Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 sty 2012, 11:58

Beatka78, dzieki za fotki :ico_oczko: jutro będę drążyć temat z ginką :ico_noniewiem:

a ja wczoraj po kąpieli miałam skurcze i do 2 mnie męczyło ale bardzo nieregularne i dość słabe chyba efekt potraktowania sutków ostrą gąbką bo zrobiłam im wczoraj mega hartowanie :-D

u nas za oknem prawdziwaaaaa Wiosna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sty 2012, 12:01

Kaja, ja wiem że dłuższy pobyt w szpitalu sprawia że czlowieka trafia ale to naprawdę dla dobra Kubusia. Ja przy Emilii też marzylam żeby wyjść od razu a codziennie słyszałam że może jutro. Lekarze nie trzymaja WasBez powodu. Chcą mieć 100% pewność że z malutkim wszystko ok. Naprawdę już jedną nogą jesteście w domu więcten dzień czy dwa wytrzymasz. Ja zaciskam w dalszym ciągu kciuki żeby Was wypuścili jak najszybciej :ico_oczko:

Miałam Was pytać wcześniej czy podczas przytulasow odczuwalyscie jakąś przyjemność ?

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 sty 2012, 12:11

Miałam Was pytać wcześniej czy podczas przytulasow odczuwalyscie jakąś przyjemność ?
hmmmm ja Ci nie odpowiem ,bo mój się boi do mnie dotykać i twierdzi że jeszcze nie czas :ico_noniewiem:

agaa22, dasz radę ,zobacz to już końcówka tyle dałyśmy już radę to dociągniemy do końca :ico_sorki:

Kaja trzymam kciuki żebyście wyszli w tym tygodniu do domku i tak jesteś dzielna kochana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 sty 2012, 12:15

Aga26 ja nie odczuwam przyjemnosci ale my tak szybko dzialamy i nie konczymy we mnie zeby sie czasem akcja nie zaczela przed przyjadem mojej mamy, ale bolu czy dyskomfortu tez nie odczuwam

Gabi a jest cos takiego jak zylaki pochwy? :ico_olaboga:

kaja juz niedlugo wytrzymaj, najwazniejsze ze Kubus wogole przybiera
Ostatnio zmieniony 08 sty 2012, 21:59 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sty 2012, 12:19

Beatka78, no właśnie chodziło mi o to że nic nie czułam :ico_noniewiem: ani przyjemności ani jakiegoś dyskomfortu : ico_noniewiem: no ale to pewnie normalne

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 sty 2012, 12:31

ale lekarze twierdza ze to za malo
- najgorzej jak sie trafi na takiego upierdliwca,moja pediatra zawsze powtarzala,ze dopoki maluszek nie traci na wadze,to sie nie martwic :ico_sorki: :ico_sorki:
Wspolczuje ci bardzo,przeszlam to z Zuzia,jak wyszla z tej hipoglikemii,to zoltaczka,po zoltaczce z ta raczka i tak mnie zwodzili :ico_zly: No ale pomysl sobie,ze jeszcze kilka dni i bedziesz to wspominac jako zly sen :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 sty 2012, 13:18

Witajcie :ico_ciezarowka:
U nas okropna pogoda, mokro i wilgotno. Znów takie lenistwo przez to ogarnia. Zresztą ja się od kilku dni taka wypompowana czuję.

Kaja, najgorsze jest te zwodzenie, że może jutro, może za dwa dni... Człowiek żyje nadzieją, że to już i wariuje jak dziecko gdy mu mówią, że jeszcze czekać trzeba. Trzymam za Was kciuki ! :ico_sorki:

Aga26, pytasz o doznania. No to muszę powiedzieć, że po ostatnich z moim właśnie było mi mega przyjemnie, inaczej niż przed ciążą ale odczuwałam takie fajne coś ;-) A bałam się właśnie bólu i dyskomfortu jak się naczytałam o seksie w ciąży, zwłaszcza na jej końcówce.

Wstawiłam rosołek, potem za drugie danie się zabiorę. Obiady ostatnio dużo później wcinamy bo późno zwlekam się z łóżka i nabieram chęci.

Mama już zdążyła z rana dzwonić, czy może to już. Bo Owsiak dzisiaj narodzonym maluszkom bodziaki specjalne ofiaruje :-D Zaśmiałam się :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 sty 2012, 13:21

Bo Owsiak dzisiaj narodzonym maluszkom bodziaki specjalne ofiaruje
- nieee,no w takiej sytuacji marsz na porodowke :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 sty 2012, 13:24

Jakby mała zechciała jutro przyjść na świat wstrzeliłaby się ładnie w naszą miesięcznicę kolejną :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 sty 2012, 13:36

hej
my już rodzinnie wyprawę do kościoła zaliczyliśmy
i wspomogliśmy WOŚP :ico_oczko:
teraz mama robi obiad (ja mam dziś wolne :) ) a ja właczyłam laptop na chwile
Jakby mała zechciała jutro przyjść na świat wstrzeliłaby się ładnie w naszą miesięcznicę kolejną
ja to już nie myśle o tym kiedy mała zechce wyjść
bardziej przeraza mnie fakt że jak donosze ja do terminu albo przenosze to znów bedzie dzieć ponad 4 kg :ico_noniewiem: :ico_chory:
pomijam fakt że stanęłam na wagę i mam już 20kg na plusie :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:
Aga26 odnośnie przytulanek to teraz już mnie tam na dole nic nie boli :ico_sorki: ale tylko w 1 wybranej pozycji możemy to robić :ico_noniewiem:

mi brzuch się napina twardnieje i czuje że to są skurcze ale nie zbyt regularne i aż tak dużo ich nie ma
po południu R. ma do pracy a ja chyba ubiorę młodego i pójdziemy na spacer pooglądać jak domy są poubierane lampkami bo u nas w ten weekend prawosławni świętują a że wioseczka w 99% to mieszkańcy prawosławni więc bedzie na co popatrzeć :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość