Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 sty 2012, 21:14

no to prosze jutro jakas ladna wiadomosc zostawic na radosnych ogloszeniach :-D Ja to sie zawsze ciesze jak czytam,ze ktos juz tuli maluszka,a jak jestem sama w ciazy,to jakos tak podwojnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

05 sty 2012, 21:34

Mad. wraca do domu, jak wróci to nam wszystko napisze

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 sty 2012, 21:34

Sms od Mad:
Chcieli mnie zostawić ale KTG wyszło dobre, skurczy żadnych. Zbadał mnie lekarz, wszystko pozamykane ale główka wstawiona. Dostałam wypis i nocuje w domu hehe. Jak wrócimy napisze więcej szczegółów
No to czekamy :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 sty 2012, 21:38

ja tez :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

05 sty 2012, 21:45


Szyszeczka, a macie juz upatrzony, jaki wózek?
Gabi mamy wybranego Roana, model ten co miał Gniewko w "Przepisiena życie"

Moj mąż się upiera przy tym wóżku bo to jedyny nie sztywny tylko miękki jaki udało nam się wypatrzeć

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 sty 2012, 22:19

No i jestem po popołudniowo wieczornej wycieczce do szpitala.
Przyjęli mnie na Izbie Przyjęć. Akurat jeszcze 2 ciężarne przybyły razem ze mna i rozpatrywali ile łóżek mają i babki powiedziały że ja najbliżej terminu i powód najpoważniejszy to jak coś to łóżko dla mnie czeka. :ico_noniewiem:
Trochę się naczekałam na KTG, bo sporo ciężarnych było w kolejce. Tętno wyszło miarowe od 110 do 170 czyli ładne, a skurczy kompletnie żadnych. Potem zbadał mnie lekarz (przyznam, że pierwszy raz był to facet bo zawsze się bałam :-D) Ale strasznie był delikatny. I taki fajny gościu, że jestem pod wrażeniem. Powiedział, że wszystko zamknięte, ale główka wstawiona. Moja lekarka po dzisiejszym badaniu kazała mi wykorzystać chłopa, więc to uczynimy tylko chyba nie dziś bo emocji mi dostatek ;-) Potem zrobił USG, wprawdzie zdjęcia nie mam ale nasza kruszynka waży już 3400g ! :ico_haha_02: czyli pół kg sobie przybrała w 2,5 tygodnia.
Chciał mnie zostawić do jutra na trzy zapisy KTG, na co mu powiedziałam że jeśli to konieczne to ok. Ale mnie nic nie ma :-D więc czy jest sens ? Powiedziała, że najlepiej jutro czy w najbliższych dniach zrobić pomiar tętna małej. Zapytał skąd jestem. Zasugerował że następnym razem mam bliżej do innego szpitala. Na co mu powiedziałam, że owszem ale zależy od której strony się jedzie. Zaśmiał się.
Poczekałam ze 20 minut na wypis, wręczając mi go z szerokim uśmiechem powiedział, że gdyby coś się działo to żebym tutaj przyjechała i rodzić też ;-) i puścił oczko. No i że życzy powodzenia. Normalnie takie mega wrażenie na mnie zrobił ! Jak będę szukać ginekologa prywatnie to chyba do niego się udam.

No i taka oto nasza historyjka.
Przynajmniej jestem spakowana na bum cyk cyk i ja i Martynka ;-)
:ico_ciezarowka:

Dziękuję, że sie martwiłyście ! :ico_sorki:
To naprawdę dodaje otuchy !

[ Dodano: 05-01-2012, 21:21 ]
Pierwszy raz w tym szpitalu byłam. Ale porównując ten tu koło nas, a tamten to niebo i ziemia. Człowiek nie czuje, że jest w szpitalu. Ludzie sympatyczni. Zadowolona jestem i szlaki sobie przynajmniej przetarłam ;-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 sty 2012, 22:21

Sms od Mad:
Chcieli mnie zostawić ale KTG wyszło dobre, skurczy żadnych. Zbadał mnie lekarz, wszystko pozamykane ale główka wstawiona. Dostałam wypis i nocuje w domu hehe. Jak wrócimy napisze więcej szczegółów
No to się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz wróci z mężem sie potuli jak to ginka zaleciła i na jutro na radosne się załapie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 sty 2012, 22:23

Mad., dobrze że wszystko z Martynką ok. Widzisz jak mała Cie zmobilizowała do spakowania całej torby :-D

Ja idę zaraz do wanny poleżeć. Nie wiem czy z tych przytulasków wieczornych coś będzie bo brzuch mi się stawia :ico_noniewiem: może po kąpieli przejdzie

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 sty 2012, 22:25

Mad., ja pisałam a ty sie już zjawiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo sie cieszę że wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 sty 2012, 22:26

Mad naprawde fajny lekarz takich to tylko szukac, dobrze ze sie uspokoilas i wszystko dobrze z wami, to juz pewnie lada dzien urodzisz, a co do wagi to widze ze sie sprawdza ze w ciagu miesiaca dziecko 1kg przybiera, jak narazie fajna wage ma Martynka :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość