julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 sty 2012, 19:04

wiśnia, Lila bardzo ładne imię! :-) Karolina też jest ładne, ale jak dla mnie z brzmienia ładnie brzmi kompozycja - Zuza-Lila :ico_oczko: Jan też fajne - mój Dawid tak ma na drugie, bo termin miałam na Jana Chrzciciela i dziadka miałam Jana (fajny człowiek). Tylko w moim odczuciu bardziej wolę zdrobnienie Janek niż Jasiu, ale wiadomo - każdmy na inne upodobania i skojarzenia - najważniejsze żeby Wam się podobało :)

Mi się bardzo podoba kobiecę imię Vera (może być w wersji Weronika, ale skrótowo tylko Vera) i napewno wchodzi w grę gdybym urodziła dziewczynkę :-)

tibby, czyżby była szansa że usłyszymy od Ciebie cudną nowinę? :ico_oczko:

U nas dziś szaro-buro i ogólnie paskudnie na dworze. Ja dzisiaj pozwoliłam sobie na dzień dziecka - obiadek miałam z wczoraj, więc poszłam spać razem z Dawisiem na całe 2 godz :ico_szoking: , ale co tam raz na jakiś czas trzeba siebie porozpieszczać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sty 2012, 19:19

julchik22, nie wiem czy nam wyjdzie z naszą Lilcią, ale zobaczymy. na nic specjalnie się na nastawiam. po co się jakoś podbudzać skoro nic z tego potem może nie wyjść.

u nas też dziś deszczowo i pochmurnie :ico_noniewiem: tylko w domu siedzieć i nic więcej. a tu niestety do pracy się trzeba było udać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-01-2012, 18:21 ]
wiśnia, a co do Jasia, to jakoś mi się tak osłuchało to imię, że jakoś już mi sie nie podoba za bardzo. Za wiele Jaśków jest dokoła. I tylko przez to. Oczywiście wszystko zależy od was, bo to wam ma się najbardziej podobać i to wy decydujecie co i jak.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 sty 2012, 19:38

tibby, to jednak zdecydowaliście się na drugą dzidzię? :-) No to czekamy na wieści hihi :-)

Juluś, a jest w ogóle imię Wera? Ja tylko wiem o Weronice i ewentualnie zdrobnieniu Wera, Wercia itp. Przyznam szczerze, że ja nie jestem zwolenniczką tego kombinowania z imionami, tzn dodawania jakichś udziwnień najczęściej z zachodu, no ale każdy ma swoje preferencje :ico_oczko: Oczywiście oryginalne imiona jak najbardziej mile widziane :-)

My dziś załatwialiśmy trójeczką różne sprawy i zakupy, byliśmy w Zduńskiej Woli i w Porcie Łódź, bo Mężuś musi kupić laptopa jednej ze swoich pracownic w nagrodę.

A w najbliższy weekend jedziemy z firmy na galę uroczystą (podsumowanie roku, rocznica firmy, nagrody, podziękowania itp.) no i potem imprezę integracyjną w hotelu w Licheniu. Będzie fajne towarzystwo, bo zabieramy ze sobą moich rodziców i Teściów, niech zobaczą jak funkcjonuje nasza firma, no i poimprezujemy i w razie czego będzie miał kto zająć się Nikosiem :ico_oczko: Chociaż myślę, że pobawi się z nami pewno do 23 czy jakoś tak a potem padnie i będzie spał z nianią elektroniczną :ico_oczko:
No i kupiłam sobie dwie kiecuszki na tą okazję, już chyba wiem którą założę :ico_oczko: chociaż jeszcze się waham :ico_oczko:

[ Dodano: 09-01-2012, 18:42 ]
O jeju no i stawiam torcik :ico_tort: za 1,5 roczku mojego Synka :-) i 1,5 roczku karmienia piersią :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2012, 19:47

O jeju no i stawiam torcik za 1,5 roczku mojego Synka i 1,5 roczku karmienia piersią
Wszystkiego naj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hihih ja zakończyłam na 1,5 roku karmienie a ty jakie masz plany :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 sty 2012, 19:51

gozdzik, dziękujemy :-) A my może na wiosnę, zobaczymy :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 sty 2012, 19:57

co do imienia to przy zuzi od razu zdecydowalismy ze jak bedzie dziewczynka to ja wybieram a jak chlopczyk to maz bo mi sie zadne meskie imiona nie podobaja.
ale i tak czuje ze bedziemy miec 2 dziewuszke. ja tam sie ciesze bo ostatnio zaszalam z zakupami dla zuzi na wiosne wiec ciuchy sie przydadza. a z jedzeniem to u nas tez ida owoce bardzo duzo z kg jablek dziennie razem z zuzolkiem jemy. a w zupie zuza uwielbia gotowane marchewki


karo-22, to fajnie wam sie weekend zapowiada a ja w szkole siedze i sesja sie zaczyna. a co do portu to jakos nie moge sie do niego przyzwyczaic wole manufakture.

ide kapac zuzke bo juz swira dostaje i nie dluge pewnie pojdzie spac bo dzis nie miala drzemki

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2012, 20:22

mój Bartoszek też uwielbia marchewki z zupki :-D
a mandarynki ubóstwia juz nawet sam sobie obiera :-D :-D :-D i wcina

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 sty 2012, 20:49

Cześć! Coś mnie ostatnio nie było ;)

Anja, witaj. Dziękuję za gratulacje. Oj tak, niespodziewajka wyszła no :D
I tak rok 2011 to była jedna wielka rewolucja, to dlaczego 2012 ma być mniej ciekawy :ico_haha_01:

Czytalam i teraz nie wiem już o czy pisałyście :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Aaaa... o Jaśku :D A to mój typ imienia dla chłopaka :ico_haha_01: Nie wiem co na to mąż. On uważa chyba, ze to za wcześnie na imię jeszcze :ico_oczko:
Nie uważam by to było zbyt popularne imię. Osobiście znam tylko jednego janka. Jest mnóstwo o wiele bardziej oklepanych imion.
A, i Damian ma na drugie Jan :ico_oczko:

Co do nadwagi, to moja koleżanka ma synka, wcale nie grubego, ale tyje dość szybko jak na swój wiek, to fakt, mimo ograniczania jedzenia, super zdrowej diety. Ma po prostu problemy z tarczycą. Czasami trzeba poszukac innych przyczyn niż tylko dieta.. Ale powiedzenie sobie, że takie moje dziecko jest i już, to zła sytuacja...


Mila dzisiaj nie spała i wyjczy mi bo M jej nie wziął ze sobą (jechał na kurs). :ico_oczko:
Buncik się zaczyna. dzisiaj w p-kolu damiana ani raczyła wyjść, ubrać się :) Podłoga i wicie się drogie panie :ico_oczko: No, ale fajnie było, to fakt. farby, kącik szpital, woda do łowienia ryb itd. :ico_haha_01:

Anja, wracając do Twojego pytania- Mila śpi w nocy. Był czas, że nie spała, ale jakoś minęło, i się sama uspokoiła. Za to jak byliśmy na święta u mojej mamy, to chyba nadmiar wrażeń, nie wiem, ale zasypianie to była masakra!!! a i noc przepłakana.
jak nie chciala mi spać, to w tym okresie spała ze mną po prostu. Zresztą chyba zawsze pozostanie moim tulaskiem.
W dzień bawi się wszystkim- od narzędzi i samochodów, po lale, wózki, gotowanie itd. Lubi wszystkie zabawy. Te wariackie też.
Lubi też zabawy typu:
-kółko graniaste
-karuzela czeka
-budujemy mosty itd.
:ico_haha_01:

Idę ich pogonić spać. Też lubię jak śpią koło 20tej!!! :ico_haha_01: Zdrowiej i dla nich (zbyt przemeczone dzieci źle kojarzą, źle się zachowują i co gorsze, źle śpią) i dla nas.
W weekend mogą dłużej się pobawić. Choć ostatnio Bart przegina i zamiast odespać w weekend, chciałby buszować.
Jest u nas za 18:45, ale i tak zasną gdzieś o 20:15 dopiero. Bo mycie, czytanie ksiązeczek z bobkami i z Bartkiem po angielsku, wszystkie te wieczorne rytuały... ufff...
A ja w tym tyg sama bo M na kursie do 21, albo w pracy do 22:30. Plus dojazd.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 23:22 przez Martalka, łącznie zmieniany 1 raz.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 sty 2012, 22:30

Karuś, :ico_brawa_01: za 1,5 roczku Nikosia! Wszystkiego najlepsego dla niego! :-) No i życzę udanje imprezki! Koniecznie pokaż nam się w sukienkach!!! :-)
Co do imienia, no nie wiem czy imię Vera jest bardziej zachodnie czy wschodnie (np Vera Wang), a ostatnio jak byliśmy nad morzem to na plaży wygrzewaliśmy się obok innej polskiej rodzinki, w której dziewczynka miała na imię właśnie Wera. Zgadaliśmy się i okazało się że tak jest zapisana. Ja jednak brałabym pod uwagę tę opcję jako skrót od Weroniki :-) No ale jaki imię ostatecznie wybierzemy okaże się, gdy się dowiem że mam w brzuszku córeczkę. Narazie się nie zastanawialiśmy nad wyborem konkretniej :ico_oczko: A może będzie chłopak...- też będzie fajnie - gdy byłam w ciąży z Dawisiem czułam że będzie chłopak i chciałam chłopaka. A tak naprawde najważniejsze jest aby dzidzia była zdrowa :-)

wiśnia, goździk, tibby, mój Dawiś też uwielgia gotowane marchewki . Mam nadzieję, że mu nie przejdzie, bo ja w dzieciństwie ich nienawidziłam :ico_haha_01:

Martalka, fajne to przedszkole Damianka jest :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 sty 2012, 22:51

julchik22, to tez staracie sie o dzidziusia??

ja zmykam spac. dobranoc

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości