Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

04 sty 2012, 21:39

magda1614, ładne mieszkanko, w sypialni fajne kwiatki na tapecie :-D
A Twój Filipek jaki duży!! tzn tak dorosło już wygląda :ico_haha_02:

u nas też w nocy są przeboje, dziś się o 4.30 obudził i oczy wielkie... uwielbiam to...
własnie tak ale kasy idzie duzo a tak naprawde zadne pomieszczenie do konca nie urządzone ale za duzo zeby miec wszystko na raz :ico_sorki:
Oj tak kasy na wykończenia idzie strasznie dużooo, a my z tym domem dopiero zaczynamy w wiosne a on w surowym stanie do remontu wszystko, a fundusze bardzo małe, więc nie wiem jak to będzie...
KARIOTYP jest prawidłowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też nie wiem co to ale super że dobre wieści :-D :ico_brawa_01:
Kurcze,a ja znów się stresuje przed wrześniem,bo Karola zaczyna zerówkę już :ico_brawa_01: :ico_szoking:
no brawa już szkoła :ico_brawa_01:
Dziewczyny napiszcie mi proszę co przez cały dzień dajecie dzieciom do jedzonka.
ja daje rano kanapkę z czym tam mam w lodówce, szynką roboty mojego teścia, albo serkiem białym, dziś jadł śląską, do jedzenia jest super, wszystko praktycznie mu smakuje:)
Na obiad dostaje najczęściej jakieś ugotowane jarzynki z kurczaczkiem/gołąbkiem/indykiem, mamy dużo gołębi bo dziadek K hoduje :)
Potem wieczorem jabłuszko albo deserek i w międzyczasie i do spania mleko z kaszką ale coraz mniej chce go jeść. :)
też czasami chrupeczki kukurydziane albo herbatniki czy jogurcik na podwieczorek

[ Dodano: 04-01-2012, 20:41 ]
Aniaa ekspresu też niestety nie mam, ale w przyszłości chętnie :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 sty 2012, 22:18

czesc dziewczyny.

Magda, super, ze badanie prawidlowe, a czemu robiliscie??
Dom boski, zazdrszcze ci jak cholera, marze o wlasnym kacie, nie takim gdzie sie frajerskie pieniadze za wynajem placi...

my meble taz mamy nie do pary i nie pokolei, ze tak powiem, bo my tu z 1 waizka przyjechalismy, pol roku ciuchy na podlodze trzymalismy i na dmuchanym materacu spalismy, jak postanowilismy zosta dlluzej to po jednym mebu kupowalismy w zaleznosci od tego jaka byla potrzeba :ico_haha_01: kuchnia byla w mieszkaniu, jest straszna i stara jak diabli, nie ma miejsca na zmywarke, przez co tylko ürzy garach wiecznie stanie, moj maz mi kilka dni temu zmywarke na raty kupil :-D i normalnie musze wam zdjecia porobic jak ja zamontowal, bo nakupowal wezykow, przewodow, postawil ja po innej stronie niz zlew z odplywem i po scianie pok oknem i kaloryferem pusil to wszystko :ico_haha_01: geunt, ze nie cieknie, a ja nie musze wiecznie przy garach stac, bo juz mialam cale rece spekane, no i jaka oszczednosc na wodzie :ico_szoking: jedno mycie dziennie, 6 litrow wody tylko (!) kranu w kuchni prawie nie odkrecam...



a co do ekspresu to ja na urodziny dostalam od meza nescafe dolce gusto creativia i jest rewelacyjny, kawa do wyboru w kapsulkach jest jak z kawiarni, robi tez kawe mrozona i kakao-Gabriel sobie potrafi sam zrobic, wiec dziecinnie latwy w obsludze, kapsulki oczyszczyam i normalnie do recyklingu ida. Polecam, ja go uwielbiam...

My ciagle na cycu :ico_sorki: choc w dzien Pola juz nie chce wlace, cyc jest tylko do zasypiania i w nocy... rano Polka je kaszke, pozniej jakies ciacho, albo owoc, na obiad dostaje jarzynki i ew. rybke, mieska nie jadla jeszcze wcale :ico_noniewiem: za jakis czas dostaje ze sloiczka serek z owocami, albo jogurt z owocami i na wieczor kaszka, albo z nami cos je, bo lubi z naszego talerza, choc wiadomo, ze nie wszystko moze, ale salatke z avocado wcina, jajo zje chetnie, parowke sojowa dzisiaj przy sniadaniu jadla ode mnie :ico_noniewiem:

Gwona, wlasnie mi sie tez wydaje, ze on sobie nie moze tak po prostu nie przyjsc??!! ale wiesz taka olewka z jego strony tez troche na twoja korzysc dziala, predzej cos uzyskasz jak mu udowodnisz takie durne podejscie :ico_noniewiem:

moja mama w piatek wyjezdza :ico_placzek:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 sty 2012, 01:03

Mała mi dopiero zasnęła.Nie wiem co jej sie porobiło.Zasypia o 20 pośpi pół godzinki i później wariuje do 24 :ico_olaboga:

Co do mebli to u nas też masakra.W salonie wszystkie nadaja sie do wymiany i chyba juz od 2 lat kupujemy duza szafe i zawsze sa jakies wazniejsze rzeczy do kupienia.

Dobra ide spac :ico_spanko:

[ Dodano: 05-01-2012, 00:04 ]
Aha i nowy zabek nam wyszedl :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 sty 2012, 10:00

ehh u nas z meblami to samo...
w pokoju malych wszystko nowe potrzebne, kuchnia sie rozpada, no i nowa sypialnia by sie przydala, ale wydatkow innych wiecej :ico_olaboga:
co do jedzenia to Marcelina tez woli zupke, albo kanapke... kaszek juz wogole nie zjada, tylko mleko przed drzemkami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas zerowki nie ma... dziewczynki sa dalej w przedszkolu i za 1,5 roku we wrzesniu ida prosto do 1 klasy :ico_oczko:
Aha i nowy zabek nam wyszedl :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mała mi dopiero zasnęła.Nie wiem co jej sie porobiło.Zasypia o 20 pośpi pół godzinki i później wariuje do 24 :ico_olaboga:
u nas podobnie to wyglada, idzie spac juz po 20, wstaje kolo 22 z rykiem... pozniej zasypia u nas w lozku i budzi sie roznie, kolo 3-5 i siada, bawi sie, gada jak najeta :ico_olaboga: a ja mam dosyc,bo niewyspana :ico_olaboga:

a ile drzemek maja wasze dzieciaczki??
bo Marcelina ma max. 2.. jedna kolo 10.00 i pospi max godzinke.. a wczoraj na 2 drzemke poszla dopiero o 16.30 i spala 15 minut :ico_zly: masakra z tym spaniem :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 sty 2012, 10:55

musze wam zdjecia porobic jak ja zamontowal, b
no moja tez jest tak zamontowana ze wystaje z szeregu innych szafech a jest wbudowana i powinna byc rowno....ale M. nie umie inaczej zamontowac :ico_noniewiem: ale tewierdzi oficjalnie ze inaczej sie nie da :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: akurat...


Szymek spi od 21ej do 9 rano ale budzi sie co najmniej 3-4 razy na cyca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a dzis sie tak opisiolil ze o 5 rano musialam zmienic pieluche i cale spiochy bo mokre :ico_szoking:
Drzemki ma normalnie 2 ...jedna tak kolo 11ej na 45min a potem popoludniu ....miedzy 16-17...i potrafi przysnac na 2 godziny ...najlepiej na mnie :ico_haha_01:

a w lozeczku to tez tak do godzinki


Widze ze wiekszosc z Was daje maluchom kanapke....z wedlinka...tez zaczne bo ja mu sam chlebcio daje pociumkac :ico_sorki:

natomiast na obiadki dostaje sloiczki 10mcy + :ico_oczko: np kremowe chicken curry...w duzych kawalkach...bardzo smaczne :-D

my ciagle jemy ze 3 cyce w dzien

jak sie obudzi
potem po drzemce owocki albo ryzowy pudding z owocami albo przecierek owocowy (czasem taki do wyciskania zeby sam sobie jadl)

potem znow cyc i chrupeczki albo cos ode mnie z talerza podgryzie :ico_oczko:

potem sloiczek obiadowy

kolo 20ej kaszka
i na zasniecie cyc

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 sty 2012, 11:13

a ile drzemek maja wasze dzieciaczki??
moja tez zazwyczaj spi 2 razy.kolo 12 spi tylko pól godzinki i kolo 15 i spi jakos godzinke.
czasem sie zdarzy ze tylko raz w dzien spi kolo godzinki.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 sty 2012, 12:07

hej***
mała zasneła
strasznie u nas wieje,łeb normalnie urywa
poprosiłam brata męża i mi Piotrunie ze szkoły przyprowadzi to chociaż ja nei muszę wychodzić,chyba by mnie porwało z tym wózkiem

u nas dziś kiepska nocka
mała co chwilę płakała,ale to normalnie się darła :ico_sorki:
no i wiem jaki powód był tego
przebiła się druga górna jedyneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do drzemek to u nas różnie
agólnie to śpi 1-2 godzinki w ciągu dnia :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 sty 2012, 12:20

Macie może ekspresy do kawy ??
Zamierzamy kupić sobie z mężusiem i poszukuje opinii różnych modeli :-)
zajrzyj sobie tutaj, znajdziesz kilka opinii

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=10653

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 sty 2012, 12:22

przebiła się druga górna jedyneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

05 sty 2012, 12:28

a ja tam jestem zadowolona że tyle karmiłam i wiele razy się nie poddałam
ja tez sie ciesze ze tak dlugo małą karmiłam choc juz czasem tez miałam dosyc u mnie to najpierw musze oduczyc małą zasypiania przy piersi juz pare razy probowalam i dalo radę w nocy jak dałam jej raz butle to też wypiła tylko czasem mi sie w nocy nie chce szykowac tego mleka a tak cyc podstawie i spi od razu po butli musze ja na nowo usypiac ;/
u nas tez cały czas wieje i pada az gwizda
Dziewczyny martwie sie bo moja siostra pisałam wam ze jest w ciazy termin ma na 20 lutego i szyjka jej sie skracała i lezala cały czas w łozku a dzis w nocy ją zaczeło znowu tak bolec dlaczego tylko odarzu nie pojechali do szpiatala tylko czekali do rana :ico_sorki:
no i juz teraz z a pozno bo dzwoniłam do siostry drugiej i jest tam na poczekalni bo zaczela rodzic :ico_placzek: :ico_placzek: boję sie bo przeciez jeszcze płucka nie wykształcone co to bedzie :ico_placzek: :ico_placzek:
siedze jak na szpilkach i czekam na wiadomosci
ps. śliczne zdjecia dzieciaczków moja coraz odwazniej raczkuje i czesto zgrzyta ząbkami nie da sie tego słuchac i gryzie mnie a jak chce sie przytulic to tez zaciska piastki i otwiera buzke jakby sie chciała w gryzsc ale ja wyzywam i nie pozwalam
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 12:29 przez patrycjaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość