Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 gru 2011, 13:11

hej po świętach!!!
za wszystkie nowe ząbki,i nas są 3 choć ta górna jedynka jest widoczna a przebić się nie chce :ico_brawa_01:
foteczki super wszystki piękne

tyle się człwoiek narobił na te święta i już po
nie wspomne że mały przed wigilią rozchorował się na szkarlatynę i brała antybiotyk
na szczęscie już jest zdrowy

Paula troche lepiej śpi
ale góra 2 godz przez dzień
i cały czas człapie wszędzie i staje i chodzi przy czym się da :ico_olaboga:

co na sylwka robicie???
my chyba w domu sami będziemy bo paula jest za mała żeby gdzieś isć a do nas też nie bardzo kto ma wpaśc :ico_placzek:

zimy u nas brak nad czym bardzo ubolewam

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

28 gru 2011, 14:29

NowaSejena, u Was tez dziwnie wychodza.
Roksanka teraz tak smiesznie wyglada bo ta gorna jedynka i dwojka juz takie duze a druga jedynka dopiero co sie przebila i w ogole jej nie widac :ico_haha_01:
cały czas człapie wszędzie i staje i chodzi przy czym się da :ico_olaboga:
u nas to samo :-)
co na sylwka robicie???
do nas przychodza znajomi.W sumie bedzie nas 10 nie liczac dzieci.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

28 gru 2011, 14:49

aga216, dobrze, że już synek zdrowy :ico_sorki:

Na Sylwestra my jeszcze nic nie wiemy co robimy :-D jeśli w ogóle gdzieś pójdziemy... :ico_noniewiem: bo do pilnowania małego mam dwie babcie :ico_oczko:

[ Dodano: 28-12-2011, 13:50 ]
Te ząbki się tak posypały, super! U nas też w końcu, wychodzą górne, już je widać 3 nowe ząbki się przebijają :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-12-2011, 13:54 ]
dziewczyn y czy Wy też macie taki kłopot z przewijaniem?? Ja normalnie czasami białej gorączki dostaje bo Witek się tak wierci w trakcie przebierania!! A jak kupę trzeba wytrzeć to już w ogóle... Zawsze muszę mu dać w łapę jakiś przedmiot co by to oglądał czy gryzł, ale zawsze w tym samym momencie (kiedy już chce mu podłożyć świeżą pieluchę) już mu się nudzi i się próbuje przekulać na brzuch. Mi ręce opadaj bo jak chce go przytrzymać to się drze ze złości :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 gru 2011, 15:15

NowaSejena, u Was tez dziwnie wychodza.
u nas do gornego kompletu tylko jedynki brakuje :ico_haha_01: :ico_haha_01:
u nas tez to smiesznie wyglada, bo ta prawa jedynka i dwojki juz sa spore i jak sie usmiecha to je widac, a pomiedzy zabkami taka wielka przestrzen :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
co na sylwka robicie???
my jedziemy do tesciow, bo nie chce juz sobie roboty u siebie robic :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo przyjedzie tez siostra P. z Polski z mezem i 2 dzieci...
dziewczyn y czy Wy też macie taki kłopot z przewijaniem?? Ja normalnie czasami białej gorączki dostaje bo Witek się tak wierci w trakcie przebierania!! A jak kupę trzeba wytrzeć to już w ogóle... Zawsze muszę mu dać w łapę jakiś przedmiot co by to oglądał czy gryzł, ale zawsze w tym samym momencie (kiedy już chce mu podłożyć świeżą pieluchę) już mu się nudzi i się próbuje przekulać na brzuch. Mi ręce opadaj bo jak chce go przytrzymać to się drze ze złości :ico_zly:
hahah u nas jest identycznie... sekundy spokojnie nie wylezy... albo w prawo, albo w lewo... jeszcze najlepiej na czworaka i uciekac z golym tylkiem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

28 gru 2011, 15:33

Dobrusia napisał/a:
dziewczyn y czy Wy też macie taki kłopot z przewijaniem?? Ja normalnie czasami białej gorączki dostaje bo Witek się tak wierci w trakcie przebierania!! A jak kupę trzeba wytrzeć to już w ogóle... Zawsze muszę mu dać w łapę jakiś przedmiot co by to oglądał czy gryzł, ale zawsze w tym samym momencie (kiedy już chce mu podłożyć świeżą pieluchę) już mu się nudzi i się próbuje przekulać na brzuch. Mi ręce opadaj bo jak chce go przytrzymać to się drze ze złości :ico_zly:

hahah u nas jest identycznie... sekundy spokojnie nie wylezy... albo w prawo, albo w lewo... jeszcze najlepiej na czworaka i uciekac z golym tylkiem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
u nas jest to samo.A jak ja kiedys moj R przewijal to mialam od razu kocyk do prania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

28 gru 2011, 17:41

hehehe u nas z przewijaniem tez klopot musze malej dac zawsze cos do zabawy bo sie denerwuje ona siada a ja ją bach na plecki i tak w kółko a dzis poraz pierwszy posadzilam ją na nocniczek i zrobila siusiu do niego byłam w szoku hahha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogolnie jest kochana potrafi dlugosiedxiec w lozeczku i sama sie bawic Hustawka juz przymocowana tez sie małej podoba
brawa za wszystkie nowe ząbki ;))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 gru 2011, 17:53

a dzis poraz pierwszy posadzilam ją na nocniczek i zrobila siusiu do niego byłam w szoku hahha :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja juz myslalam nad zakupem nocniczka ale jakos zabrac sie nie moglam :ico_olaboga: i w koncu przed chwilka zamowilam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

28 gru 2011, 19:23

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

28 gru 2011, 20:07

No to widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z przewijaniem :ico_haha_01:
dzis poraz pierwszy posadzilam ją na nocniczek i zrobila siusiu do niego byłam w szoku hahha :ico_brawa_01:
no to brawa :ico_brawa_01:
Ale chyba jeszcze dzieci nie do końca rozumieją że sisi do nocnika trzeba zrobić?

patrycjaaa, Ślicznie :) Faktycznie tak jak mówiłaś, córcia wykapany tata :)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

28 gru 2011, 23:20

a dzis poraz pierwszy posadzilam ją na nocniczek i zrobila siusiu do niego byłam w szoku hahha :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale chyba jeszcze dzieci nie do końca rozumieją że sisi do nocnika trzeba zrobić?
tez tak mysle.Ja zamierzam zaczac dopiero jak bedzie miala tak kolo poltora roku.

patrycjaaa, corcia sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość