Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

13 gru 2011, 22:46

zajrzałam przed spaniem i widzę ,że cudne wieści :-D

Ika :ico_brawa_01: ja wiedziałam ,wiedziałam przecież mi się twoja niunia śniła śliczna i zdrowa :-D .Cieszę się razem z wami :509:


Aga dzięki za podpowiedź z tą wodą pomogło :ico_sorki: no i foty extra :ico_szoking:

margolcia
ty to masz zabujczą tą antenkę uwielbiam ją :-D


dobra spokojnej nocki wam życzę i spokojnego snu tym bezsennym :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 gru 2011, 22:57

Aga dzięki za podpowiedź z tą wodą pomogło
ciesze się :-)

Nic też uciekam :-)
Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

13 gru 2011, 23:27

Smarujecie sobie w ogóle czymś sutki
nie smaruje niczym
Ale planuje je miętolić od 38tc tak jak to robiłam przy Emilii :-)
:-D to się uśmiałam serdecznie... mi położna w szkole rodzenia nakazała hartowanie, ale czarno to widzę, bom też wrażliwa okrutnie :ico_noniewiem: najbardziej to mąż ubolewa :ico_oczko: nie wiem, jak to będzie, jak się potem takie małe przyssie, a ja nie będę umiała wytrzymać, bo mnie już teraz boli, łaskocze i w ogóle wszystko naraz...
póki co, to ja w dalszym ciągu czekam nerwowo, aż się mój mały brzuchowy lokator obróci głową w dół :ico_placzek: martwię się coraz bardziej...

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 gru 2011, 00:24

to sie usmialam z tych waszym mietolonych sutkow
ja mam tak jak Gabi strasznie wrazliwe i nie wiem czy dam rade
ale pewnie sprobuje

dobranoc kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

14 gru 2011, 03:08

dziewczyny ratujcie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ja chyba zaraz oszaleję!!!! Nie wiem co mam już ze sobą zrobić, nie mogę zasnąć, nawet na 10 minut oka nie zamknęłam. Wypiłam już 2 szklanki melisy i nic. Jak się położę to przewracam się z boku na bok ale nie zasypiam....

[ Dodano: 14-12-2011, 02:11 ]
Ika bardzo się cieszę, że wyniki wyszły dobrze z małą też ok i że masz już dobry humor!!!
Aga26 fotki rewelacyjne, czekam na więcej!!!!

Kaja odpoczywaj
Margolcia brzusio świetny a antenka przebija wszystko!!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

14 gru 2011, 09:47

Ja też wam mówie dzien dobry :-)

Na temat niespania się nie wypowiem bo nie mam z tym większego problemu ,chociaż dziś srednio się wyspałam ale to przez to moje bolące gardło :ico_zly: :ico_zly:
Własnie wciągnęłam kubek jablkowej kaszki ryzowej z bobovity :-D od jakiegos czasu dziennie rano mam taką ochote że robie sobie na mleczku :-D Jak Olo wróci od lekarza (mama pojechała z nim do kontroli) to zrobimy sobie konkretne śniadanko :ico_oczko:

Wczoraj wieczorem mężul w końcu się wziął za wynoszenie naszego starego komputera z sypialni :ico_sorki: po sniadaniu ja opróżnie biurko a A. jak wróci z pracy to je wyniesie i tym sposobem nareszcie będzie gdzie wcisnąć Kubusiowe łożeczko :ico_brawa_01: Smiejemy się ze małego jeszzce na świecie nie ma a już rodziców zmusił do kupienia lapotopa :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 gru 2011, 10:12

Hejka :-)

nostromo20, a skąd wiesz że dzidzia nie jest ułożona główką w dół??
to sie usmialam z tych waszym mietolonych sutkow
bo to w sumie śmiesznie wygląda i jakoś tak głupio samemu je miętolić ale ja przynajmniej nie miałam żadnych problemów przy karmieniu. Innym dziewczynom sutki normalnie pękały :ico_szoking: i krew się lała tak że wyły jak miały dziecko do piersi dostawić a mnie na szczęście nic się nie działo :ico_sorki:
szyszeczka, nie zazdroszcze nie przespanych nocy :ico_noniewiem: może faktycznie spróbuj z ciepłym mlekiem. A dałabyś radę wieczorem wyjść z mężem na krótki spacerek?? Albo chociaż przed spaniem wywietrz porządnie pokój w którym śpicie.
Smiejemy się ze małego jeszzce na świecie nie ma a już rodziców zmusił do kupienia lapotopa
:-)

Zastanawiam się co dzisiaj robić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-12-2011, 09:15 ]
No i jeszcze stawiam :ico_tort: za rozpoczynający się dzisiaj 35 tydzień :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 gru 2011, 11:00

Witam z gorąca herbatką :-)

Wracając do miętolenia sutków, wczoraj powiedziałam moejmu że niebawem ma misję... Jak powiedziałam o co chodzi - jego mina bezcenna :ico_haha_01: Nie wiedział, czy żartuję czy mówię serio :ico_haha_01:

Przypomniało mi się wczoraj, że mam dziś wizytę u okulisty o 13:30, więc zjem śniadanie, ogarnę się i będzie trzeba jechać. A jutro ginek.

Chciałam dziś poprasować i puścić m.in pieluchy do prania bo śmierdzą nowością, ale nie wiem czy będzie mi się chciało jak wrócę :-)

[ Dodano: 14-12-2011, 10:01 ]
Aga26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za już 35tc rozpoczęty :-)

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

14 gru 2011, 11:05

Cześć dziewczyny.
Ja też nie mogłam zasnąć wczoraj, wierciłam sie chyba do 1 w nocy i do tego zaczeła mnie zgaga piec, więc myślałam że oszaleje.

Gabi- olejek rycynowy pomga tylko wtedy jak juz jestes przynajmniej dzień po terminie, ja wypiłam 4 dni po i na wieczór mnie wzięło :ico_haha_01:
Aga- super foteczki, pamiątka na całe życie :ico_brawa_01:
margolcia- brzusio piękny ale antenka najfajniejsza, niedługo ja taka będe miała bo juz prawie pępol mi wyszedł hehe
Ika- super wieści, następne wyniki też będą dobre- zobaczysz :-)

[ Dodano: 14-12-2011, 10:09 ]
póki co, to ja w dalszym ciągu czekam nerwowo, aż się mój mały brzuchowy lokator obróci głową w dół :ico_placzek: martwię się coraz bardziej...
Moja też nie jest ułożona główką w dół i też sie martwię,ale ginka powiedziała że może się nawet obrócić dopiero 2 tyg przed porodem i kazała się małej obrócić bo mamusia ma dobre warunki do rodzenia SN :ico_haha_01: uśmiałam się wtedy z ginki jak nie wiem

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

14 gru 2011, 12:21

Innym dziewczynom sutki normalnie pękały i krew się lała tak że wyły jak miały dziecko do piersi dostawić a mnie na szczęście nic się nie działo
też slyszałam od koleżanek o pękających sutkach, to musi bardzo boleć mi się chyba tylko jedno pęknięcie zdarzyło, z tego co pamiętam to z Olkiem nie miętoliłam ale pod prysznicem gąbką je masowałam :ico_oczko:

Aga26 gratki za kolejny tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja też nie jest ułożona główką w dół i też sie martwię
ja też do końca nie jestem przekonana że nasz łobuziak ma głowe w dole, mam nadzieje że jutro lekarz mi to potwierdzi ale w karcie i tak mam już wpisane że ułożenie miednicowe jest :ico_noniewiem: Nie wiem czemu skoro ostatnio podobno już był obrócony odpowiednio :ico_noniewiem:
Zastanawiam się co dzisiaj robić
mnie tak ciągnie do ciucholandu ale przez to gardziolo i ogólnie samopoczucie , uziemiona jestem :ico_placzek: wiec nic tylko biore się za to nieszczęsne biurko

margolcia chyba nie pisałam jeszcze na temat twojego brzusia , ten pępol naprawdę masz rozbrajający, superancki :ico_haha_02: i brzucholek fajniutki okrąglutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość