Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 sty 2012, 16:51

Mad wlasnie nie mysle o plci teraz skupiam sie strasznie na porodzie jak to bedzie

ja pytalam tu taxowkarzy i oni nie biora kobiet rodzacych :ico_olaboga:
wiec jak by mnie wzielo w nocy zanim moja mama przyjedzie to M musi mnie zawiesc a to sie wiaze z tym ze chlopcow bedzie trzeba zrywac :ico_olaboga:
a tak to myslalam ze zadzwonie po taxi i jakos dojade a rano M gdzies dzieci ulokuje i przyjedzie, ale to wszystko plany a jak bedzie to sie zobaczy
strasznie sie tym martwie :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 sty 2012, 16:55

ewelinka wow co za franca z tej położnej :ico_zly: :ico_zly:
beatka snu nie zazdroszczę :ico_olaboga: mi dziś się śniło ze wody mi odeszły :ico_noniewiem: przebudziłam sie i pierwsze co to sprawdzałam czy to prawda
Jak na złość samochód nam się zepsuł i nie ruszy. Więc jestem w czarnej du...ie.
złośliwość rzeczy martwych :ico_zly:

a ja mam pytanie zupełnie z innej beczki : czy wasze "podwozie" też jest takie jakby napuchnięte ?? :ico_wstydzioch:

a mi ciagle wypływa taki galaretowaty śluz :ico_noniewiem: nie wielkie ilości ale jest chwała temu kto wymyślił wkładki :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 sty 2012, 17:00

czy wasze "podwozie" też jest takie jakby napuchnięte ??
Też pipula taka spuchnięta u mnie jest, ale wierzę że powróci do normalnych gabarytów :-)

Ja nawet nie wiem, czy u nas ciężarne biorą. Ktoś musi przecież... Chyba że w domu mam urodzić... :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 sty 2012, 17:01

Też pipula taka spuchnięta u mnie jest, ale wierzę że powróci do normalnych gabarytów :-)
powróci powróci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 sty 2012, 17:57

margolcia napisał/a:
czy wasze "podwozie" też jest takie jakby napuchnięte ??
Też pipula taka spuchnięta u mnie jest, ale wierzę że powróci do normalnych gabarytów :-)
no ja ost też o to pytałam :ico_sorki: :ico_sorki: i widzę że wszystkie spuchnięte jesteśmy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mnie też ost męczą dziwne sny ,raz mi się śniło że poszłam na wc i mocno krwawiłam aż się przebudziłam i musiałam zobaczyć czy to nie prawda przypadkiem ,a wczoraj mi się śniło że dali mi wielką miotle i kazali zamiatać cały stary rynek bo przecież WOŚP będzie w niedziele a ja z tym brzuchem ledwo chodzić mogłam ale to dla wcześniaków i poginałam z ta miotłą ,a wstałam bardzo zmęczona i mnie uda bolą jakbym co najmniej przysiady robiła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

07 sty 2012, 18:32

ja też jestem spuchnięta ,ale tym się nie martwię wczoraj po kąpieli pomyślałam ,że się zbadam jak Beatka pisała i się przeraziłam u wyjścia pochwy mam dwa wystające guzki :ico_szoking: nie wiem co to ,czy mi już narządy wypadają ,czy to przez ucis się coś wytworzyło :ico_noniewiem: wszystko w koło rozpulchnione jak cholera ,, mam nadzieję ,że w poniedziałek po badaniu nie dowiem się ,że muszę mieć cesarkę bo się załamię :ico_placzek:

Mad. dobrze będzie zobaczysz :ico_sorki: i też zawsze twierdzę ,że styczeń to taki głupi miesiąc ,wszytko pod górkę jakoś idzie :ico_olaboga:

[ Dodano: 07-01-2012, 17:37 ]
ach no i co i rusz skurcze mnie łapią ,ale takie dziwne tylko w dole, brzuch mi się napina aż oddycha nie mogę . Męcząca ta końcówka ,rozkręciło by się już coś a nie tak szarpie człowiekiem :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 sty 2012, 18:43

Mnie tylko pobolewają plecy/lędźwia tak rwą jakbym nadwyrężyła i kłuje co jakiś czas w kroczu. Znajoma po położnictwie twierdzi, że daje mi 5 dni :ico_haha_01:
Jadzia, cokolwiek lekarz Ci powie z pewnością biorąc pod uwagę Twoje dobro i zdrowie ! :ico_sorki:
wszytko pod górkę jakoś idzie
Ja odczuwam to jakby 3 szczyty zdobywać miała naraz... Jakoś rady dać trzeba.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 sty 2012, 18:50

margolcia, u mnie tak jak u dziewczyn wszystko napuchniete. Co do wycieku to od jakiegos czasu coś tam wypływa w kolorze mniej wiecej ecru. Nie jest tego dużo ale wkladki nosic musze :ico_oczko:
Mad., hehe wróci wszystko do normy a jak dodatkowo cie ciasno zszyja to twoj chlop bedzie w siódmym niebie :ico_oczko:

Co do snow to tez mam niezle porypane ostatnimi czasy :-D

[ Dodano: 07-01-2012, 18:05 ]
A co do przeczucia to od jakiegoś czasu siedzą mi dwa w glowie. 16 styczeń i 3700gram :-)

[ Dodano: 07-01-2012, 18:06 ]
No to jeszcze stawiam :ico_tort: za 900 stronę :ico_brawa_01: ciekawa jestem czy dobijemy do 1000 nim wszystkie zimowe dzieciaczki przyjdą na swiat :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 sty 2012, 20:00

ciekawa jestem czy dobijemy do 1000 nim wszystkie zimowe dzieciaczki przyjdą na swiat
W naszym tempie to chyba ponad 1000 będzie :-D
16 styczeń i 3700gram
Poniedziałeczek się marzy :-) Oby, oby !

Wypytałam dzisiaj koleżankę co urodziła 20grudnia córeczkę chyba o wszystko jeśli chodzi o szpital i jestem spokojniejsza. Ale jednocześnie porównując opiekę w szpitalu, w którym chcę rodzić, a w tym w którym rodziła szwagierka, to zupełna odrębność !

Dzisiaj chyba poproszę moją chłopinę o jakiś masaż, bo obolała jak staruszka się czuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 sty 2012, 20:28

jadzia to co wybadalas to scianki pochwy i one sa teraz napuchniete i wygladaja jak guzki, ja mam to sama i to jeszcze jest urok ze 2 razy juz rodzilysmy, wiec nic sie nie martw

wlasnie wrocilismy z imprezki urodzinowej u kolezanki synka i mamy ktore tam byly sa w szoku ze bede miec dziewczynke bo brzuch typowo na chlopca, nie wiem skad te stwierdzenia ale ja w to nie wierze tym bardziej ze z Marcelem mialam taki brzuch jak Aga26 z Emilka a mam synka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość