agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

09 sty 2012, 23:39

Gwona, powodzenia w sadzie.Bede trzymac jutro kciuki :ico_sorki:

Aniaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Martynki za 7 zabka
NowaSejana napisał/a:
slyszalam, ze w UK antykoncepcja za darmo :ico_szoking:
zgadza sie :ico_sorki:
spirale tez :ico_sorki:
ale fajnie. :ico_szoking:
ja nadal mam stan nic nie chcenia chociaz mimo tego aplikuje o prace jak szalona juz nawet i w prywatnych gabinetch :ico_olaboga:
na razie nic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
powodzenia.napewno uda Ci sie szybko znalesc.

A Roksance wychodzi teraz gorna 4 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 sty 2012, 23:42

a ja odebrałąm dziś wyniki z testów Olci. Olenia ma ekstremalnie silną alergię na roztocza :ico_placzek: a to chyba gorsze od alergii pokarmowej. Nie ma alergii pokarmowej. I wszytsko się zgadza, bo jak wstaje rano to ma zaognioną skórę, a jak wychodzimy na dwór to momentalnie się poprawia. Nieznaczna alergia wyszła też na pyłki brzozy.
jestem załamana :ico_placzek:

Gwona, dużo siły Ci życzę!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 sty 2012, 00:04

Olenia ma ekstremalnie silną alergię na roztocza :ico_placzek:
ojej i co teraz ,biedna Olenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 09-01-2012, 23:08 ]


ja nadal mam stan nic nie chcenia
o matko to coś jak ja zero chęci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 sty 2012, 00:27

Blanka26, współczuję bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: jak już wiecie co ją uczula to będzie lepiej. Trzymam kciuki za Was !! :-)
Karola też ma okropną alergię na roztocza i pierze (i mnóstwo innych rzeczy ale na szczęście dużo słabszą) i często zaczyna kaszleć i dostaje duszności jak zaczyna szaleć np. na łóżku gdzie - jak wiadomo - roztoczy jest najwięcej :ico_olaboga:
Musieliśmy powyrzucać kołdry i poduszki,bo wszystko z pierza i kupić nowe, w ogóle dużo rzeczy powyrzucaliśmy i się opłaciło,bo wcześniej miała więcej objawów i gorsze.
Doktor powiedział,że nie można tak tego zostawić i koniecznie musi być na lekach i chyba w tym roku lub w następnym OBOWIĄZKOWE odczulanie nas czeka,żeby mogła normalnie w życiu funkcjonować.
W ogóle to w nocy i jak wstaje rano to ma taki katar,że szok :ico_olaboga: ledwo na oczy patrzy i aż się krztusi :ico_olaboga:
Później już wszystko wraca do normy ale wieczorem powtórka z rozrywki :ico_placzek:
Muszę jej prać co chwilę i wietrzyć jeśli pogoda na to pozwala pościel, kołdrę, jej ukochane misie (których nie powinna mieć w łóżku),a i tak katar ma. Całe szczęście rzadko się zdarza,żeby kaszlała,bo to już prowadzi do duszności :ico_olaboga: :ico_placzek:
Mam nadzieję,że odczulanie pomoże i astma z wiekiem minie!!! :ico_sorki:

Gwona, powodzenia jutro!! Trzymam kciuki!!

agusia22, oby Roksanka szybko i bezboleśnie przeszła wyżynanie się 4 :ico_sorki: :ico_sorki: moja też ma nabrzmiałe dziąsła w okolicy 4 na górze ale jeszcze trochę to potrwa zanim wyjdą,

magda1614, oj mi też się nic nie chce :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: dawno tak nie miałam :ico_noniewiem: mam nadzieję,że szybko przejdzie :ico_noniewiem:

Dziewczyny śpią, więc uciekam pod prysznic (a nie chce mi się bardzo :ico_wstydzioch: ) i pod pierzynkę poczytać troszkę książkę i spać :-) Dobranoc :ico_papa:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 sty 2012, 01:20

Blanka26, dobrze ze juz wiecie na co choc to chyba najgorsza rzecz bo ciezko bedzie wyeliminowac.Trzymam za Was kciuki :ico_sorki:
Dziewczyny śpią, więc uciekam pod prysznic (a nie chce mi się bardzo :ico_wstydzioch: ) i pod pierzynkę poczytać troszkę książkę i spać :-) Dobranoc :ico_papa:
ale Ci dobrze.Moja dopiero zasypia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sty 2012, 10:45

Blanka moj maz ma silna alergie na roztocza, dlatego w sypialni nie mamy dywanu, firanek i ect... ciagle wietrzenie poscieli, ktora jest syntetyczna dla alergikow, do gotowania w 95st. raz w miesiacu...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sty 2012, 11:02

Czesc Mamuski


Za zabek Roksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka26ja tez mam alergie na roztocza w skali 1-5 to 3 wiec bardzo silne i na pylki brzozy nieco lagodniej bo 2...bralam mase lekow i w sezonie od listopada do marca zawsze mam jekies objawy typu zapchny nos(az sie dusze w nocy musze sie podneisc bo nie moge oddychac!)permanenetnie zawalone zatoki i pogarszajaca sie w tym sezonie luszczyce (az krwawi)ale pisze ...to zeby Cie pocieszyc bo z wiekiem coraz mniej mi te objawy dokuczaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak bylo z Karolcia!!! oczywiscie posciel antyalergiczna zadnych zaslon i dywanow :ico_nienie: ale idzie z tym zyc :ico_sorki:
a byc moz odczulanie pomoze mi polecali ale ja nigdy tak dlugo w PL nie jestem a tu wUK nie robia :ico_sorki:

Gwona daj zanc jak wrocisz z sadu :ico_sorki:


Zaczelismy odzwyczajanie Szymka od cyca :ico_sorki:
ani ja ani on nie jestesmy gotowi i idzie ciezko :ico_placzek:
ale jesli mam za miesiac wrocic do pracy to musze :ico_sorki:
A mozna tak odzwyczaic dziecia ze tylko np wieczorem przed snem dostaje cyca?
to np nawte jakbym zaczela prace ten jeden wieczorny cyc moglby zostac....

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 sty 2012, 11:07

tabogucka, ja odstawiałam stopniowo,na początku przestałam karmić w dzień,potem zostao karmienie jedno w nocy z rana i po południu,potem juz tylko w nocy i sie udało,ale śmiało możesz karmić jeszcze z wieczora i w nocy :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 sty 2012, 12:31

witam a ja dzis mam nocke przespaną chyba mojemu synusiowi przechodzi choróbsko a tymczasem jeszcze dzie w domku :ico_sorki: ach brakuje mi spacerku i wyjscia do sklepu :ico_sorki: :ico_sorki:
Zaczelismy odzwyczajanie Szymka od cyca :ico_sorki:
no to powodzenia kochana :ico_sorki: :ico_sorki:
A Roksance wychodzi teraz gorna 4 :ico_noniewiem:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my z zebami na zero :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale juz widac na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 sty 2012, 13:58

A Roksance wychodzi teraz gorna 4 :ico_noniewiem:
wow :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość