nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 sty 2012, 11:37

W Tesco też są super przeceny ! Szczególnie kombinezonów, kurteczek i płaszczyków dla maluchów ;-)
o dzięki za tą informację, bo właśnie potrzebujemy nowego kombinezonu dla Alanka

[ Dodano: 10-01-2012, 10:39 ]
Mad już tylko 5dni Ci zostało do narodzin - o szok, jak ten czas leci co? :-P Ja pamiętam jak u siebie odliczałam, a mój Alanek ma juz 5miesięcy :ico_szoking:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 sty 2012, 12:20

W Tesco też są super przeceny ! Szczególnie kombinezonów, kurteczek i płaszczyków dla maluchów ;-)
Tak byłam i widziałam.Tylko że moja na ten rok to ma bardzo dużo kurteczek i kombinezonów .A na następny kupiłam jej kurteczkę.
Kurcze tobie już 5 dni zostało .Moja już była dawno .Ale chętnie bym przeżyła ten dzień raz jeszcze.
Jak się czujesz?

Ja idę zaraz leczo zrobić na obiad.Miałam jechać do miasta po te chlebki i składniki na bułeczki jakie mogę jeść,ale coś słabo się czuje i P pojechał.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 sty 2012, 12:26

Mad jak tam się czujesz??:) To już na dniach będzie Malutka:)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sty 2012, 13:27

Dzięki dziewczyny :-)
Dobrze się czuję. Jedynie jest ta niepewność kiedy to nastąpi. Ale cierpliwie czekam :-) Podziwiam Wasze pociechy i dodaje mi to otuchy jeśli chodzi o strach hehe

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 sty 2012, 13:28

Mad jak już urodzisz to pochwal się zdjęciem córci :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 sty 2012, 13:41

Podziwiam Wasze pociechy i dodaje mi to otuchy jeśli chodzi o strach hehe
Życzę ci takiego przeżycia i porodu jak ja miałam .Mimo że bolało jak cholera to chętnie dziś bym to przeżyła raz jeszcze . Był to chyba najpiękniejszy dzień mojego życia razem z ślubem .
To uczucie że zaraz będzie moje małe słoneczko i potem ta ulga zero bólu i ogromne szczęście zobaczyć maleństwo przytulić je i patrzeć jak leży sobie bezbronne na piersiach.Ahhh nie mogę bo się popłaczę.
Może dlatego najchętniej już bym była w następnej ciąży.

Dobra tyle nudzenia.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 sty 2012, 13:58

ogromne szczęście zobaczyć maleństwo przytulić

tak niezapomniane chwile... i sama ciekawośc jak dzidzia będzie wygladac... łzy same wtedy do oczu napływaja ze szczęścia....
No a ja ugotowała małej zupke i czekam az wstanie to jej dam. Mysle, że koło czwartku pójdziemy na szczepienie bo katarek juz ustepuje. A szczepiłyści jakimis dodatkowymi szczepionkami?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 sty 2012, 14:10

Mysle, że koło czwartku pójdziemy na szczepienie bo katarek juz ustepuje.
No moja na jeszcze katarek ale właśnie się zastanawiam ile powinnam odczekać by iść na szczepienie bo miałam iść w poniedziałek ale złapała katarzysko i lipa.
szczepiłyści jakimis dodatkowymi szczepionkami?
Ja nie i nie zamierzam .

No moja już wstała z drzemki 25 minutowej.Kurcze kiedyś miała jedna długa do 4 godz a teraz juz dawno nie było.Ale nie jest marudna więc nie przeszkadza mi.
Ja zrobiłam sobie kawkę ,leczo się gotuje,P poszedł do pracy i siedzimy sobie same z niunia.Zaraz się powabie z nią, dziś jak mama do niej gadała i wygłupiała się to przez 5 min tak się śmiała głośno w głos że się popłakałam radości.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 sty 2012, 14:29

Ja nie i nie zamierzam .
straszego nie szczepiłam niczym dodatkowym a Majci tez nie zamierzałam ale nasza lekarka jest strasznie natarczywa jeśli chodzi o pneumo o meningokoki i jak tylko tam jestem to od razu o tym gadka ...
No moja już wstała z drzemki 25 minutowej.Kurcze kiedyś miała jedna długa do 4 godz a teraz juz dawno nie było.
i już nie za bardzo bedzie kochana... dzieci roobia się starsze i juz nie będą potrzebowały tyle snu, moja na razie jeszcze śpi od 12.
leczo się gotuje,
z czego robisz to leczo?? bo u mnie juz brak pomysłu na obiady.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 sty 2012, 14:33

izuś to dawaj znaka po operacji meża. Cieszę się, że tak wszystko się rozwija u was pozytywnie;) Jeszcze chwila i P będzie z wami w domku. A jak z ta pracą, rozmawiałaś już z pracodawcą?
teraz słowo operacja jest na wyrost :ico_oczko: sam rozrusznik wszczepia sie w znieczuleniu miejscowym poprzez tętnicę główną :ico_oczko: rozcina sie skórę na około 2cm i wsuwa :ico_oczko: zabieg małoinwazyjny w porównaniu z tą 10 godzinną operacją którą ma za sobą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jedynie tyle ze ręki nie będzie mógł podnisc do góry przez trzy tygodnie, bo elektrody muszą przyrosnąć do serca :ico_sorki: na razie bedą przyczepione haczykiem aż zrosną sie z takanką :ico_sorki:
teraz Przemek nie bedzie mógł pracować nawet jako elektryk :ico_olaboga: a taki zawód też posiada, nie moze przechodzić obok stacji transformatorowej, nie moze przechodzic przez brami na lotniskach i w sądach :ico_olaboga: nie moze byc w kuchni w której pracuje mikrofalówka :ico_olaboga:
sam sobie jedzenia nie podgrzeje :ico_noniewiem: Majke bedzie musiał nauczyć włączać mikrofalę :ico_noniewiem:

a z pracodawcą nie rozmawiałam, tylko z mamą kolegi, na razie potrzebują non stop kogoś, bo otwierają lada chwila dwie nowe piekarnie :ico_sorki:
no i u nas w e leclercu wisi ogłoszenie ze przyjmą 10 osób :ico_sorki:
odebrałam wczoraj badania kału moje do ksiazeczki :ico_brawa_01: teraz medycyna pracy :ico_sorki:

i tak musze zostać jeszcze tydzień w domu z Przemkiem :ico_noniewiem:
on przez kolejne kilka tygodni nie bedzie mógł brać młodego na ręce :ico_olaboga: a jak bedzie trzeba go przebrac jak bede w pracy? :ico_olaboga: musze zaczac prace najlepiej jak Natalia bedzie miała ferie o potem jakoś ułożyć pod jej plan lekcji :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości