Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 sty 2012, 22:27

czesc mamuski
caluje wszystkie roczniaki!!! i duzo zdrowka oraz szczesliwego dziecinstwa

nasz roczek byl w sobote
lacznie z imprezka
OLo byl zszokwany nieco. duzo ludzi zamieszania halasu
chc on przyzwyczajony hehe
ale szalal z dzieciakami

osttanio najwieksza frajde sprawia mu stol z pilkarzykami leona i rzuca pilka po nim krzyczac przy tym cos jak "goool" hhe kibicuje ostro dzieciakom kiedy graja rowniez

na razie raczkuje ,chodzi z pomoca. ale sam kroczkow nie postawil jeszcze i nie zamierza na razie
podejrzewam ze pojdzie w moje slady i za ok 2-3 mies ruszy

poki co czuje sie swietnie
dzis znalazlam 4tego zabka.

troche chorobwo u nas. Olaf jest zdecydowanie slabszy
przed sylwestrem bylismy w szpitalu
dostal zap oskrzeli z dusznosciami i lekkie zmiany w plucach rowniez
ale pobyt tam byl b spokojny bo momentalnie byla poprawa i z kazdym dniem coraz lepiej
duzo spal
my sie nudzilismy
takze bylo spoko
wyszlismy na dzien przed sylwkiem wiec odwolalismy wyjazd w gory
ale znajomi z gdanska odwiedzili nas po nowym roku wiec super ze sie nie zniechecili bo z nimi mielismy tam bawic w tyvh gorach

a sylwek domowy ale imprezowy i z ludzmi wiec b fajnie bylo

dopiero od poniedzialku na nowo zaczelismy codzienne zycie
ale zapowiadaja sie zmiany jeszcze w tym miesiacu hihi

pozdrawiam

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sty 2012, 17:25

O coś powolutku się rusza na naszym wątku :ico_brawa_01:
Całuski dla solenizantów :ico_brawa_01:
dostal zap oskrzeli z dusznosciami i lekkie zmiany w plucach rowniez
jej biedny maluszek :ico_placzek: dobrze, że już jest ok :ico_sorki:

dziewczyny co robić ja się naprawdę zaczynam martwić brakiem zabków u małego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 sty 2012, 18:07

buzok sporo dzieci ma zabki po roczku. podobnie z chodzeniem i innymi umiejetnosciami
takze nie martw sie
zapytaj pediatry. napewno cie uspokoi

moze maly dzieki temu bedzie mial mocne zabki

a ty i twoj maz w jakim wieku zaczeliscie zabkowanie?czesto bywa to dziedziczne

my dzis zaliczylismy rytmike
byly zajecia otwarte dla rodzicow u leona w Pkolu
Olaf bawil sie swietnie tanczyl machal lapkami uciekal mi na czterech i probowal przekrzyczec dzieci
szkoda ze takich zajec nie ma na codzien dla maluszkow....

przynajmniej nie w naszym malym miescie

pozdrawiamy papa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sty 2012, 19:00

takze nie martw sie
ja rozmawiałam z dentystką dziecięcą i powiedziała, żebym go do niej przywiozła to oceni sytuację :ico_sorki:
szkoda ze takich zajec nie ma na codzien dla maluszkow....
oj fajne takie zajęcie u nas czasem sa takie organizowane :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 sty 2012, 22:16

Witam wszystkie[go najlepszego dla roczniakow :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

wstawcie fotki koniecznie :-D :-D :-D

U nas tez niedlugo pierwsze urodzinki Nadusi :ico_brawa_01:

buzok14, nie martw sie tymi zabkami na zapas idz skonsultuj to z lekarzem a napewno bedziesz spokojniejsza :ico_sorki:

U nas Nadia jeszcze sama nie chodzi jak narazie to swietnie raczkuje i ladnie chodzi za jedna raczke :ico_haha_02: no my mamy 8 zabkow a ile przez to nocy nie przespanych :ico_olaboga: ja czuje sie dobrze mozna powiedziec ze za mna juz polowa ciazy :ico_sorki: robi sie troche ciezko mala jest straszna przylepa i wszedzie chce byc przy mamie :ico_sorki: ok uciekam mala zasnela to musze troche poleniuchowac :607: :607:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

13 sty 2012, 22:53

Hej Dziewczyny

Jeju nie było mnie tu chyba 100 lat sorki ale jakoś tak wyszło po pracy chcę jak najwięcej czasu spędzić z Klaudią a potem kąpiel i kolacja a jak zaśnie to jakiś film zawsze leci i oglądam a potem to już tylko lulu bo na twarz padam! I tak dzień za dniem leci i nie było nawet jak napisać!

Gratulacje dla roczniaków 100 lat zdrówka i pięknych zabawek :)

Buzoczku nie martw się ząbki na pewno się pojawią prędzej czy później Ale najlepiej skonsultuj to z lekarzem a on na pewno Ci wszystko wyjaśni!

A co u nas w sumie to dużo się zmieniło:

Klaudia już chodzi jeszcze nie za dobrze ale długość pokoju małymi chwiejącymi się kroczkami przejdzie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Do tego mamy już 6 ząbków - 4 u góry i 2 na dole :))

A na domiar wszystkiego OSPĘ na karku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dziś byłam z nią u lekarza i potwierdził moje obawy! Wczoraj przy kąpaniu zauważyłam jedną kropkę na wysokości zapięcia pampersa zasmarowałam ją taką maścią co dostałam od doktorki w Polsce i myślałam że jej przejdzie a rano znalazłam 2-gą na główce we włoskach! Zawiozłam ją do niani i powiedziałam ze jak pojawi się więcej to ma mi dać znać no i mi później zapisała że ma jeszcze kilka nowych krostek no i ospa gotowa!

Na szczęście jest pogodna nie ma gorączki nie grymasi tak że chyba jeszcze bardzo ją to nie swędzi ale zobaczymy jutro i w niedzielę to będzie kumulacja! Dobrze że do pracy nie trzeba iść!

Poza tym nie wiem czy wam pisałam lecimy do Polski na Klaudii pierwsze urodzinki i to za 2 tyg. jestem trochę załamana tą OSPA że jej nie zejdą kropki do wyjazdu a potem w sumie taka osłabiona będzie musiała lecieć do PL w takim natłoku zarazków i bakterii! Ale bilety już kupione i szkoda aby przepadły! Chcemy wszystkim zrobić niespodziankę i nikt nic nie wie że przylatujemy tylko mój brat bo przyjedzie po nas na lotnisko i siostra mojego T. bo pożycza nam fotelik do auta dla Klaudii więc musieliśmy jej też pow.!

Święta spędzaliśmy w UK Wigilia z moją ciotką i jej mężem a potem spokojnie w domku, trochę na zakupy się pojeździło na wyprzedaże na Boxingday A sylwester w tym roku przespałam - pierwszy raz od kiedy pamiętam ale tak mnie jakoś znużyło że odpłynęłam nawet nie wiem kiedy!

Trzymajcie się kochane idę już spać bo oczy mi się same zamykają!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sty 2012, 23:02

Aga brawa dla Klaudii za pierwsze samodzielne kroczki!! to na roczku bedzie juz smigala!!
swietna niespodzianka dla rodiznkil. pewnie padna z radosci!!

tylko ta ospa nieszczesna sie przypaletala. wspolczuje
do niedawna sadzilam ze im szybciej tym lepiej
ale kolezanki coreczka miala. i strasznie ja to oslabilo
ponoc jej karmienie piersia poszlo na marne
tak ospa wyniszcza org

sama nie wiem jak to jest bo sie z tym nie spotkalam wiec nie chce straszyc
ale miej na uwadze. mam nadzieje ze Klaudia nie bedzie chorowita potem

pozdrawiam

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 sty 2012, 23:48

Witam!
Ja jestem wykończona, bo caly weekend mieliśmy gości na urodzinkach dzieciaków :ico_brawa_01:
Robilam Oliwii i Adrianowi imprezkę razem, bo Oliwia jest z 28, a Aduś z 10 stycznia, więc połączyliśmy i zrobila się duża imprezka :ico_brawa_01: :-D

Dzięki dziewczyny za wsparcie w sprawie zabków :ico_sorki:
W tym tyg nie nasza dentystka ma urlop :ico_sorki: , ale w przyszłym się umówimy i śmigam, niech zobaczy te golutkie dziąsełka :ico_placzek:
obi sie troche ciezko mala jest straszna przylepa i wszedzie chce byc przy mamie
jej, pewnie brzuszek już widoczny, i musisz dźwigać Nadunie jeszcze :ico_sorki: bidulko, współczuje :ico_sorki: , ale dobrze, że dobrze się czujesz, i że nie masz zakazu dźwigania :ico_sorki: , bo wyobraź sobie jak niektóre kobietki mają bezwzględny zakaz dźwigania, musza leżeć w ciąży, a tu trzeba drugim dzieciątkiem się opiekować :ico_sorki:
Klaudia już chodzi
:ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: obdreptała roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Chcemy wszystkim zrobić niespodziankę
niespodzianka pewnie będzie superowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , tylko współczuje ospy :ico_chory: , niestety choroby przychodzą zawsze wtedy, kiedy ich nie potrzebujemy :ico_zly:

Troszke fotek z urodzinek
Obrazek[/img]

[ Dodano: 15-01-2012, 22:55 ]
Obrazek[/img]

[ Dodano: 15-01-2012, 23:21 ]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img] [/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

18 sty 2012, 12:16

buzok14, nie martw sie kochana o mnie nie jest tak zle mam duzo pomocy ze strony rodziny no ale dziekuje za troske :ico_oczko:

Sliczne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widze ze dzieci zadowolone a to najwazniejsze :ico_brawa_01:


Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klaudii za postepy

U nas prawdziwa zima duzo sniegu i ciagle sypie :ico_olaboga: musimy koniecznie zaopatrzec sie w sanki mamy ale bez opaarcia a bez tego nie da rady :ico_noniewiem
30 stycznia mam USG wiec pewnie potwierdzimy plec :ico_oczko: porobie troche fotek to jakos na czasie wrzuce :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 sty 2012, 23:27

mam duzo pomocy ze strony rodziny
i to jest najważniejsze :ico_sorki: , ja nie wiem co bym zrobiła bez mojej kochanej mamci, która zajmuje się Adrianem jak ja jestem w pracy :ico_sorki:
A dziś mamy dodatkowy klopot, bo moja babcia wróciła ze szpitala po udarze i trzeba koło niej zrobić wszystko :ico_placzek: , i moja mama się wykończy, bo od mojego synala, do babci na dyżur będzie musiała jechać :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość