Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 gru 2011, 11:12

manenka wszystkiego najlepszego ;*


U mnie Julcia w dzień Wigilii usypiała się z laptopikiem hehehe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-12-2011, 10:13 ]
To Twój synek ma super, wpierw prezenty gwiazdkowe potem urodzinowe :D



[ Dodano: 26-12-2011, 11:10 ]
Kilka zdjęć
Julka i żółwik Albercik od dziadków
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 gru 2011, 10:44

Hello :-)
Tynusz1, super zdjęcia, Jula jaki ma świąteczny śliniaczek :-) Prezenty super :-) I brawo za 5 tego ząbalka :ico_brawa_01:
Śwęta, święta i po świetach... czas wrócić do codzienności.... jeszcze sylewester, będziemy wtedy z mężem obchodzić kolejną rocznicę kiedy zaczęłiśmy ze sobą być :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 gru 2011, 10:58

super zdjęcia, Jula jaki ma świąteczny śliniaczek :-)
oj sliniaczek czekal na swieta od kiedy Julka sie urodzila hehe
I brawo za 5 tego ząbalka :ico_brawa_01:
na dniach wyjdzie 6 :ico_sorki:
Śwęta, święta i po świetach... czas wrócić do codzienności.... jeszcze sylewester, będziemy wtedy z mężem obchodzić kolejną rocznicę kiedy zaczęłiśmy ze sobą być :-)
a ile juz jestescie ze soba

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 gru 2011, 13:10

dziekuję dziewczyny :-)

Agniecha no ale mój tort wirtualny a twój prawdziwy robiony przez ciebie od serca :-D

Tynusz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Julki za ząbek

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 gru 2011, 19:53

dziekuje :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 gru 2011, 15:47

a ile juz jestescie ze soba
poznaliśmy się 8.12.2000, od sylwestra 2000/2001 jesteśmy parą, a pobraliśmy się w 2005 roku we wrześniu :-) także już trochę :-)

Jakieś załamanie nerwowe wczoraj miałam, przemęczona jestem i mam dość bycia z dziećmi momentami. Najchętniej wyjechałabym gdzieś sama na jakąś bezludną wyspę....
Dzisiaj już jest ok.
Wczoraj przyszedł do mnie wózek hauck 3 kołowa spacerówka, którą przez allegro zamówiłam, używana, ale w dobrym stanie, mój tata ją zabrał dzisiaj żeby ją obejrzeć z każdej strony, ponaprawiać co będzie trzeba i podorabiać co będzie trzeba :-) Będzie super ekstra i będę mogła się przesiąść z mojego wielkiego roana :-) Cieszę się, bo to udany zakup był.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 gru 2011, 11:49

także już trochę :-)
kawał czasu :) i oby do końca razem :-)


dziewczyny jak dziciaki zaakceptowały prezenty? U Nas Julka kompletnie nie bawi się Szczeniaczkiem Sambusiem, no z wyjątkiem faktu że czasem chce mu wyrwać język, żółwika czasem sobie ponaciska szczegolnie smieje sie z odglosu wydawanego pod lwem .. hmm w obiegu smartfonik, laptopik i czasem Kubuś, a no i taka grająca Lambadę, święcąca i w dodatku jeżdżaca krówka od chrzestnej to hicior .. teraz to juz jestem skołatana i nie wiem kompletnie co jej kupić na urodziny :ico_puknij: macie pomysły?

[ Dodano: 29-12-2011, 10:51 ]
troche juz tych zabawek ma :ico_sorki: tesciowa kupi rowerek taki plastikowy :ico_sorki: wiec to zaklepane, jezdzik ma, stoliczek też.. ręce mi opadaja i mozg sie lansuje bo nie mam zadnego pomyslu ..

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 gru 2011, 16:01

nie wiem kompletnie co jej kupić na urodziny :ico_puknij: macie pomysły?
Mój stasiek ze wszystkich zabawek jakie ma najbardziej lubi kubeczki z ikei. Wpiszesz w wyszukiwarce ikei mula foremki to je zobaczysz, proste i tanie, a on się nimi potrafi zająć przez kilka minut. Także polecam...

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 gru 2011, 18:11

no ja myslalam o muli bo u szwagierki julka sie bawila i sie jej podobalo

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

30 gru 2011, 12:46

U mnie Julcia w dzień Wigilii usypiała się z laptopikiem hehehe
Znaczy że prezent udany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jakieś załamanie nerwowe wczoraj miałam, przemęczona jestem i mam dość bycia z dziećmi momentami.
Mocno przytulam, miewam to samo, teraz po wizycie Dziadków jestem chyba najszczęśliwszą mamą na świecie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczyny jak dziciaki zaakceptowały prezenty?
Starsza cieszy się ze wszystkiego, a zwłaszcza z prezentów dla Zuzi :-D , Zuzanka chce się bawić tym co Oliwka, ale mało jeszcze rozumie więc radość mniejsza.
Ja przy Oliwce często wybierałam prezenty ciuszkowe, bo lubię praktyczne prezenty. Ileż można pomieścić zabawek w domu :ico_oczko: :ico_oczko: , teraz też często jak jesteśmy w Pl i ktoś chce coś kupić, to wybiorę sobie coś co akurat bym chciała i rodzina kupuje. Oni cieszą się, że kupią coś potrzebnego, a ja się cieszę, bo nie będzie się walało po kątach :ico_brawa_01:
Ano i każde dziecko jest inne i coś innego wybiera do zabawy, na przykład Zuzia ostatnio uwielbia wszystkie książeczki, małe i duże, swoje i Oliwki, więc na pewno następną rzeczą jakiej będę szukać będzie właśnie jakaś książeczka.
Poza tym staram się jeśli chodzi o zabawki, żeby to były różne rzeczy. Uważam, że są pewne zabawki, które powinno mieć każde dziecko: bembenek, piłeczka, jakiś instrument (hehe jakby bembenek nie był instrumentem :ico_oczko:) , książki, lalka, samochodzik (nawet jeśli to jest dziewcznyka) lub pociąg, separator, piramidka, klocki, przytulanka i pewnie jeszcze wiele innych które akurat teraz nie przyszły mi do głowy. Generalnie chodzi o to żeby rozwijały wszechstronnie naszego maluszka i żebyśmy mogli obserwować czym się interesuje bardziej a czym mniej i kiedyś w przysżłości rozwijać jego zainteresowania :ico_haha_02:
Hehe, nasz śliniaczek też czekał już prawie rok na użycie :ico_brawa_01:
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości