patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 gru 2011, 13:45

A chodzi za rączki już tak
tak, juz od miesiaca gdzies, kapcie na nogi i zasuwa za rece
A pisałąm Wam, że Maksio już sam siada :-) Z pozycji na brzuszku, podnosi się na rękach i wyprostowanych nogach, jakoś przewija na bok i już siedzie :-)
:ico_brawa_01:

aniawlkp86, nie raczkuje, cos mi sie wydaje ze predzej na nogach pojdzie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 gru 2011, 13:49

tak, juz od miesiaca gdzies, kapcie na nogi i zasuwa za rece
szybki jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 gru 2011, 17:08

tak, juz od miesiaca gdzies, kapcie na nogi i zasuwa za rece
Zdolna bestia :-) Maksio ma jeszcze za słabe girki na takie spacerki :-)
Nadal przesuwa się tylko w tył :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 gru 2011, 22:22

Witam :-D

patrycja_g, ja tez dzisiaj byłam na tej mszy, z błogosławienstwem :-)
RAno nie mogłam sie z dzieciakami wybrac, wstałam o 7 a na 8 msza do koscioła mam 5 minut, a itak sie nie wyrobiłam. Urwanie głowy :ico_olaboga:
DZieciaki były grzeczne, stałam z tylu bo Dawida w wozku miałam, ale potem sie wyrywał i na rekach go miałam, ale było oki :-D

Za to ty miałas smieszne przeboje z Filipkiem, teraz na pewno zostanie zapamietany na dlugo :-D


Koroneczka, brawo za podnoszenie do siadania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas mały tez siada, ale dopiero od jakiegos czasu, bo najpierw nauczył sie raczkowac, a potem siedziec, teraz podnosi sie przy meblach i kanapie :ico_olaboga:
No i najchetniej to by juz chodził, za rece tez smiga, chyba nie ma pupy do siedzenia :-D


Aniu ja tez przy drugim dziecku do wszystkiego innaczej podchodze, bardziej na luzie, no i nie ma tyle czasu na wszystko.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 gru 2011, 23:24

hej dziewczyny

Ja mam wolne to odpoczywam :-) , ale fajnie jest dłużej pospać , zupełnie inaczej się w dzień funkcjonuje :ico_sorki:

Dziś była u mnie koleżanka z synkiem i tak dzionek zleciał.

Niestety jestem kontuzjowana, krzyż mnie potwornie boli, siedzę teraz z plastrem rozgrzewającym, mam nadzieję, że do jutra przejdzie, bo chodzę jak połamana i boli okropnie, a to przez moje młodsze dziecię, leciałam szybko na ratunek, bo łobuz zdarł na siebie serwetę z ławy z książką i pudelkiem z chusteczkmi i jakoś tak szybko/niefortunnie się schyliłam :ico_olaboga:
A młoda już 2 raz taki numer wywinęła, nie mogę jej z oka spuścić, kombinuje jak może, ale póki co posuwa się w tył :-)

Wpadnę jutro, to wiecej popiszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2011, 12:02

hejka

stawiam :ico_tort: za kolejny miesiąc

dzisiaj już 3 nocka cała przespana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko ja jeszcze się budzę i budzik A mnie wybudza ze snu a potem zasnąć nie mogę :-/
Aniu ja tez przy drugim dziecku do wszystkiego innaczej podchodze, bardziej na luzie, no i nie ma tyle czasu na wszystko.
zazwyczaj tak właśnie jest :ico_oczko:
u nas mały tez siada, ale dopiero od jakiegos czasu, bo najpierw nauczył sie raczkowac, a potem siedziec, teraz podnosi sie przy meblach i kanapie :ico_olaboga:
No i najchetniej to by juz chodził, za rece tez smiga, chyba nie ma pupy do siedzenia :-D
to na razie tylko moja taka leniwa :ico_oczko:
chociaż Milka to jak złapie za ręce to wstaje a nie siada :ico_noniewiem:

NOWA, współczuję bólu :ico_sorki: to ci Liwia numery wywija :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 gru 2011, 12:55

Cześc dziewczyny. Czy moge się do was przyłączyć? Bo nasz wątek lipcowy upadł i tak jakos nie mam sie gdzie podłączyć bo do wrzesniówek nie chce za bardzo bo to dla mnie juz jesueń a moja Majeczka urodziła się w lecie przeciez!!! :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2011, 13:17

zirafka, no pewnie,że możesz się przyłączyć do nas :-) a co z resztą lipcówek?czemu wam wąteczek padł??

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 gru 2011, 13:27

czesc

Aniu pytalas o wynik badania - jest ok, dzieki

zirafka, jasne, ze mozesz :-D :-D :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy dzieciakow

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2011, 13:32

Aniu pytalas o wynik badania - jest ok, dzieki
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość