ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 gru 2011, 21:34

izus normalnie czytam to co pisalas ze lzami w oczach, wyobrazam sobie jakie to musi byc ciezkie dla ciebie :ico_olaboga: miejmy nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, ma przeciez dwie cudowne coreczki :ico_sorki: :ico_placzek:

kwiatunio Izunia faktycznie maly pulpecik :ico_brawa_01: :-)

Swieta juz za nami, przed nami Sylwester..u nas w spedzamy go w domu..Kalinka budzi sie jeszcze z 2 razy na mleczko, ciezko by mi bylo, w nocy wstawac i rano razem z nia jakbysmy gdzies pobalowali, a z drugiej strony juz 2 lata z rzedu nigdzie nie bylismy, wiec fajnie by bylo, szczegolnie ze mielismy pare propozycji
:ico_noniewiem: no trudno sie mowi, przynajmniej Nowy Rok bedzie spokojny, kac nie grozi :ico_oczko:
a 2.01 do pracy :ico_olaboga: juz drze na sama mysl :ico_chory:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 gru 2011, 21:49

ja to chciałam jeszcze przed porodem karmić właśnie do świąt, tak by móc już na sylwestra zaszaleć, he he
Ja kiedyś gdy nie byłam jeszcze w ciąży to miałam zdanie takie że nie będę w ogóle karmić piersią bo nie podoba mi się to i że to nie dla mnie.A teraz cała siłą chce karmić.

Inia śliczne smerfy w podpisie.

Izus normalnie miałam łzy w oczach gdy to czytałam.Rany dopiero pisałaś że męża masz przeziębionego a teraz leży w szpitalu i operacje serca mu robią.Trzymam kciuki by wszystko było dobrze , bo musi być dobrze nie ma innego wyjścia.
A jak dzieci nie wołają taty? Wiedza gdzie jest ?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 gru 2011, 22:24

szkieletorek, dziś mamy 4 rocznicę ślubu:)

jejuś a wiesz. że ja na tej diecie skazowej nic chyba nie schudłam, przynajmniej nic nie wskazuje moja waga - jedynie 1 kilo w co laski z innego wątku aż nie wierzą mi, bo i dieta i ćwiczenia- więc jako że córa bawi się wagą to może ją popsuła? albo ze mną coś nie tak :ico_noniewiem:

izuś połakałam się :ico_placzek: jestem z wami myślami i modlę się na swój sposób by wszystko było u was dobrze.
ma przeciez dwie cudowne coreczki
córkę i synka:)

inia dzieciaczki jakie piękne w podpisie:) jak Piotruś, nadal ma skaze? u nas już lepiej, nawet po wołowinie nie ma nic na buzi, kilka krostek na brzuszku - chyba wychodzimy z tego:)
i mój się zasmokował, przy tych bolących dziąsłach cały czas jak nie z ręką to ze smokiem w buźce

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

29 gru 2011, 22:53

izuś połakałam się :ico_placzek: jestem z wami myślami
dołączam się, ogromny szok. Strasznie wam współczuję, ciężko mi sobie wyobrazić co musisz czuć. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i Twój mąż wyzdrowieje

A zapomniałam wam powiedzieć, że przed świętami w piątek w końcu wyszliśmy z domu. Poszliśmy z mężem i znajomymi na kręgle i do KFS na kurczaki. Było super. Wybawiłam się za całe 4miesiące, które spędziłam z Alankiem w domu. Alanek też się nieźle sprawował, nie marudził moim rodzicom. Zasnął co prawda trochę późno, bo dopiero przed 23, ale spał do 7.30 bez żadnej pobudki. A jak mnie zobaczył to myślałam, że mu uśmiech z twarzy nie zejdzie. Tak się chichrał w głos - no coś pięknego. Pierwszy raz widziałam go tak uradowanego i stęsknionego - ten widok był po prostu bezcenny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 gru 2011, 22:56

Dobry wieczór :-)

izuś nawet nie mogę sobie wyobrazić, co czułaś jak męża operowali, jeszcze to zamieszanie, nerwowa sytuacja :ico_placzek:
Ale już jesteście po, teraz szybko musi wracać do sił i do Was.
Będzie dobrze :-)

elibell, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-)
Kolejnych pięknych wspólnych lat :-)

inia piękne zdjęcie :ico_brawa_01:

szkieletorek, ale chudzinka jesteś, super wyglądsz! A Lilka świetna dziewczynka!
Dzieciaczki się błyskawicznie zmieniają!
Muszę Wam niedługo Macia pokazać :ico_oczko:

szkieletorek, pytałaś o te paczuszki, o których wspominałam.
Na pewno je dostaniesz, ale za jakiś czas, jak Lilcia będzie blisko 4 miesiąca i będzie czas na rozszerzenie jej menu- bo w paczce jest słoiczek :-)
Ty rodziłaś tam, gdzie ja, więc napewno dostałaś takie paczki i ankiety.
Ja jeszcze wczoraj dostałam kolejną paczkę z Bebilonu, ale to chyba za rejestrację na ich stronie- mały miś polarny, przytulanka :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

29 gru 2011, 22:56

inia dzieciaczki jakie piękne w podpisie:)
to prawda, śliczne są :ico_brawa_01:

szkieletorek niezły patyczak z Ciebie. Ja rozmiar 36 noszę :-P. A jak byliśmy na tych kręglach, to dołączyło do nas małżeństwo, których wcześniej nie znałam, to nie mogli uwierzyć, że nie dawno urodziłam synka. Byli przekonani, że coś wkręcam hehe. Na początku zastanawiałam się jak ja zrzucę te ciążowe kg, nawet plany miałam na ćwiczenia, ale na szczęście nie musiałam ich realizować, bo po 2tygodniach nic mi nie zostało :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-12-2011, 21:57 ]
elibell, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-)
ode mnie gratulacje i dużo wytrwałości i radości z kolejnych lat razem :ico_haha_01:

[ Dodano: 29-12-2011, 21:59 ]
Na pewno je dostaniesz, ale za jakiś czas, jak Lilcia będzie blisko 4 miesiąca i będzie czas na rozszerzenie jej menu- bo w paczce jest słoiczek :-)
ale wam fajnie, ja nic takiego nie dostałam

[ Dodano: 29-12-2011, 22:00 ]
a dziś moje dziecko wypiło kaszkę manną z morelami, bardzo mu smakowało. Wiem, że się podaje ją z łyżeczki, ale zrobiłam bardziej płynną i dałam w butli, bo mi tak wygodniej :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 gru 2011, 23:36

Ty rodziłaś tam, gdzie ja, więc napewno dostałaś takie paczki i ankiety
No racja , miałam wypełnić jakieś 2 i oddać im w szpitalu.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 gru 2011, 00:03

dziewczyny dziękuje za wsparcie, jesteście kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dodzwoniłam sie wreszcie :ico_sorki:
druga operacja przebiegła pomyślnie, bez komplikacji tym razem :ico_sorki:
wyjeli co mieli, zszyli i teraz jest pod intensywna opieką :ico_sorki:

rano spróbują go wybudzać o ile sam nie wybudzi sie szybciej
i zalezy w jakim bedzie stanie to będą chcieli go jutro wczesniej lub później ekstubować, czyli usuwać rurkę z respiratora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jego stan jest stabilny, bez widocznego zagrożenia :ico_sorki:

nie życzę nikomu takiego przeżycia :ico_placzek: nawet największemu wrogowi :ico_nienie: bo to zbyt surowa kara patrzeć jak najukochańsza osoba pod słońcem jest na skraju życia i nie móc nic zrobić :ico_placzek: nic...

a ci lekarze :ico_olaboga: największe pieniądze nie zdołają odwdzięczyć się im za ratowanie czyjegoś życia :ico_sorki: to oni powinni zarabiać takie duze pieniądze jak nasi pseudopolitycy :ico_zly:

ci lekarze stawali na rzęsach zeby tylko uratować mojego męża, chodzili, dzwonili, konsultowali, przejmowali sie :ico_olaboga: walczyli o jego zycie bo to młody człowiek, doskonale wiedzieli jaka odpowiedzialnosć wisi na ich barkach :ico_sorki:
i nic nie jest w stanie wynagrodzić im tego :ico_oczko:

[ Dodano: 29-12-2011, 23:06 ]
a dziś moje dziecko wypiło kaszkę manną z morelami, bardzo mu smakowało. Wiem, że się podaje ją z łyżeczki, ale zrobiłam bardziej płynną i dałam w butli, bo mi tak wygodniej :ico_wstydzioch:
na noc szczególnie polecam, Maja przesypiała na takiej rzadkiej kaszce całe noce :ico_sorki:

a pisałam ze młody skosztował jabłuszka- smakowało mu bardzo, chciał wiecej :ico_haha_01: no i pomogło mu sie wypurtać :ico_oczko: bo po jabłuszku puscił mega bącura i zasnoł

a i przedwczoraj dałam mu dwie łyzeczki zupki jarzynowej i też chciał jeszcze wiecej :ico_nienie: pewnie cały słoik by zjadł gdybym mu dała :ico_haha_01:
nic mu sie nie dzieje z brzusiem
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 00:09 przez izuś_85, łącznie zmieniany 1 raz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 gru 2011, 00:07

izuś_85 przytulam mocno... wierzę że wszystko będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 gru 2011, 00:08

izuś_85 przytulam mocno... wierzę że wszystko będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
już bym chciała go zobaczyć bez tych rurek :ico_sorki:
jutro mam zamiar pierwszy raz sie wyspać :ico_sorki: bede gniła do 9.00 w łóżku :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość