Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

31 gru 2011, 16:34

Dziewczyny ale ja naprawdę miałam jakieś lekkie skurcze, przez małą godzinkę może. Sama się najpierw wystraszyłam ale później mi się przypomniało, że tak może być i wyluzowałam, a mężulec faktycznie komicznie wyglądał więc się uśmiałam. Ale jak mu mówiłam rano (tak dla przekory) żeby dzisiaj nie pił, to powiedział, że nie będzie mi podpijał frugo :-D

asiab ja też tak mam, że każdego dnia coraz ciężej się czuje i myślę wtedy sobie, żeby urodzić wcześniej ale za chwile wraca mi rozum do głowy i wiem jakie to niebezpieczeństwo dla dziecka więc moje postanowienie noworoczne to nie mieć takich pomysłów. Niech dzidzia siedzi w brzuszku ile zechce.

Ja sałatkę zrobiłam, pałeczki się moczą w mleczku - koło 18 opanieruję i wrzucę na tłuszczyk żeby ciepłe zabrać.

iw_rybka, i jak sałatka, smakuje - bo ja jestem zachwycona, mama też, a K. spróbował i powiedział że dużo do gryzienia :-D

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA WAS CIĘŻARÓWKI I DLA WASZYCH RODZIN, ZDROWYCH DZIECIĄTEK I BEZBOLESNYCH PORODÓW

[ Dodano: 31-12-2011, 15:37 ]
A u mnie sprzątaniem zajął się K. nawet nie marudził za bardzo, ale to chyba chwilowe bo wczoraj przyszły szwagier mówił że właściwie to w domu sprząta i robi jedzonko on, no i mężowi chyba na ambicję wszedł, że powinien o mnie dbać i mi pomagać :-D
Nie ma co, fajnie się kończy ten rok :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 gru 2011, 16:45

dzwoneczek moja w 28tc wazyla 1979g czyli jest wieksza niz twoja a w 36tc juz 3060g :ico_olaboga: i ginka powiedziala ze do 4kg napewno dojdzie jak nie wiecej
moze twojemu lekarzowi chodzilo o to ze jak wczesniej ur to bedzie dziecko mniejsze, bo mi tak wlasnie mowia i chca mi zrobic w 38tc masaz szyjki zeby sprowokowac porod
ja mam troche gorzej bo rodze w uk tak jak chlopcow i obydwaj byli wyciagani na sile kleszczami teraz tez pewnie tak beda chcieli zrobic jak mala nie bedzie chciala przejsc przez kanal bo na cc sie nie zgodzili wg nich nie ma powodu zeby cc, a polska ginka mi mowi ze mam za waski kanal na takie duze dzieci,
zobaczymy w srode bo mam wizyte ostatnia przed terminem ale bez usg i dalej bede o cc prosic .
Ostatnio zmieniony 31 gru 2011, 16:52 przez Beatka78, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 gru 2011, 16:46

biniu_s, mi tez smakuje ale musze dodac jeszcze puszke kukurydzy,bo mialam wiecej slonecznika :ico_oczko:
Nie ma co, fajnie się kończy ten rok :-D
- :-D :-D :-D

ja wlasnie opitolilam udko z ziemniaczkami i do tego ogoraski konserwowe :-D A mlody zaraz po jedzeniu fika,to chyba z radosci,ze wreszcie jakies konkrety mu dalam :ico_oczko:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

31 gru 2011, 16:51

Wszystkiego Dobrego dla Was dziewczynki i dla tych naszych maluszków w brzuszkach i tych już starszych chodzących po świecie też - oby Nowy Rok nie był gorszy od tego :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

31 gru 2011, 17:12

A mlody zaraz po jedzeniu fika,to chyba z radosci,ze wreszcie jakies konkrety mu dalam :ico_oczko:
:-D mój za to od południa już świętuje nowy rok i na zabawie jest bo ani chwili spokoju nie ma :ico_oczko:

miłego wieczorku kochane :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 gru 2011, 17:42

bo ani chwili spokoju nie ma :ico_oczko:
- szybko zaczal balety :ico_oczko:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

31 gru 2011, 18:42

czesc babeczki:)
Zycze Wam Wszystkiego Naj Naj na 2012 ROK udanych porodow i SUPER!!! Dzieci!! :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-D :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

31 gru 2011, 19:13

kochane Waszystkiego Najlepszego w nadchodzacym 2012 roku :ico_buziaczki_big:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

31 gru 2011, 21:08

Wszystkiego naj, najlepszego w Nowym Roku 2012 :-D :-D :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 sty 2012, 11:28

a ja pierwsza sie witam w tym Nowym roku :-D Po 22 wyszlismy na miasto...spotkaliśmy znajomych i w tym samym co rok temu gronie powitaliśmy Nowy Rok :-D

rybko a wiesz w pewnych sytuacjach człowiek myśli po fakcie...nawet nie przyszło mi do głowy spytać co miał na mysli lekarz... :ico_noniewiem:

beatka78...jezuuusku...tylko nie wywołanko... :ico_szoking: czy oni nie mają serca...po takich przeżyciach co ty miałaś??? Trzeba być dobrej myśli ze ten poród okaze sie najlepszy z dwoch pozostałych...tego ci życzę z całego serca...Wiec to już na dniach??? Masz dokładny termin???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość