emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2012, 11:00

Emilia, niech Tosia posiedzi trochę bez pieluszki i ubranek to szybciej zejdzie.
wlasnie staram sie ja wietrzyc :ico_oczko: rano chyba za dlugo bo czkawki dostala :ico_oczko:
Do Ciebie przyjedziemy oddzielnie.
to kiedy mozemy sie Was spodziewac?? :ico_sorki:
Co robicie na obiad? Mi pomysłu brak :ico_noniewiem:
ja mam krupnik od wczoraj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 sty 2012, 12:25

hej

u nas dzisiaj 2 pobudki,ale wieczorem coś marudziła,nie wiem o co jej biega :ico_noniewiem:
pogoda ładna,ale czy spacer zaliczymy to się okaże bo coś wiatr się zrywa :-/

wiola85 zdrówka dla Filipka,oby tylko Dawidek nie załapał :ico_sorki: a mąż,no cóż,mój też ma czasem takie odchyły,bo oni myślą,że siedzenie z 2 dzieci to leżenie a one się sobą same zajmą :ico_zly: dziekuję za pochwalenie dziewczynek :-)

Mariola_Larosa witaj po długiej nieobecności :ico_oczko: Igorkowi idą zabki jak Adzie u mamyIzuni :-D

Koroneczka będę pamietać o zaproszeniu :-D a kuzynka niezłego szoku musiała doznać po tej wizycie :-D a K ma trochę racji,bo jednak za wózek za który dasz np 2000 tys zł zazwyczaj nie weźmiesz więcej jak 700 zł,przynajmniej tak było u siostry A :ico_sorki:

emilia7895 zostawiaj w takim razie Tosię bez pampka,niech sobie posiedzi i się wietrzy,my tak robimy po każdej zmianie pieluszki,a ile razy już nam mała się zesiusiała :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale lepiej jej się poruszać bez pampka i wygodniej siedzi bo nic nie ciśnie :-D
super,że zakupki się udały :ico_brawa_01:

na obiadek dzisiaj zupka ze słodkiej kapustki,mężowi się zachciało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 sty 2012, 13:30

Dzieńdoberek :-)

Chyba macie racje z tym wózkiem, w końcu za niedługo będziemy chcieli drugą dzidzie. Ja to już bym chciała nowy wózek :ico_puknij: ehh ale nową spacerówkę i tak będzie trzeba kupić.

Murchinson, my żadnych planów w lutym nie mamy, za wyjątkiem 18tego bo idziemy na wesele do tej kuzynki co w ciąży :-) więc kiedy tylko Wam pasuje zapraszamy :-)
Dziewczyny możemy przecież zrobić spotkanko grupowe :-)

Aniu, pyszny masz dzisiaj obiadek! Ja nic nie robię, u mamy jestem, więc dzisiaj będzie podane pod nos :ico_haha_01: K w Toruniu umowę podpisuje, będzie wieczorem.

Kurcze a nawet Wam nie powiedziałam, że w Nowy Rok urodziła żona kuzyna małego Olafa :-) Dziś wychodzą ze szpitala. Wody jej się zaczęły sączyć o po 23 30 grudnia i dostała skurczy, w nocy już miała co 10 minut, pojechała do szpitala i ubłagała lekarzy, żeby zatrzymali jej akcję porodową bo ona chce rodzić w styczniu- płacisz masz, urodziła prawie po 2 dobach, a Sylwestra spędziła w szpitalu na "prochach" hehe. 1000zł takie specjalne życzenie :ico_puknij:

[ Dodano: 04-01-2012, 12:31 ]
W ogóle to strasznie się mnożą u mnie w rodzinie, hehe ale tak to jest jak duża rodzina :-) Niedługo bliźniaki mojego brata przecież będą :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 sty 2012, 16:06

Koroneczka, wózek sobie lepiej zostawcie, a na wiosnę i tak spacerówkę kupicie nową bo będzie praktyczniejsza taka mniejsza i lżejsza :-)
Kurcze a nawet Wam nie powiedziałam, że w Nowy Rok urodziła żona kuzyna małego Olafa :-) Dziś wychodzą ze szpitala. Wody jej się zaczęły sączyć o po 23 30 grudnia i dostała skurczy, w nocy już miała co 10 minut, pojechała do szpitala i ubłagała lekarzy, żeby zatrzymali jej akcję porodową bo ona chce rodzić w styczniu- płacisz masz, urodziła prawie po 2 dobach, a Sylwestra spędziła w szpitalu na "prochach" hehe. 1000zł takie specjalne życzenie :ico_puknij:
gratulacje dla żony kuzyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale wymaganie to sobie strzeliła,pomyślała w ogóle,że mogła tym sposobem dziecku zaszkodzić :ico_szoking: :ico_puknij: szczęście,że się jednak obyło bez komplikacji,niektórzy są naprawdę niepoważni :ico_olaboga:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 sty 2012, 19:56

hej

wracam, tylko nie wiem na jak dlugo, na pewno musze szkole skonczyc wiec jeszcze caly luty a na ta wizyte murchinson, czekamy od sierpnia :ico_oczko:

Filip tez wstaje na nogi, do siadu nie, za to jak siedz to po szczebelkach na nogach staje i zapomina sie trzymac i bach... raz sobie guza nabil przez R :ico_zly:

Nie wiem co jeszcze zajrzalam na chwile, w piatek wieczorem zwijamy sie do domu, a tam zdecydujemy co dalej, bo po raz kolejny sie potwierdza ze z rodzina to wiecie najlepiej gdzie, ani pisac sie nie chce...

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 sty 2012, 20:02

cześć :-)

Murchinson też właśnie myślę, że przez te eprotokoły wstrzymują decyzję co ze mną, ale ja i tak na 99% jestem przekonana, że zostanę w cywilnym, bo mają nam też dać nowego sędziego i nie miałby sekretarki jakbym poszła do karnego, w sumie mogę tu zostać, już się trochę wdrożyłam i z dziewczynami dobrze się dogaduje.

Koroneczka niezłe życzenie miała żona kuzyna :ico_oczko: u nas też coś się ciąże mnożą, mój kuzyn wiosną zostanie tatą, Michała kuzyn latem (ma 19lat a jego dziewczyna 20 i od 1,5roku starali się o dziecko :ico_szoking: )

na tym kończę, bo niedługo młody wstanie i trzeba będzie go wykąpać, pa :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 sty 2012, 20:47

patrycja_g, to jak szkołę skończysz to wyjeżdżacie do Niemiec? dobrze rozumiem?

markotka, no to już niech cię tam zostawią skoro się wdrożyłaś :ico_oczko:

moja mała dzisiaj do pełzania jak szalona się zabrała,co ja ją na łóżku to ona zaraz na brzuch i czołga się do pierwszej zabawki,albo w ogóle się dźwiga do raczkowania,muszę ją nagrać na pamiątkę :-D

[ Dodano: 04-01-2012, 20:25 ]
dziewczyny,u mamyIzuni znowu choróbska :( Ada ma zapalenie gardła i dostała antybiotyk,znowu jej też ząbki kolejne idą :ico_sorki: Iza na szczęście bez antybiotyku ale smarka :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sty 2012, 08:57

Hej,
u nas deszcz i wiatr, aż głowy urywa. A mi się w głowie jakoś kręci więc pewnie przez ciśnienie.
to kiedy mozemy sie Was spodziewac?? :ico_sorki:
Na wiosnę chcielibyśmy jechać do Poznania to po drodze wstąpilibyśmy do Was. Damy dużo wcześniej znać i uzgodnimy, który weekend by Wam pasował. Jak pachwina Tosi?
my tak robimy po każdej zmianie pieluszki,a ile razy już nam mała się zesiusiała :ico_haha_01: :ico_haha_01:
To Miluś też ma odparzenie czy tak ja wietrzysz na wszelki wypadek?
Koroneczka to umówmy się wstępnie na pierwsza sobotę lutego (4.2). Gratulacje dla kuzynki. U mnie w szpitalu w takich przypadkach sami pytają czy przyszła mamusia chce rodzić teraz czy w Nowy Rok (oczywiście pod warunkiem, że z dzieckiem i mamusią wszystko dobrze).
a na ta wizyte murchinson, czekamy od sierpnia :ico_oczko:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: obiecuję, że dotrzemy do Was-słowa zucha (harcerzem nie byłam). Ja obietnic dotrzymuję.
w sumie mogę tu zostać, już się trochę wdrożyłam i z dziewczynami dobrze się dogaduje.
To trzymam kciuki byś tam została.
Michała kuzyn latem (ma 19lat a jego dziewczyna 20 i od 1,5roku starali się o dziecko :ico_szoking: )
To z wiekiem rodziców przebija mój kuzyn-on i ona po 16 lat, ale im wyszło przez przypadek jak to określili.

My wczoraj oglądaliśmy spacerówki i fotelik. Młody w drodze do sklepu usną i nie obudził się nawet jak zakładałam mu czapkę i nie mogliśmy go przymierzyć. Na szczęście w drodze do drugiego sklepu się obudził i wtedy przymierzyliśmy go fotelików. Rozsiadł się jak na tronie we wszystkich. Emilia mam pytanie jak Marcelowi jeździło się w Tobim? Nam sprzedawca wczoraj mówił, że Tobi to bardziej dla dziewczynek bo chłopcom za wąsko. Tylko jak zmierzyliśmy siedzenie to przy plecach Tobi i Romer mają tyle samo, a 4cm szerzej jest w Romerze pod kolanami więc nie wiem czy aż tak dużo by odczuć jakąś różnicę. Mam straszny mętlik w głowie.

[ Dodano: 05-01-2012, 07:59 ]
Biedna Ada, co chwila antybiotyk, oby szybko przeszło.
Aniu, nam pediatra kiedyś mówiła, że przy zębach dzieci często chorują na gardło bo wszystko mają wtedy rozpulchnione i łatwo o infekcję. Ale ja się nie znam na tym.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 sty 2012, 10:28

dzień doberek

u nas śnieg sypie za oknem :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale nici z wyjścia bo wiatr okropny poza tym Hania coś mi na gardło narzeka :-/
obiadek z wczoraj jeszcze jest to jeden kłopot z głowy ;-)
To Miluś też ma odparzenie czy tak ja wietrzysz na wszelki wypadek?
tak na wszelki wypadek :-)
Aniu, nam pediatra kiedyś mówiła, że przy zębach dzieci często chorują na gardło bo wszystko mają wtedy rozpulchnione i łatwo o infekcję. Ale ja się nie znam na tym.
ja też się nie znam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 sty 2012, 10:56

Wysmarowałam takiego długiego posta i mi wcięło :ico_olaboga:

U mnie też taka pogoda okropna, leje i wietrzysko nie z tej ziemi, nic się nie chce przez taką pogodę :ico_olaboga:
to umówmy się wstępnie na pierwsza sobotę lutego (4.2)
No to zapraszamy :-)
U mnie w szpitalu w takich przypadkach sami pytają czy przyszła mamusia chce rodzić teraz czy w Nowy Rok
Ja chyba bym się bała tak wstrzymywać naturę.
moja mała dzisiaj do pełzania jak szalona się zabrała
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie obiadu brak dzisiaj, bo nawet nie mam jak wyjść z domu. Więc albo ryż na mleku, albo naleśniki.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości