Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 gru 2011, 15:27

Kupię chyba też uniwersalną, bo samej torby nie dostanę :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

30 gru 2011, 15:27

Witam popołudniowo.

iw_rybka, fajny ten wózeczek, ja jakoś ostatnio zapomniałam wogóle o zakupach dla Małego, nie czuje wogóle potrzeby żeby za czymkolwiech chodzić, jeździć, a poza ciuszkami i łóżeczkiem do renowacji nie mam nic.
Mieliśmy iść do szkoły rodzenia ale nie ma chętnych więc doopa, jeszcze raz zadzwonię w nowym roku ale pewnie nie będzie chętnych i nic z tego nie wypali.
Coraz częściej puchną mi nogi i nie zawsze po nocy wracają do normalnych rozmiarów, ostatnio nawet 3 dni opuchlizna się utrzymywała ale zrobiłam sobie mocz i białka nie ma, a ciśnienie też normalne więc chyba nie mam co się na zapas martwić, co?
No brzuchol mam twardy cały czas, ale teraz już chyba tak będzie, nie?

A teraz optymistycznie:) serniczek się piecze na jutro, rosół na obiad prawie gotowy.
Na Sylwestra idziemy do znajomych co to ma termin na koniec stycznia więc za bardzo nie poszalejemy :-D z zabawą ale chociaż kulinarnie można. Zrobię pałeczki kurczaka w chrupiącej panierce na głębokim tłuszczu i tą sałatkę co tutaj Martalka, wstawiła przepis z brokułem, no i tego serniczka zabiorę.
A dzisiaj idziemy do siostry mojego K. zaprosili nas na nowe mieszkanko, długo zastanawiałam się co kupić i w końcu dostaną coś takiego:
Obrazek
w wersji dużej i małej.
No i po nowym roku czeka mnie szukanie sukienki na ich wesele, bo 14 stycznia mają.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 gru 2011, 15:31

Martalka, co widzę, trzeci synek? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

30 gru 2011, 15:52

fajny jest ten wozek Atlantica ale wlasnie przeczytalam wiele negatywnych opnii na jego temat , ze jest ciezki, masywne kola, mala spacerowka..... :ico_noniewiem: a jak wam sie prowadzi?

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

30 gru 2011, 15:55

Dzieki za Ocenke brzusia;)

M jeszcze w pracy....wrrr a mieslismy jechac ok.13.00 :ico_zly: :ico_zly:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

30 gru 2011, 15:59

hej kobitki :ico_ciezarowka:
wróciłam dziś ze szpitala, nie było tak źle...z małym wszystko dobrze, rozwija się prawidłowo, waży 460g. Podawali mi kroplówki z magnezem, wyniki krwi mam dobre, w moczu oczywiście jakieś bakterie ale dali mi leki, zrobili posiew, wynik po Nowym Roku. Szyjka od ostatniego razu sie nie skrócila, ale biore fenoterol na twardnienie brzyfa. Mam leżeć i tyle.
Doczytałam Was :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 gru 2011, 16:00

ze jest ciezki, masywne kola, mala spacerowka.....
Ma masywne koła i o to chodzi, szczególnie biorąc pod uwagę zimę i chodniki. Ciężki nie jest, mój D. go ważył w gondoli czyli w najcięższej opcji i ważył 12kg, a nie tak jak pisze producent. Spacerówka jest właśnie głęboka i duża, że długo się w niej pojeździ. :-)
Z tym że ja mam opcję 3w1 nie wiem jak rybka.

iw_rybka, znosić będziesz musiała wózek ?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

30 gru 2011, 16:14

ancurek witaj kochana spowrotem :ico_sorki: :ico_prezent:

fajne sa tez wozki hiszpansiej firmy JANE np taki.
Obrazek

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 gru 2011, 16:56

Witajcie!!!

Na poczatek duzo zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow :-) .

Ancurek witaj :-D

Kingoza wozek calkiem fajny...

Rybko fajny ten wozek Atlanic, wczoraj go ogladalam i nawet kolorek sobie upatrzylam, tylko wlasnie z ta waga :ico_noniewiem: no bo ja na 2 pietro z woziczkiem po schodach bo ani wozkowni, ani windy :ico_placzek:

A u mnie zaraz zaczna sie robic golabki przez mojego Tomka :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 gru 2011, 18:37

biniu - na zakupy jest jeszcze troszke czasu,my wozek dla naszego pierworodnego kupilismy chyba miesiac przed porodem :ico_oczko:

My sylwestra tez spedzamy jednak z rodzinka,w zeszlym roku tez u nich imprezka byla,mieszkaja dom obok,wiec idziemy praktycznie w "kapciach" :ico_oczko:
Tez robie ta salatke ze slonecznikiem i chili con carne,a na slodko taki torcik z masa ze smietany z michalkami i wafelkami grzes,podobno pyszne,moja mama na swieta robila i podobno wszystkim smakowal :ico_sorki:

No i kuzynka w ciazy jest,ma termin na czerwiec,wiec obie bedziemy na Karmi i Picolo :-D

kingoza - co do atlantica,to jestem zadowolona,super gondola,bo osobna,sztywna - ladnie sie prezentuje i budke mozna do zera odchylic,wiec dzidzius duzo widzi jak sobie w niej lezy,ze spacerowki jestem wlasnie mega zadowolona,bo jest obszerna,wiec nie wiem jakie ktos ma dziecko,ze twierdzi,ze jest mala :ico_szoking: Zuzia jeszcze teraz w niej jezdzi i miesci siw w spiworek :ico_szoking: Dzien przed wigilia zmusilam ja zeby w wozku na zakupy jechac,bo maz wzial auto a mi byl potrzebny duzy kosz na zakupy,zeby nie dzwigac,wiec w wozku siedziaal Zuzka,a na dole w koszu zakupy,co do wagi,to nie dzwigalam ale slyszlaam,ze jest ciezki - my mamy domek parterowy i jest tylko jeden schodek do domu,wiec nosic nie trzeba,a prowadzi sie lekko,wlasnie dzieki duzym kolkom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jedyny minus,to ze ten rozstaw kolek z tylu jest spory i jak sie zlozy stelaz,to w bagażniku duzo miejsca zajmuje+jeszcze jak gondola osobno,to bagażnik full :ico_oczko: Ja mialam to szczescie,ze jezdzilam na turnusy ze szwagrem - a on ma volvo V70,wiec wozek,gondola,wielka waliza i jeszcze jakies male torby wchodzily bez problemu :ico_oczko:

ancurek - witak w domku :ico_brawa_01:

justyna - to ja nie polecam,bo kolezanka wlasnie nam za bezcen nowy praktycznie sprzedala,tzn taki polroczny,bo miala dosc znoszenia ze schodow :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość