozdoby swiateczne na okno w Jego pokoju.
Ugotowalam tez juz bigos i umylam jedno okno :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2011, 22:52

..a sa szanse???myslicie o tym powaznie np jak wrocisz do pracy?
kochana ja tylko tym żyję. jak znajdę pracę i zagrzeję tam miejsce od razu rozglądam się za chałupką :-)

w ogóle to mam okropny wieczór. :ico_placzek: mały wyleciał z fotelika :ico_placzek:
poszłam na chwilę do kuchni, a on siedział w bujaczku przypięty pasami. tylko, ze on taki tearz ruchliwy, że cały zcas się wychyla do przodu, no i przerwróćił się a fotel go przykrył :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Boze jak to zobaczyłam serce mi stanęło, nie wiedziałam, ze to jest tak wywrotne. już go nie zostawię samego w tym pożal się Boże fotelu! Nawet nikt ni e przyszedł zapytać co się stało, ze Mat tak płacze, największy żal mam do męża, że w ogóle nie zareagował, leżał w sąsiednim pokoju i nic. Ja rozumiem że można być chorym, ale nie wymagałam żeby zrywał się z łózka i leciał do mnie, mógł tylko zapytać a ten miał to po prostu w duuuupie co się stało!!!!
Szczerze to czasem się zastanawiam do czego on mi jest potrzebny. W ogóle nie angażuje się w dzieci. Zrobił i tyle jego roli> jak mały zrobi kupę, to tak siedzi w tej kupie i czeka aż ja przyjdę, wtedy mi mówi :ico_puknij:

[ Dodano: 12-12-2011, 21:53 ]
Trzymam kciuki zeby udalo Wam sie kiedys wyprowadzic na swoje :ico_sorki:
dziękuję. Może w przyszłym roku :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 gru 2011, 23:01

Szczerze to czasem się zastanawiam do czego on mi jest potrzebny. W ogóle nie angażuje się w dzieci.
u mnie podobna sytuacja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 12-12-2011, 22:04 ]
tabogucka, ja tez mam taka matę i po prostu po jakimś czasie juz nie smierdziala :-D :-D

Blanka26, za ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tabogucka napisał/a:
blanka26za zabka pierwszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inunoa u was za drugiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my tez mamy nastepnego zabka :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 gru 2011, 23:17

my tez mamy nastepnego zabka :-)
o prosze ale sie zabki posypaly :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 12-12-2011, 22:19 ]
Ugotowalam tez juz bigos i umylam jedno okno :-)
wow :-D to ci sie chwali ja okien nie myje i wogole tylko tak mysle "lepiej ogarne " tuz przed przyjazdem mojej mamy i tyle...po pierwsze to mam te szwy jeszcze na plecach a po drugie to przy M. i tak nie warto sprzatac :ico_nienie: a Szymek tez sie doklada do balaganu jak moze zabawkami i smietkami :ico_sorki:

[ Dodano: 12-12-2011, 22:24 ]
przerwróćił się a fotel go przykrył
mi kiedys ,dawno juz Szymek wylecial wlasnei z tego mimo ze przypiety pasmi tylko ze na bok sie wysunal glowka w podloge i sie jeszcze wtedy biedak nie umial podniesc i te zstarsznie sie wydarl bo oczywiscie nie bylo mnie w pokoju tylko na chwile do kuchni poszlam
mógł tylko zapytać a
no tez bym sie wkurzyla...ja tam M. robie od razu awanture :ico_olaboga:
ak mały zrobi kupę, to tak siedzi w tej kupie i czeka aż ja przyjdę, wtedy mi mówi
to jak dlugo powtarzam ze maly ma kupe i trzeba zmienic (doslownie co chwileke)ze sie na niczym i tak M. skupic innym nie moze i idzie niepyszny zmienic :ico_haha_01:

[ Dodano: 12-12-2011, 22:25 ]
kochana ja tylko tym żyję. jak znajdę pracę i zagrzeję tam miejsce od razu rozglądam się za chałupką :-)
o to super :ico_brawa_01: obys szybko znalazla dobra prace :ico_sorki: trzymam kciuki naprawde mocno

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2011, 23:55

mi kiedys ,dawno juz Szymek wylecial wlasnei z tego mimo ze przypiety pasmi tylko ze na bok sie wysunal glowka w podloge
widzę, że te bujaki wywrotne na wszystkie strony :ico_noniewiem: . muszę koniecznie kupić krzesełko do karmienia, bo nic już nie zrobię w kuchni.
no tez bym sie wkurzyla...ja tam M. robie od razu awanture :ico_olaboga:
dziś mu oszczędziłam, bo naprawde źle się czuje
to jak dlugo powtarzam ze maly ma kupe i trzeba zmienic (doslownie co chwileke)ze sie na niczym i tak M. skupic innym nie moze i idzie niepyszny zmienic :ico_haha_01:
M nigdy nie zmienił pieluchy Matowi.Oli zreszta tez nie. on kompletnie nic przy dzieciach nie robi.jakby był ich bratem, a nie ojcem :ico_noniewiem:
o to super :ico_brawa_01: obys szybko znalazla dobra prace :ico_sorki: trzymam kciuki naprawde mocno
dziękuję :ico_haha_02:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 00:16

muszę koniecznie kupić krzesełko do karmienia
no my odkad mamy to juz tego fotelika nie uzywamy ..chociaz tak szczerze to jeszcze czasem Szymka wlasnie w twn fotelik wsadzam i do kuchni bo z tym krzeslem do karmienia to ciezko wymanewrowac z pokoju do kuchni ...mimo ze ma kolka...to jednak kawal sprzetu :ico_sorki:

[ Dodano: 12-12-2011, 23:17 ]
M nigdy nie zmienił pieluchy Matowi.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiem co powiedziec...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 gru 2011, 11:09

Blanka26 napisał/a:
M nigdy nie zmienił pieluchy Matowi.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiem co powiedziec...
_________________
heheh, Kuba tez NIGDY Polce pieluchy nie zmienil :ico_haha_01: ale On sam z dziecmi nie zostaje, ja zawsze jestem w poblizu i jakos tak wyszlo, ze ja sie tym wszystkim zajmuje, jak Gabriel byl malutki to moze bym na palcach jednej reki policzyla ile razy mu pieluche zmienil... ale za to kapal Gabriela przez pierwsze 4 miesiace i tylko On to robil, bo ja sie balam... On sie w ogole Pola nie interesowal na poczatku i bylo mi z tego powodu przykro czasami, ale teraz Pola jest starsza i taka bardziej do kolegowania i zmienia sie to coraz bardziej...

heh, ja tez umylam jedno okno, aaa nawet dwa i wychodze z zalozenia, ze wysprzatam porzadnie jak moja mama przyjedzie, bo przy dzieciach to sie nie da po prostu...

I wlasnie kiedys Pola tak sie wychylala do przodu, ze az podlogi rekami dotykala w tym bujaczku i sie nie wywalil, ale teraz chyba bede czujniejsza :ico_olaboga: ale moze sie tylko wystraszyl bardz, bo jak sie tak wychylil bardzo to chyba nie mial daleko do tej podlogi :ico_sorki:

a mata a
fajna faktycznie, ale Polka juz siedzi ladnie w wannie,w iec nie bede kasy wywalalc...

ah, Tabogucka, potwierdzam, ze mata przestanie sama smierdziec, bo my tez mamy takie cos, po kilku dniach smrodek zniknal.... mozesz ja gdzies rozlozyc, zeby sie wywietrzyla zanim ja szymkowi dasz

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 11:19

Kuba tez NIGDY Polce pieluchy nie zmienil
rany to juz nie narzekam na M.
bo zmienia pieluchy rzadko ale zmienia :ico_sorki:
kapie malego jak jest w domu zawsze on :ico_sorki: i czasem go sobie bierze na lozko do sypialni i czyta mu bajki :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość