Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 sty 2012, 17:30

hej dziewczyny :-D

Do Siego Roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
życzę Wam szczęścia, zdrowia i powodzenia na 2012 rok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


ech, odetchnełam z ulgą :ico_sorki: byłam znów dziś u mojego Przemcia, powolutku wraca do siebie :ico_brawa_01: dziś już mówi ładniej tzn chrypka zanika :ico_brawa_01:
dostaje normalne obiady :ico_brawa_01: ale jeszcze jest przywiązany do łózka na tym OIOM-ie :ico_noniewiem: no ale cóż wiecej wymagać 3 doby po operacji :ico_sorki:
ważne że wszystko jest w porzadku :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 sty 2012, 18:45

izuś_85, dobre wieści na nowy rok:):):)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 sty 2012, 21:28

odetchnełam z ulgą :ico_sorki: byłam znów dziś u mojego Przemcia, powolutku wraca do siebie
No , super wiadomości.Oby tak dalej .
A robiłaś dzieciom te badania czy mają to samą wadę co mąż?

U nas Sylwester udany.Bardzo fajnie było.Malutka padła mi o 19 , ale koło 22 obudziła się bo było bardzo głośno , ale przed 1 mama wzięła ja na dół bo strasznie się zrywała od naszych śmiechów i gadania i zasnęła.
Co prawda nie było tańców ale było bardzo wesoło i do łez śmiesznie . Gości było troszku by kuzyna z żoną , kolega nasz, rodzice moi i przyszły szwagier. Gdy ci się rozeszli koło 2 bo kuzyn z żona mają 2 małych dzieci to przyjechała moja ukochana Aga koleżanka z mężem i dziećmi.Posiedzieliśmy do 3 .Potem miałam górę mycia naczyń i polerowania szklanek kieliszków itp (nie mam swojej kuchni tylko z rodzicami więc nie mogę sobie pozwolić że zostawię to do rana)jeszcze wzięłam mopa i starłam podłogę w salonie bo było na niej wszystko . Ostatecznie koło 4 się położyłam ale byłam już tak zmęczona że nie mogłam zasnąć do tego mój P gdy wypije % okropnie chrapie i masakra była.Zasnęłam jakoś o 4:30 , ale po 5 mała obudziła się na karmienie tak że spałam w sumie jakieś 3 godz tylko.
Rano śniadanko i ciepełko było więc poszliśmy spacerkiem wózeczkiem do kościoła z małą.
I tak jakoś dzień przeleciał nam.

Małej wyszło ciut więcej chrostek na buzi wiec nie wiem czy to ta skaza.Poczekam jeszcze czy będą wychodzić i jak coś to idę do lekarza a poza tym nie podoba mi się ta jej główka że tak na jedna stronę trzyma często. I ona w ogóle dziś cała w taki rogal się zwijała , zobaczę czy jutro tak samo będzie jeśli tak to jadę do lekarza bo martwię się o nią.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 sty 2012, 21:37

izuś_85, dobre wieści na nowy rok:):):)
oj tak :ico_sorki:
nowy rok zdecydowanie lepiej sie zapowiada :ico_brawa_01:
codziennie dziękuję Bogu za drugą szansę dla Przemka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a i nawet sylwestra miałam ochotę świętować i wypić za zdrowie męża :ico_oczko:
przyszedł mój szwagier z kolegą, i koleżanka :ico_oczko: posiedzieli do 23.00
szwagier został dłużej do północy :ico_sorki:
dzieci spały już o 22.00 a ja odsapnełam troszke

Natalia z nami spedziła sylwestra, poszła do koleżanki do domu ale wróciła
były tam we trzy i miały isc na rynek, ale jedna z tych koleżanek pierwszy raz wyszła z domu na impreze i piła alkohol... no i biedna nie wiedziała kiedy powiedzieć stop i sie upiła, nie aż tak zeby na nogach sie słaniac ale była podpita i jak wychodziły z domu to spadła z dwóch schodów i rozwaliła głowe :ico_olaboga:
dziewczyny po mnie zadzwoniły ale zanim przyszłam już pogotowie ktoś wezwał, i jej matkę zawiadomił, mama afere zrobiła policje zawiadomiła i po imprezie było

troche sie potłukła i łuk brwiowy rozwaliła, ale nic poza tym jej nie jest :ico_sorki:
wziełam Natalię i przyszłyśmy do domu, przynajmniej miałam towarzystwo :ico_oczko:

[ Dodano: 01-01-2012, 20:44 ]
A robiłaś dzieciom te badania czy mają to samą wadę co mąż?
musze ich zapisać po nowym roku do kardiologa dziecięcego :ico_sorki:

[ Dodano: 01-01-2012, 20:48 ]
nie podoba mi się ta jej główka że tak na jedna stronę trzyma często
no taka asymetria jest dość częsta u dzieci, a masz gdzies blisko ośrodek rehabilitacyjny?

ja dla Majki wykupiłam wizytę domową instruktażową u rehabilitantki za 50zł
babka przemiła, przyszła obejrzała Majkę, pokazała mi jak się bawić, jak przebierać pieluchy, ubierać ubranka mi podnosic dziecko aby pomóc zwalczyć asymetrię i napiecie mieśniowe

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 sty 2012, 22:21

izuś_85, super wiadomości!

No i fajnie,że Wam się imprezy poudawały :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-01-2012, 21:21 ]
martasz dzięki :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 sty 2012, 22:26

Kocura Bura, u Was tez widze wosoło było :ico_brawa_01:
ja sie upiłam troche :ico_wstydzioch: dzieci spały a ja wciągnełam drinka za szybko heh i przez chwile samolot miałam :ico_haha_01: heh jak ja dawno nie piłam alkoholu :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 sty 2012, 00:27

jako, że mało zdjeć pokazuję to krótki filmik z Dorianem;)

http://www.youtube.com/watch?v=DFpKYLTa ... re=mh_lolz

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

02 sty 2012, 01:16

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!
jako, że mało zdjeć pokazuję to krótki filmik z Dorianem;)
Super filmik! Dorian jakie oczy robi i minki :-D .

Izuś super, że jesteście już na dobrej drodze. Teraz już z górki.

Marcz super wieści :ico_brawa_01: .
My też planujemy w tym roku ślub cywilny. Mimo, że jesteśmy ze sobą przeszło 8 lat to nie chcieliśmy ślubu. Teraz chcemy ze względu na dziecko. Chcę abyśmy wszyscy mieli jedno nazwisko bo tak jakoś głupio, że mały ma inne niż ja. Poza tym w naszym kraju nie uznaje się związków partnerskich i jeżeli chodzi o dziedziczenie, czy jak coś się stanie to praw żadnych nie ma :ico_puknij: .

Do nas na Sylwestra przyszła moja kuzynka z mężem i córeczką 4 dni starszą od mojego Eryka :ico_haha_01: . Jednak prze te petardy dzieci na zmianę się budziły i więcej było usypiania niż zabawy :-D . No ale było to do przewidzenia. Teraz dzieci rządzą :ico_haha_01: .

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

02 sty 2012, 11:11

Witam się w nowym roku i życzę Wam wszystkiego dobrego. Oby ten rok był lepszy od poprzednich i przynosił same radości.

marcz89, fajnie, że bierzecie ślub :-D Oliwka jaki pulpecik się zrobiła :ico_szoking: śliczna i taka uśmiechnięta

szkieletorek, u nas wieczorami jest o tyle trudniej, że Wiki rozbudza Piotrusia, a on później ze zmęczenia nie może zasnąć, jak mąż ma ranki, to jest lepiej, bo wtedy on kładzie Wikę

martasz, drogi ten robot :ico_szoking:

elibell, zdrówka dla Elizki i wytrwałości dla Ciebie :ico_sorki: ja to już bzikowałam, jak dzieci ponad 3 tyg. chore były :ico_noniewiem: teraz Wiki ma katarek, ale na tym koniec, więc nie panikuję :ico_sorki: Fajnie, że do PL się na wiosnę wybieracie :-D Dorianek boski :ico_brawa_01: Nawet Wice się spodobał

Agus, moja przyjaciółka brała ślub kościelny 3 lata po cywilnym i też się bała, że nie będzie tych emocji, a jednak były, nawet popłakała się w kościele

Kocura Bura, ale dzika impreza u Was była :-D ale Maciek się zmienił :ico_szoking: a jakie włoski :ico_brawa_01: i też taki papuśny się wydaje, tylko mój Piotrek taka chudzinka

izuś_85, super wieści :-D dużo zdrówka dla Przemka :ico_sorki:
a poza tym nie podoba mi się ta jej główka że tak na jedna stronę trzyma często
mój Piotrek też :ico_noniewiem: w połowie stycznia idę na szczepienie, to się wypytam

jula81, fajnie, że też bierzecie ślub :-)

Super, że udały się Wam imprezki :ico_brawa_01: ja też nie mogę narzekać. Mieliśmy z mężem siedzieć przed TV i oglądać filmy i się objadać, efekt był taki, że Piotruś ładnie zasnął o 20:30 i przeniesiśmy się z Wiką do jej pokoju. Wiki tańczyła, my sobie pogadaliśmy :-D już nie pamiętam kiedy tak rozmawialiśmy :ico_brawa_01: Wiki zasnęła o 23:45 :ico_oczko: szkoda, bo widok o 24-tej mieliśmy super :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 sty 2012, 13:28

hej dziewczyny :ico_brawa_01:

byłam z dziećmi na spacerku, czekam aż Natalia ze szkoły wróci to pojade do Przemka
:ico_brawa_01: ech, jak lekko na sercu ze najgorsze za nami :ico_sorki:
teraz czeka nas dłuuuuga rehabilitacja ale najważniejsze że Przemek zdrowieje :ico_brawa_01:
My też planujemy w tym roku ślub cywilny. Mimo, że jesteśmy ze sobą przeszło 8 lat to nie chcieliśmy ślubu. Teraz chcemy ze względu na dziecko. Chcę abyśmy wszyscy mieli jedno nazwisko bo tak jakoś głupio, że mały ma inne niż ja. Poza tym w naszym kraju nie uznaje się związków partnerskich i jeżeli chodzi o dziedziczenie, czy jak coś się stanie to praw żadnych nie ma :ico_puknij: .
ach, no u nas w Polsce tak jakoś dziwnie ludzie patrzą na ślub :ico_puknij:
boją się zawierać poważne związki :ico_noniewiem:
ja tez już długo z Przemkiem jestem ale slub mamy od 2,5 roku dopiero, tyle ze ja pobierałam rente i pieniądze na naukę i jako samotna osoba miałam wiecej kaski :ico_oczko:
ale same widzicie po moim przykładzie los nas zaskakuje wtedy kiedy sie tego niespodziewamy :ico_olaboga: Przemek stracił pracę potem nagle zachorował, gdyby nie był moim mężęm nie mogłabym go nawet ubezpieczyć w NFZ i musiałby zapłącić za operacje :ico_olaboga: ślub wiele ułatwia w naszym kraju :ico_sorki:
oczywiscie osobom które chcą być razem
bo wiadomo zę jak ktoś lubi na kocią łapę to jego sprawa, ale musi liczyć sie z konsekwencjami takiego wyboru i przyjąć na klate polskie zasady :ico_puknij:

[ Dodano: 02-01-2012, 12:34 ]
inia1985, fajne zdjecie masz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: śliczne poprostu

elibell juz ci pisałam na iinm wątku, Dorian przesłodki :ico_brawa_01:

rosna te nasze bąble :ico_sorki: ja dziś zawioze Przemkowi aparat niech chociaż zdjecia młodego poogląda, nie widział go już 3 tygodnie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość