Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

02 sty 2012, 23:16

Witam wszystkich Noworocznie. Wszystkiego najlepszego w nowym roku :-D :-D
Ja niestety w święta nie odpoczęłam :ico_noniewiem: Mąż wpadł na pomysł aby jechać na święta do mamusi. Niestety to długa i kosztowna podróż, w dodatku w ostatniej chwili musiałam kupić 6 prezentów :ico_olaboga: A takie zakupy na ostatnią chwilę nie zawsze się udają.
A jutro jedziemy do szpitala na badania i nie wiem czy pojedziemy, bo Adaś jak wrócił z przedszkola narzekał na brzuszek, no i zwymiotował na moją poduszkę i do tego kilka razy robił kupę. Jeszcze nie biegunka, ale chyba ciężka nocka się zapowiada :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2012, 23:18

Mąż wpadł na pomysł aby jechać na święta do mamusi. Niestety to długa i kosztowna podróż, w dodatku w ostatniej chwili musiałam kupić 6 prezentów
to ci mąż wymyślił :ico_noniewiem: ja bym nie pojechała tak na ostatnią chwilę
A jutro jedziemy do szpitala na badania i nie wiem czy pojedziemy, bo Adaś jak wrócił z przedszkola narzekał na brzuszek, no i zwymiotował na moją poduszkę i do tego kilka razy robił kupę. Jeszcze nie biegunka, ale chyba ciężka nocka się zapowiada :ico_olaboga:
oby jednak nie było tak źle,zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 sty 2012, 12:52

Agnieś81, trzymam kciuki za bdania, mam nadzieje że wszystko wyjdzie ok i współczuję wirusa wiem co to za ból bo już kilka razy przechodziliśmy

U nas tez problem. Wczoraj zauważyłam że Tymkowi wychodzi górna jedynka :ico_olaboga: a mleczak mocno siedzi. Myślę że te wszystkie problemy z uszami i z oczkiem mogą byc od tego. Idziemy dziś do pediatry ale myślę że trzeba będzie rwać żeby stały ząbek miał miejsce :ico_placzek: :ico_olaboga:

[ Dodano: 05-01-2012, 20:50 ]
Ostatnia fotka pod choinką bo jutro rozbieramy
Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sty 2012, 15:40

Evik.kp, byliście u pediatry?co z tym mleczakiem?
Ostatnia fotka pod choinką bo jutro rozbieramy
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a gdzie drugi syn? :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 sty 2012, 13:11

Prosze oto drugi giguś pod choinką

Obrazek

Obrazek

A ząbek chyba ok, wygląda na to że jest to żab nadprogramowy więc można go wyrwać ale muszę to jeszcze skonsultować z innym dentystą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2012, 13:56

Evik.kp, od razu lepiej,a chłopacy przystojni :-D :ico_brawa_01: kiedy idziesz do drugiego dentysty?

Hania jutro już do szpitala ehh....muszę ją i A spakować później :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 sty 2012, 19:51

aniawlkp86, trzymam kciuki za zabieg.
My po szpitalu. Ciężko było, a w dodatku Jaśkowi dodatkowa choroba wyszła. Okazało się, że w nerce ma złóg i prawdopodobnie jest to kamica nerkowa i jeszcze dodatkowe badanie moczu też źle wyszło. Muszę z Jasiem iść jeszcze raz na badania, na tydzień :ico_olaboga: A gdyby tego było mało to Jaś od piątku ma biegunkę i wymotuje a wczoraj Adasia dopadło. Tylko Adaś gorzej to przechodzi i groziło mi odwodnienie. Dostał dziś zastrzyk powstrzymujący wymioty i na razie jest dobrze.
Evik.kp, ale super chłopaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jacy duzi :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 sty 2012, 21:45

Dziękujemy, rosna i łobuzuja :ico_oczko:

Trzymam kciuki za zabieg Hani.

Agnieś wirusówka moze po szpitalu, może jakiś rota :ico_noniewiem: moi tez mieli, Tymek w szpitalu a do domu ja przyniosłam i Kacperek złapał.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2012, 13:27

dzięki za kciuki :ico_sorki:

Hania już w szpitalu,właśnie z A gadałam to paniki narobiła przy pobieraniu krwi i wenflonie,chcieli jej do uszu zajrzeć to nawet nie dała,a teraz chodzi z ręką podkuloną "bo ma chorą" jak to ona stwierdziła :-D no i wszystkich zagaduje dookoła,a waży ponad 16 kg więc w końcu przytyła,bo jeszcze we wrześniu miała 15 kg :ico_brawa_01: jutro z rana zabieg i w piątek wychodzą :-)

Agnieś81, zdrówka dla chłopaków,tak to z tymi wirusami,szczególnie po szpitalu :ico_sorki: :ico_sorki: a co z tą kamicą nerkową u Jasia?pewnie jakieś leczenie?

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

11 sty 2012, 14:08

aniawlkp86, coś wiem o pobieraniu krwi u dzieci :ico_oczko: Szczególnie Adaś ciężko to znosi. A z Jasiem właśnie idziemy 23 stycznia na dodatkowe badania, a konkretnie będzie miał ścisłą dietę-bez wapnia, a po tygodniu dostanie dużą dawkę wapnia i będą badać, czy ten złóg to od diety czy może coś innego. Na pewno jakieś leczenie będzie ale muszą najpierw stwierdzić od której strony do tego podejść.
Wiecie co jest najgorsze, że moje dzieci nie wyglądają na chorych i gdyby nie przypadek nic nie wiedzielibyśmy o ich chorobach :ico_olaboga: A nerki to taki narząd, że daje o sobie znać jak już jest naprawdę źle :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość