Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 gru 2011, 10:54

tak dzieciaczki maja te same czapeczki :-D
my dzis mamy w planie ubierać choinkę juz nie moge sie doczekać reakcji Bartoszka
hihi dobrze ze mamy bąbki wiklinowe :ico_oczko:
na polu mroźno choc bez sniegu rano termometr pokazywał - 12 :ico_szoking:
ok 12 pewnie sie juz troche ociepli to wybierzemy sie z dzieciaczkami na spacerek przy okazji kupie świerze gałonzki choinki żeby zapach w domku jednak był ozdobimy babeczkami szyszeczkami i bedzie ładny stroik

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 gru 2011, 16:55

my dziś od rańca na kontroli w przychodni chirurgii dziecięcej byliśmy. dosłownie 1min w gabinecie spędziliśmy :ico_haha_01: pani doktor zobaczyła, kazała szwy maścią tłustą smarować by szybciej się wykruszały i tyle :ico_haha_01:

maluch oczywiście coś na pamiętkę musiał wziąć i wziął balonik co się po korzytarzu walał :ico_haha_01: ten to jakoś kleptoman jest. ostatnio z gabinetu wziął sobie grzechotkę :ico_haha_01:

u nas od rana śnieg ładnie sypie. trochę się ostało nawet i biało za oknem :ico_brawa_01: oby do Wigilii tak potrzymało. :ico_sorki:

[ Dodano: 21-12-2011, 15:56 ]
moje dziecko jutro kończy 20 m-cy! :ico_olaboga: kiedy ten czas zleciał? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 gru 2011, 17:17

my juz stroik zrobiliśmy namiastka żywej choinki
strasznie mi sie podobają zywe choineczki ale zal mi kupować jak to chwile tylko oczy cieszy a po tem usycha no chyba zeby kupić taka w donicy wtedy nie miałabym wyrzutów sumienia ze konczy swoje żywota
maluch oczywiście coś na pamiętkę musiał wziąć i wziął balonik co się po korzytarzu walał ten to jakoś kleptoman jest. ostatnio z gabinetu wziął sobie grzechotkę
mój też chetnie by zbierał co popadnie ale z takich miejsc nie ukrywam bym sie bała dziecku dać do zabawy toż to na korytarzu pełno zarazy sie turla a w gabinetach lekarskich podobnie co prawda zarazki wirusy otaczają nas wszędzie ale jednak ucze dzieci by nie zabierały nie swoich zabawek\A u Nas za oknem biało cudownie jest :)
jak wyszliśmy Bartoszek tak sie cieszył i jednocześnie dziwił :-D
rozkoszne to było szkoda ze nie wzięłam aparatu ale miałam tyle do załatwiania spraw ze mi umkło
Jula tez była zafascynowana bo tyle juz czekała ne ten śnieg oby przez okres świąteczny sie utrzymał
:-D
A muszę sie pochwalić ze zrobił sie z Niego niezły piechur potrafi naprawdę długie dystansy pokonywać na swoich nóżkach tak wiec wózek juz jakis czas poszedł w odstawkę co mnie bardzo cieszy bo spacer wszak ma byc spacerkiem :ico_oczko:

NICOLA_1985

21 gru 2011, 21:08

hej
gozdzik mój Krystian też fajnie umie sporo przejść ale on ma głupawki i bawi się ze mną w berka więc raczej spacer w konkretnym celu typu jakieś zakupy odpada bo moje dziecko ma swoje pomysły na trase spaceru niekoniecznie pokrywa się trasa z trasą wyznaczoną przeze mnie :ico_oczko:

u nas sztuczna choinka, wietrzy sie na balkonie jutro bedziemy ją ubierać
u nas tez biało ale dzieci chore to ja sobie musze spacerki odpuścić :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 gru 2011, 21:28

moje dziecko ma swoje pomysły na trase spaceru niekoniecznie pokrywa się trasa z trasą wyznaczoną przeze mnie
u nas jest to samo.

my choinke ubieramy w piatek jak wroce od fryziera. strasznie sie boje ze zuzka na siebie ja zrzuci a wszystkie bombki mam recznie malowane

NICOLA_1985

21 gru 2011, 21:35

strasznie sie boje ze zuzka na siebie ja zrzuci
ja też się obawiam co Krystian bedzie wyprawiał bo on dzisiaj oderwał jedną bąbkę z choinki jak byłam z nimi w przychodni na kontroli , tak chodził długo koło tej choinki tak macał wszystkie bombki aż w końcu pociągnął mocniej i oderwał :ico_puknij: :ico_oczko: dobrze że choineczka była mała i jakby ją na siebie ściągnął to by go nawet nie przewróciła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 gru 2011, 21:52

moj kuzyn jak bym maly to zjadl bombke

wlaczylam nasze wesele ale zuzka ma radoche tanczy jak oszalala.
a i postanowilam ze po nowym roku biore sie za pampersy

NICOLA_1985

21 gru 2011, 21:58

a i postanowilam ze po nowym roku biore sie za pampersy
ja też bym musiała, ale mój Krystian jakoś nie kojarzy nocnika z sikaniem :ico_noniewiem: on by sie nocnikiem najchętniej bawił po swojemu :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 gru 2011, 22:04

mój Krystian jakoś nie kojarzy nocnika z sikaniem
zuzka ostatnio usiadla na nocniku i zaraz pobiegla po chusteczki nawilzajace u udawala ze tylek sobie wyciera ale miala pampersa wiec mysle ze jest gotowa i chodzi mi tez o to jak 2 bedzie na pampersach to z kaska bedzie ciezej

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 gru 2011, 22:32

nasz czasem siku zrobi do nocnika ale to raczej nasze szczęście niż jego świadome sikanie. myślę, że nie ma co przed 2 rokiem się o takie coś starać. ale i u nas to już w planach. nawet mamy kilka par majteczek dla małego. z dinozaurami :ico_haha_01: ile śmiechu było na ich widok :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości