Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 gru 2011, 17:40

Pati a wy już po przeprowadzce???
cos Ty, nie wiem kiedy sie przeprowadzimy, myslelismy, ze wstyczniu, ale jak tak dalej beedzie to nie wiem, strasznie wolno to wszystko idzie nawet kluczy nie mamy :ico_olaboga: :ico_zly:
mały jaki cudaśny na zdjeciu w podpisie, śliczny:)
dzieki za mile slowo, zmienil sie co :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 gru 2011, 17:43

izuś_85, jejku, to nie za dobrze wszystko brzmi :ico_noniewiem: zdrówka dla męża :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pytacie jak często się Piotruś dopomina o jedzenie, to zależy od pory dnia, rano to tak co 2-3 godz., popołudniu nawet co godzinę (czasem 2 godz.). Lekarka powiedziała, że najważniejsze, że przybiera, że ta choroba też może jego apetyt obniżać. W sumie i tak źle nie waży, bo 7070g tydz. temu miał.

Uspokoiłam się trochę, jak napisałyście, że Wasze dzieci też tak krótko jedzą
Inia, zdrowka dla Twoich pociech :ico_sorki:
dziękuję
oj ja tak samo, ale troche sie obawiam czy w ogole do tego dojdzie, bo Alan za cholere nie chce butli :ico_noniewiem:
ehhh... to widzę, że Twój Alanek podobny do mojego Piotrusia. Kupiłam, za radą izuś_85, kilka rodzajów butelek, miałam lovi, avent, canpol i nic, nie chce żadnej. A jak twój Alanek ze smokiem, Piotruś ani razu nie zassał, potrafi jedynie nim mistrzowsko pluć, już nawet przestałam mu go dawać.

Piekłam z Wiką ciasteczka, ale śmiechu było :ico_oczko: Ona jest jeszcze chyba za mała na takie "zabawy", bo wcinała surowe ciasto i za chiny nie chciała mnie posłuchać, by tego nie jadła

[ Dodano: 16-12-2011, 16:46 ]
elibell napisał/a:
mały jaki cudaśny na zdjeciu w podpisie, śliczny:)


dzieki za mile slowo, zmienil sie co :-)
o faktycznie bardzo się zmienił, śliczniutki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 gru 2011, 17:50

A jak twój Alanek ze smokiem
hmm jak bylo tak i jest, tez mu nie daje bo to bez sensu, ale jak tak wyje np na zakupach to mu wpycham, czasami zassa, ale nie na dlugo i wypluwa, juz i lateksowe kupilam i to samo, moze pozniej mu sie odmieni
o faktycznie bardzo się zmienił, śliczniutki :ico_brawa_01:
dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 gru 2011, 17:53

Pati85, he he, czyli jeszcze się ze smoczkiem nie poddajesz :ico_oczko: ja już spasowałam na dobre

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 gru 2011, 18:02

U nas snieg padal, ale tak mocno, ze wszystko biale bylo, az humorek sie poprawil
Ale fajnie, ja też chcę śnieg .
brzuch robi sie ładniejszy to fakt
No to fanie , kg może idę wolniej ale mięśnie brzuszka się pojawiają.

Inia widzisz jak pani dr mówi że przybiera ok to nie ma sensu w głowę zachodzić.Moja od urodzenia je nie dłużej niż 5 min , na początku też się martwiłam że ona za krótko je ale rozmawiałam z panią od laktacji i mówiła że jedne dzieci jedzą 30 min a inne 5 i są najedzone. Widocznie masz dużo pokarmu i jest on bardzo syty .Nic tylko się cieszyć.
Aha no i twój już ma ponad 3 miesiące więc mniej będzie przybierał.

Pati ale twój synuś się zmienił.A jaki śliczniutki czarnulek.
A jak twój Alanek ze smokiem, Piotruś ani razu nie zassał, potrafi jedynie nim mistrzowsko pluć, już nawet przestałam mu go dawać.
Moja smoka już polubiła bardziej i nie ma problemu z jego chwytaniem .Ale nadal do spania go nie używa , czasem w dzień ale na noc nigdy .
Będziesz mieć mniej pracy kiedyś gdy trzeba będzie oduczać smokowania.
Piekłam z Wiką ciasteczka, ale śmiechu było :ico_oczko: Ona jest jeszcze chyba za mała na takie "zabawy", bo wcinała surowe ciasto i za chiny nie chciała mnie posłuchać, by tego nie jadła
heheheh oby ja tylko brzusiu nie bolał.
Możde i za mała ale napewno miała fajna zabawę i zajęcie .
Ja z moja Ola tez kiedyś robiłam ciastka i ona wycinała krztałty, ja rozwałkowywałam a ona wycinała.Pracy miałam 2 razy więcej ale sama wiem jak to fanie było gdy mogłam pomagać a raczej nie mogłam bo moja mam nigdy nam nie pozwalała bo bałagan byśmy zrobiły.

[ Dodano: 16-12-2011, 17:08 ]
U nas wieje jak w Kieleckim hehe
I z tego wszystkiego wzięli prąd ale na szczęście mam w lapku baterie naładowaną , router też ma baterie choć to wszystko jest na czas ograniczony i kiedyś się skończy.
Mała spała w sumie 4 godz , obudziła się o 15 i teraz znów zasnęła na drzemkę .To będzie jej ostatnia przed spaniem na noc.

Wypiłam już 2 kawy inki dziś i mam ochotę na jeszcze jedną.Tylko nie wiem gdzie są zapałki by zapalić palnik i podgrzać wodę.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 gru 2011, 18:21

hej dziewczyny
wpadam bo nadal buszuje po necie, młody śpi, Maja sie kąpie
byłam u Przemka znów, zmęczony bardzo, badają go non stop :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 gru 2011, 18:25

Cześć!
U nas wieje jak w Kieleckim hehe
no dokładnie :ico_haha_01:
A swoją drogą, czy to powiedzenie jest znane w innych regionach Polski czy tylko u nas?

inia1985, my się z Zuzią na jutro szykujemy na pieczenie pierniczków, ma niesamowita radochę z wycinania.
A ja podpisuję się pod zdaniem dziewczyn, pewno Piotruś się najada. A wagą ma dość solidną i przybiera, więc napewno jest ok :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 gru 2011, 18:34

A swoją drogą, czy to powiedzenie jest znane w innych regionach Polski czy tylko u nas?
w poznańskim też znane :ico_brawa_01: i tez u ans wieje i jak na razie prąd jest :ico_sorki:

ja wzięłam się i umyłam i odmroziłam lodówkę :ico_sorki:
byłam u Przemka znów, zmęczony bardzo, badają go non stop
trzymaj się kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: i zamówiłam ten krem na pupe i jutro odbieram bo u ans w aptece nie mieli go :ico_noniewiem:
.To będzie jej ostatnia przed spaniem na noc.
u mnie też Iza zasnęła ale to taka pewnie tylko drzemka przed kapaniem :ico_sorki:

Pati85, za 2 miesiące Alanka :ico_tort: i faktycznie bardzo się zmienił :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-12-16, 18:11 ]
A wrócił ju z pracy bo prądu nie mają :ico_noniewiem: i siedzi Izą i oglądają coś w tv :ico_haha_01:
ja jeszcze trochę i idę Ją kąpać :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 gru 2011, 19:39

:ico_tort: dla Alanka za 2 miesiące:)

Ja tam znam to powiedzonko bardzo dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 gru 2011, 19:56

Iza wykąpana, za chwilkę idę Ją położyć :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość