ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

15 gru 2011, 13:10

Witam i ja :ico_ciezarowka: pogoda do kitu, ja ciagle leze..aż sobie snikersa zjadlam, nie przytyłam za dużo jeszcze prawie wcale to sobie jem;D no ale ja do konca 4 miesiaca wymiotowalam...wstawilabym zdjecie swego brzusia ale jak tak leze ciagle to w ogole nie wyjsciowa jestem, malowac mi sie nie chce, nic mi sie nie chce :ico_placzek:
a mam pytanko - bo ja leze na boku jednym czy drugim to brzuszek jest miekki ladnie, a jak sie poloze na plecach to on sie taki napiety robi wtedy, normalne to to?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

15 gru 2011, 13:16

dzwoneczek kochana skad ja to znam :ico_noniewiem: ten sam egzemplaz co moj ojczym :ico_noniewiem: :ico_sorki: doslownie kopia .... ale chyba moj byl 100 X gorszy :ico_sorki: jak wpadl w trans to nawet i miesiac pic codziennie 24h/ na dobe i awantuty o byle co- i to jakie awantury :ico_sorki: a do tego zaczol grac w maszyny (nie byl uzalezniony- ale jednak pogrywal czesto) i kochanki ...co chwile nowe malolaty w moim wieku..... :ico_sorki: moja mama w koncu nie wytrzymala psychicznie powiedziala : KONIEC ! :ico_sorki: potem rozwod z orzeczeniem o jego wine .... po pol roku byli po rozwodzie ale to co przezyla moja mama w ciagu tych pol roku to masakra ... prozby, grozby, szantaz, blagania, placz i tak w kolko ... gadal ze nigdy nie da rozwodu , ze wykonczy ja psychicznie - chory typ ... potem wsionek z zamiane mieszkan ... on nadal wierzyl ze ona sie nie wyprowadzi ... a jednak ... szybko dostala mieszkanie na zamiane.. w ciagu pol roku .. teraz mieszka z siostra a on (ojczym) w koncu dal za wygrana... juz widzial ze te jego awantury, szantaz i grozby nie daja rezultalu, a podczas wyprowadzki mamy on jej pomagal w remoncie nowego mieszkania ... ale mowie ci kochana... to byl jakis koszmar ..
ale swiatecznie sie zrobilo co nie :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2011, 13:24

mama_zuzi1980, to Ty jestes ekspress polarny,juz masz tyle pokupowane? SLabo nam sie tu chwalilas zakupkami :ico_nienie:

sylwia - moj synek tez dzis ubolewal,ze nie ma sniegu i pytal kiedy spadnie go tyle,zeby mogl polezec troche :ico_oczko: Bo ostatnio stopnial,zanim maly z przedszkola wrocil :ico_oczko:

kingoza - to pogoda u was taka,jak i u nas :ico_szoking:

brodzikowa - kiepsko sie wygadalas,pisz co cie tam gnebi,bo ty nam w jakas depreche wpadniesz :ico_nienie:

jagoda24 - ja tez nie czuje tych przygotowan :ico_wstydzioch: ale mnie wpienia to,ze nie wiem jeszcze kto to tam mieszka,do tego nic mi nie jest, w sensie czasem sobie zwymiotuje rano ale tak,to wogole jak nie w ciazy,brzuch niby duzy ale nie przeszkadza mi ani w ubieraniu,ani w goleniu :ico_oczko: Maluch slabo sie rusza - wiec czy ja wogole w ciazy jestem??

dzwoneczek - wspolczuje taty,to straszna choroba :ico_olaboga: Moja siostra mieszka z tesciami i tesc jej ma takie wlasnie ciagi,ze kilka dni z rzedu chodzi nawalony :ico_zly: Nigdy nie wiadomo,co takiemu do glowy przyjdzie :ico_olaboga:

a co do meza,to chyba jakas fala jest,bo ja z moim tez sie poklocilam wczoraj,a na innym watku 3 kolezanki tez z mezami :ico_oczko:
on ma ZERO cierpliwosci
- u nas tak bylo,juz teraz maz sie kontroluje,bo maly zaczal fiksowac. Maz nie mial cierpliwosci ale tylko do niego,Zuzka go ostatnio walnela kubeczkiem i warge mu rozciela ale slowem sie nie odezwal,ukochana coreczka tatusia moze wszystko,a na Andrzejka furczal. Maly sobie potem w przedszkolu odreagowywal,w domu tez byl niegrzeczny i stwierdzilismy,ze on jest zazdrosny o tate i od tego czasu maz sie stara i jest lepiej :ico_sorki:

Bylam w poradni,Andrzejek wpisany jest na wizyte 2 stycznia ale pani w rejestracji powiedziala,ze jak jest taki przypadek,to w poniedzialek mam isc z Andrzejkiem i prosic pania doktor,zeby nas przyjela juz :ico_olaboga: Ona tylko raz w tygodniu jest i to od 15.30 do 18 :ico_zly: Mam nadzieje,ze nie bedzie duzo pacjentow i nas przyjmie :ico_sorki:

[ Dodano: 15-12-2011, 12:27 ]
normalne to to?
- u mnie jest podobnie,moje wszystkie ciaze preferowaly lezenie na lewym boku,jak na plecki sie kladlam,to wlasnie z brzuchem mi sie takie cos dzialo nieprzyjemnego :ico_sorki:

kingoza, wspolczuje,moj ojczym nie pil duzo i nie czesto,mial kilka epizodow ale ja mialam tyle lat,ze jakos uraz mi na cale zycie zostal,ja nienawidze pijakow i pijanych ludzi :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

15 gru 2011, 13:57

a co do meza,to chyba jakas fala jest,bo ja z moim tez sie poklocilam wczoraj,a na innym watku 3 kolezanki tez z mezami :ico_oczko:

to chyba jakies napiecie przedswiateczne.. :ico_haha_02:
Mam nadzieje,ze nie bedzie duzo pacjentow i nas przyjmie :ico_sorki:
na pewno was przyjma
brodzikowa - kiepsko sie wygadalas,pisz co cie tam gnebi,bo ty nam w jakas depreche wpadniesz :ico_nienie:
no wlasnie .. najgorsza rzecz to chyba trzymanie wszytskiego w sobie :ico_sorki:
kingoza, wspolczuje,moj ojczym nie pil duzo i nie czesto,mial kilka epizodow ale ja mialam tyle lat,ze jakos uraz mi na cale zycie zostal,ja nienawidze pijakow i pijanych ludzi :ico_wstydzioch:
ja mam to samo .. jak widze jakiegos pijaka na ulicy to az mnie trzesie od srodka... :ico_chory: na szczescie moj kochany... ani nie pije ani nie pali, ani zadnych zaciagow do gier typy maszyny itp.... ale za to maruda przy jedzeniu .. ale juz wole zeby marudzil niz pil :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2011, 14:01

ale juz wole zeby marudzil niz pil :ico_sorki: :ico_oczko:
- hehe :ico_oczko:

Moj i pali i pije,ale pije piffko z kolega przez skypa, grajac w gre w domku i nie upija sie,wiec sie nie czepiam :ico_oczko: No i nie pije nałogowo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 gru 2011, 14:25

powiem wam że u mnie w domu nigdy alkoholików nie było a i tak nienawidze pijanych i boje sie ich
nie powiem ze nie zdażyło nam się z męzem jeszcze jako nastolatki upić
kiedyś co weekend potrafilam
ale teraz.............no cóz jak stare dziadki :-D
palimy niestety jak nie jestesmy w ciąży ja nawet więcj niz on bo lubie niestety

moj teśc potrafi tez zabalowac ale on z piwkiem
wyobrażacie sobie wlać w siebi e10 piw?????? i to dębowe mocne?
ja bym się :513:

[ Dodano: 15-12-2011, 13:29 ]
a u mnei
:ico_pranko: :ico_duzepranko: :ico_kawusia:
takze roboty troszke mam
aha i moja nowa przyjaciółka mi pomaga czyt suszarka :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2011, 14:40

ale teraz.............no cóz jak stare dziadki :-D
- u nas to samo,a teraz jak w ciazy,to wogole :ico_oczko:
Maz po pracy czasem wlasnie z kolega przyz skypa wypije po piwku,a tak to jak para emerytow :ico_oczko:
Jak sezon jest i grille,to ze znajomymi czasem sobie popijemy,w tym roku to nawet dyskoteke zrobilismy,maz glosniki na dwor wsyatwil i balanga w ogrodku nam wyszla spontanicznie :ico_oczko:
wyobrażacie sobie wlać w siebi e10 piw???
- nieeee :ico_szoking:
aha i moja nowa przyjaciółka mi pomaga czyt suszarka :-D
- hehe,super,juz dziala?

Ja juz troszke ogarnelam w domku ale porzadki na blysk na jutro zaplanowalam,dzis mi sie nie chce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 gru 2011, 14:46

iw_rybka, działa ale nie pomógł mi serwis tylko moj osobisty mąż
mówie wam że poziom obsługi ze strony Aristona mnie załamał

pokazę wam jak ich obsmarowałam
chyba za lekko

link usunięty przez obsługę forum
moja opinia jest druga
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 16:37 przez jagodka24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2011, 15:09

jagodka24, ladnie napisalas :-D Kulturalnie acz dosadnie :ico_brawa_01:

A suszarka super sprawa,tylko gdzie ja ja wstawie :ico_wstydzioch: Musze meza zaplodnic tematem jak bedziemy remont lazienki robic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

15 gru 2011, 15:22

fajna ta suszarka :-) ...
jagodka24 napisał/a:
wyobrażacie sobie wlać w siebi e10 piw???
- nieeee :ico_szoking:
chyba bym nigdy nie wytrzezwiala :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość