NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 sty 2012, 17:57

hej laseczki
Marcelina poszla spac o 23.55, spala juz wczesaniej, ale bylo glosno wiec si przebudzila, a dziewczynki tez jakos po 23 padly i fajerwerek nie ogladaly...

Marcela oczka nie pokazuje, ale za to przybija 5 :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne zabki i miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

02 sty 2012, 19:34

Spóźnione :ico_tort: :ico_tort: za kolejne miesiące~! i za ząbki :ico_brawa_01:

aga216 to szkoda że się źle czułaś w Sylwestra i że ten sprzęcior nie działa. Ale chociaż mała spała ładnie.
Też miałam maść na zmówienie na buźkę jak Witkowi wyszło uczulenie (potem okazało się, że to od płynu do kąpieli ZIAJKA) w sumie to mu nie pomógł ale pewnie dlatego że nie wiedziałam, że od płynu to jest i go nadal używałam do kąpieli ;p
Beznadzieja z tymi nowymi ustawami, lekami itp...

Co do oczka i noska to mój umie pokazywać, ale kosi kosi nie umie (ale też się śmieje jak mu pokazuje) ;p
5 też przybije, ale to jak ma ochotę :-D
a dziś go do łóżka do siebie położyłam to mi placem prawie wydłubał oko, chyba interesowały go rzęsy, bo zamykałam oczy.
Ma taką siłę skubany, jak mnie chwyci za polik czasami to aż kwiczę z bólu ;p

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

02 sty 2012, 21:17

aga216 no to dobrze że mialas na biegu pomysl z obrusem he he :-D
no te leki to teraz moga drogo kosztowac :ico_noniewiem:

Dobrusia, no moja też silna jak mnie złapie za ucho to aż piszcze bo to boli :) jak chce na raczki to zaciska piąstki tak ciagle wtedy wiem ze chce na ręce :-D

Wasze maluszki tez takie cwane ze jak sie im czegos nie da to udaja ze piszcza i sie smieja? :-D moja tak sie nauczyla i sie czasem z nia draznie :ico_wstydzioch:

Poszla spac o 20 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

02 sty 2012, 22:21

hej.. Wreszcie udało mi się do Was zajrzeć.. jestem wyczerpana, Mały strasznie daje w kość, w dzień zasuwa jak torpeda, nie zdążę go złapać, a on już w innym miejscu stoi na nogach i ściąga :ico_szoking: nocki znowu do d.... pobudka 5 rano... tyle ze biorę Małego do łóżka, zmieniam pieluchę i daję mleko, to potem się kula między nami i czasem przyśnie, to można jeszcze poleniuchować z godzinkę - dwie, tylko trzeba uważać na nos, bo Mały rano sie tuli ode mnie do M. i czasem za mocno chce wyrazić swoją miłość do nas :ico_haha_01:

Najlepszego w Nowym Roku!!!! :) Mam nadzieję, że Sylwester udany, ja 3 dzień grypy żołądkowej, takze w nowy rok jeszcze zdychałam :ico_olaboga: ale dzisiaj udało mi się coś zjeść i nie wyrzygać...

spróbuję Was doczytać

[ Dodano: 02-01-2012, 21:49 ]
dziewczyn y czy Wy też macie taki kłopot z przewijaniem??
oj tak.. masakra.. a ostatnio ulubione zajęcie Mikołaja podczas zmiany pieluchy to sikanie.. całą kanapę mam w plamach xD
Mojej Roksance pozmienialy sie godziny spania i teraz chodzi spac dopiero kolo 24 i spi do 10.
nieźle.. u nas o 20 jest walka, żeby położyć spać, tak do 21.. kilka razy w nocy pobudka i o 5,6 już Mały stoi w łóżeczku z wyciągniętą rączką i czeka aż go wezmę..
No i też je w nocy, ostatnio nawet 2 razy, no i rano oczywiście...
więc kładę ją na podłogę i przewijam :-) leży i się nie rusza :ico_haha_01: :ico_haha_01:
u nas na odwrót, Mały jeszcze szybciej wtedy ucieka :ico_haha_01:
a my dalej bez zębów :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i mnie o juz martwi :ico_placzek:
mi pediatra powiedziała, ze im później zęby tym lepiej, a jak juz ruszyły, to 4 naraz prawie wyszły, także uszy do góry :)
i wylał szampama na sprzet grający i nie działa,a kosztował nie mało i teraz nie wiemy co zrobić
ale byłam zła na niego,tyle pienędzy
:ico_olaboga: :ico_olaboga: spróbować oddać zawsze można, jak już nie uznają reklamacji to wtedy kicha :ico_noniewiem:

Mikołaj w Sylwestra poszedł spać o 20.30, obudził się 23.20 bo pod naszym oknem juz tak strzelali, że się trzęsło wszystko (a mieszkamy na 5 piętrze..) i tak walili do 0.20... Mikołaj się rozbudził... nie wiedział w którą stronę miał patrzeć, taki był przejęty i tylko na mnie, na M., na fajerwerki i "o, o, o, o" :ico_haha_01: potem poszedł spać to było ok. 1, budził się kilka razy i o 5 się obudził.. :ico_sorki: jelita mi skręcało.. przebrałam małego, poszłam .ygać, położyłam się, na szczęście Mały zajął się M. brodą, to sobie skubał a ja mogłam poleżeć :ico_haha_01:

My kolędę mamy dopiero 18stego, o ile dobrze pamiętam :ico_noniewiem:
dziś jeszcze lekarza zaliczyłam z malutką bo wysypkę jakąś dostała na pisi
brrr.... i jak, juz lepiej?? masakra z tym nfz, strach się bać, co teraz będzie :ico_sorki:
Wasze maluszki tez takie cwane ze jak sie im czegos nie da to udaja ze piszcza i sie smieja? :-D moja tak sie nauczyla i sie czasem z nia draznie :ico_wstydzioch:
mój niestety z tych z z zębami od razu i krzyk :/ Próbuję mu tłumaczyć, mówię "nie", "nie wolno", "zostaw" a on dalej swoje... :ico_noniewiem:

Oczywiści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy maluszków, kolejne ząbki i :ico_tort: :ico_tort: za skończone miesiace :)

[ Dodano: 02-01-2012, 22:40 ]
zdjecia :)

chrzciny
Obrazek Obrazek

ząbki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 sty 2012, 02:01

czesc dziewczyny

szczesliwego nowego roku wam zycze...

Polka sie budzila w sylwestra co chwile, bo stzrelali od godziny 19tej, wiec w koncu ja do nas wzielam kolo 23.30 i ponad godzine z nami siedziala, fajerwerki jej sie bardzo podobaly :-)
ale ona ostatnio ogolnie sie dosc czesto w nocy budzi...

Aga, szkoda sprzetu, moj kuba tez zawsze cos popsuje, albo cos mu sie przytrafi...

nie wiem czy wam pisalam w gwiazdke gabriel mu tak palca w oko wepchal, ze na ostrym dyzurze wyladowalismy, 4 dni do okulisty jezdzil, i z opatrunkiem na prochach przeciwbolowych byl, spal tylko i w lozku lezal-takie mielismy swieta...

moja mama jedzie w piatek do polski, plakac mi sie chce, nie wiem jak ja sobie dam rade jak tu znowu zostane sama :ico_placzek:


haha, Inuno, na tym ostatnim zdjeciu widac, ze Mikolaj to taki maly lobuz :ico_haha_01: ja Cie rozumiem i wspolczuje, bo moj gabiel byl taki sam, bylam tak wyczerpana, ze trudno to w ogole teraz opisac...

a z przebieraniem pieluchy u nas to samo, Poli juz nawet nie idzie niczym przekupic, obraca sie i juz, nie wiem ska ma skubana tyle sily...

lece spac w koncu!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 sty 2012, 11:04

Dzien dobry

Aga216 Inuno Fintifluszkaale mialyscie Swieta ...wspolczuje....

Aga ...obciety obrus brzmi jak cos co ja bym zrobila :ico_haha_01:

Wczoraj byla piekna pogoda :-D i bylismy u znajomych az do polnocy bo bylo bardzo przyjemnie :ico_brawa_01: a dzis pada i wieje ...az mi sie wszystkiego odechciewa.... :ico_placzek:

Niestety musze bardzo powaznie zaczac poszukiwanie pracy i zadne tam lenie w gre nie wchodza :ico_nienie:

Szymcio wczoraj wogole nie spal w dzien .... :ico_szoking: nic a nic ...a usnal tez dopiero kolo 21ej :ico_szoking:
W nocy on sie budzi przynajmniej z 5 razy ale daje cyca i spokoj....dlatego tak strasznie sie boje tego odstawiania go ...bo on jest taki milosnik cycusia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

03 sty 2012, 11:14

Inuno, fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam taka sama posciel :-)
nie wiem czy wam pisalam w gwiazdke gabriel mu tak palca w oko wepchal, ze na ostrym dyzurze wyladowalismy, 4 dni do okulisty jezdzil, i z opatrunkiem na prochach przeciwbolowych byl, spal tylko i w lozku lezal-takie mielismy swieta...
o kurcze :ico_szoking: jaj to sie stalo?

[hide]Moja Roksanka :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu mala daje buziaka dzidzi :ico_haha_01:
Obrazek[/hide]

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

03 sty 2012, 11:43

Witam :)
że Sylwester udany, ja 3 dzień grypy żołądkowej,
Ojjj współczuje :ico_sorki: :ico_sorki:
mój niestety z tych z z zębami od razu i krzyk :/ Próbuję mu tłumaczyć, mówię "nie", "nie wolno", "zostaw"
tez tak mowie to sie patrzy na mnie ale ja sie wcale nie usmiecham i nie bierze tego do buzi ale jak przestane patrzec na nia to od razu :-D

Inuno, sliczne zdjecia widzialam na nk :-) :-)
nie wiem czy wam pisalam w gwiazdke gabriel mu tak palca w oko wepchal, ze na ostrym dyzurze wyladowalismy
o kurcze to musiał bardzo wsadzic tego palca w oko :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

tabogucka, to i tak dlugo wytrzymal jak nie spal cały dzien :ico_szoking: :ico_szoking:
Moja to spi dwa albo trzy razy w ciagu dnia .

agusia22, super zdjecia! :ico_brawa_01: :-D
To z lusterkiem najlepsze :-D

Moja mała dzis wstala sobie przed 6, ale nie dziwne katarek ma :ico_noniewiem:
Jak robi coś czego nie moze np szafki otwiera a ja ja wołam to tak sie cieszy :) dzieci chyba juz wiedzą że łobuzują :-D
Boziu te zęby chyba już idą ale bardzo powoli a ona tak sie ślini ciagle w śliniaku chodzi i musze jej zmieniać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 sty 2012, 11:46

hej****
właśnie mała padła

kurcze ale jestem zła taka durna ta pogoda gdzie śnieg???
co do cycusiowania to ja właśnie zamierzam powoli odpuszczac tylko nie wiem jak się za to zabrac???
ale razy mamy butelkowe dajecie dzieciom mleczko i w jakich porach???

agusia22, ale super foteczki,a jakie mała ma fajne włoski,mojej dopiero co zaczynają rosnąć :ico_sorki:

tabogucka, trzymma kciuki za pracę, ja dziś dostałam propozycje,do prowadzenia biura z ubezpieczaniami,ale chyba zrezygnuje bo małej niemam gdzie zostawić,a i warunki takie sobie :ico_sorki:
Aga ...obciety obrus brzmi jak cos co ja bym zrobila

nie mów że też obciełaś???ale w sumie dobry pomysł co???
Inuno, śliczne foteczki ,fajna z was rodzinka :ico_oczko:
aneta11, moja jak jej się coś nie da to od razu beczy :ico_oczko: :ico_puknij:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 sty 2012, 12:24

witam
ale popisałyscie ze nie wiem co komu pisać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a wogóle myszka sie popsuła i jakos tak nie umiem na kompie bez niej cos robic

a ja mam cisze w domu Fipcio spi Kacper w szkole a mąz pojechał do pracy :ico_brawa_01: i zaraz podłoge umyje bo mały zbiera wszystkie smieci :-D bo juz pełza z taką predkościa ze szok ale do raczkowania na razie sie nie zabiera ale przy jezdziku chodzi super i wstaje juz sam przy czyms9wasze ti juz pewnie mineły ten etap )

no i tak po sylwku ok siedzielismy w domku bo mieli byc u nas znajomi i sie rozmyslili bo pies w domu i takie tam,szkoda....

ale w czwartek była parapetówka oczywiscie udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie było a Filip w szoku co ci ludzie tu robią i tak zleciało ,mój maz oczywiscie się upił :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i mówi ze juz z pół roku nie bedzie pił tak potem zle sie czuł :-D :-D :-D :-D

no i teraz bede miala wiecej czasu bo pojechał na 2 tyg do pracy a z nim jak z małym dzieckiem czasami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

miłego dnia

[ Dodano: 03-01-2012, 11:26 ]
potem wkleje pare fotek naszego domku bo mialam juz dawno ale nie było kiedy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość