Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

13 sty 2012, 19:41

aneta11 Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_prezent: nic sie nie chwalisz. :ico_haha_01:

Aniaaa Ale super!!1 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01

A moja zaczęła sama robić kosi-kosi w końcu :P


A P.nie daje mi dalej żyć!! :ico_sorki:
Doczytam was później.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 sty 2012, 20:16

Aniaaa super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekam na filmik :-D

Gwona, he he dziekuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D
:ico_brawa_01: za kosi-kosi :-D

Moja sobie jeszcze nie nabila zadnego guza, zaczela robic dzis papa :)
No i wychodzi lewa jedyneczka dzis zauwazylam niedlugo sie przebije pewnie :) wreszcie :)

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

13 sty 2012, 20:17

hej dziewczyny,
doczytałam was ale już połowę zapominałam...

magda1614 trzymaj się biedna co chwila masz jakieś zmartwienie. Ale oby wszystko było dobrze, trzymam kciuki!

patrycjaaa fajowe te tuniczki, no ale drogie :-D
ja się lubuje w lumeksach;p dziś tez byłam i wyhaczyłam z 5 bluzeczek za 10zł dla Witusia, i sobie dwie kupiłam ;p

NowaSejana oj mój też guzy nabija :-D ostatnio dwa razy tego samego dnia na głowę spadł :ico_olaboga: potem cały dzień miał zły humor...

AniaaaBrawo dla Martynki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a dziś Wituś już po schodach do góry sam się wspinał.

[ Dodano: 13-01-2012, 19:18 ]
Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_prezent:
no ja również się dołączał do życzeń :-D

[ Dodano: 13-01-2012, 19:46 ]
wrzucam pare zdjęć :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

13 sty 2012, 21:57

Dobrusia Super zdjęcia...Witek musiał być chyba strasznie głodny na drugim zdjęciu :-D :-D
magda1614 Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :ico_sorki: :ico_sorki:
NowaSejana Moja też z guzami chodzi i straszny nerwus się z niej zrobił, :ico_olaboga: Nie raz nie da się już wytrzymać bo w pewnym momencie wpadam też w szał bo cały dzień potrafi "przewyć" :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 sty 2012, 00:15

magda1614, a na jakiej podstawie ten genetyk sprawdzi czy coś jest nie tak,jej wiem jak się martwisz ,a podejrzewają jakąs konkretną wadę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby jednak nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tzn on na podstawie badań powinien stwierdzić ale pierwsze badania wyszły dobrze i chyba jeszcze zrobimy DNA i jak tez wyjdzie dobrze to na podstawie cech zewnetrznych dziecka moze stwierdzić,tak naprawde zawsze mnie martwiła ta jego mała buziulka i jak patrzac sie na niego tak na zywo to widac ze ma taką trójkatną buzię a niby to jest objawem tej choroby tzn zespół Silvera-Rasela ale sporo objawów nie pasuje do niego ale część napewno tak typu słabe przybieranie na wadze ta buzia ,słabe jedzenie i ma znamiona takie lekko brazowe na ciele(ale mój mąż tez ma) sie one nazywją plamy cafe alaut takie jakby myszki :ico_sorki:

tak naprawddę na zdjęciach wygląda dobrze ale jest ogólnie mały jak na 7,400 wagi bo chodze z nim na basen to widzę ze jest spora róznica miedzy tymi dzieciaczkami a nim ale ogólnie jest bardzo drobny i to czółko ma wąskie :ico_sorki:

myśle i cały czas mam nadzieje ze on po prostu taki jest i tyle rozwija się super,prowadzany za raczki juz normalnie biega :-D

Aniaagratulacje dla córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miłej nocki papa

dzieki dziewczyny za wsparcie

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 sty 2012, 00:43

witajcie
ja również dziękuję za wsparcie :ico_sorki: u nas nadal słabe efekty, a nawet żadne, alergolog dał mi nadzieję, na odczulanie, ale to dopeiro na wiosnę, bo zima jest sezonem roztoczowym i nie można, Ola dostała dużą dawkę leku antyhistaminowego, jak nie pomoże zmienimy lub zwiększymy. dostała też leki wziewne, bo niesttey jest o krok od astmy.Nadal jest mi bardzo ciężko, ciągle chce mi się płakać, nawet bałąm się by nie rozpłakać się u tej alergolog, powiem Wam, że jeszcze nigdy nie czułam się tak bezsilna. jak my wytrzymamy do tej wiosny, już odliczam dni. nie wiem gdzie się udać, żeby Ola nie miała kontaktu z tym robactwem.

agaa22 Wiktorek miał takie same zmainy jak Olcia teraz, ja nawet jej teraz zdjęć nie robię, przeczekam aż wyzdrowieje.

człowiek dopiero docenia jakie to szczęście mieć zdrowe dziecko, gdy zaczyna mu coś dolegać.

alergolog troszkę mnie pocieszyła, powiedziała że poradzimy sobie. ALe przetrwać tę zimę, najważniejsze :ico_sorki: te 2 miesiące.

magda1614, za Filipka bardzo mocno trzymam kciuki, za pomyśle wyniki. Bądź silna!

nie odczytałam Was, pewnie teraz rzadko będę zaglądać, jak tylko będę mogła napiszę.
Oj jak bardzo bym chciała się pochwalić jakąs poprawą :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 sty 2012, 12:47

Dzien dobry :-D
Czytalam i czytalam i ...i nie pamietam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ale widze ze juz wszystkie dzieciaczki wstaja.... :ico_brawa_01:
a Szymek nie.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 sty 2012, 13:32

czeeesc dziewczyny...

Oj, biedne te dzieciulki :ico_sorki: a Wy razem z nimi :ico_olaboga: Filipek pewnie taka ma urode :ico_sorki: podziwiam Cie Magda, dzielna kobitka z Ciebie tyle sie juz nachodziliscie po tych lekarzach, trzymam kciuki za badania &&

Blanka
A co do tych roztoczy, to nie wiem jak u was z pokojami do spania-czy spicie razem wszyscy? Bo nam Kuby alergolog kazala na godzine przed spaniem wylaczac ogrzewanie i szeroko okno otwierac, do spania pod ciepla koldre antyalergiczna w chlodnej temperaturze otoczenia bo wtedy roztocza sa mniej aktywne, duzo przebywajcie na dworze, bo najwieksze siedlisko tych robali to wlasnie dom!! Rano jak wstaniecie to znowu szeroko okno otwieraj i posciel na okno, albo na balkon jesli macie na godzinke wystawiaj, a jak ladna pododa to wietrzyc, wietrzyc i jeszcze raz wietrzyc! a Olence teraz tak do bani, bo zime mamy w tym roku do ( I ) bo mroz roztocza i zarazki zalatwia i nie ma tego tyle, a w tym roku wiosne mamy, a nie zime...
a z wiekiem jej na pewno ta alergia oslabnie, pozniej to i odczulac mozna, glowa do gory, wszystko bedzie dobrze!

Pola od rana byla niedobra, no tak gadzina plakala i marudzila, w ogole ona strasznie gryzie :ico_olaboga: tak sie niby wtula slodko, a tu nagle chlas! nogi mam cale poszczylane, bo ona do mnie podchodzi, wstaje sobie i mnie gryzie po udach :ico_sorki: a jak krzykne, bo to boli jak diabli to ona robi podkowke i tak strasznie placze :ico_olaboga: no masakra, Gabioch nie gryzl, nie wiem czy z tego wyrosnie, czy jak??

No i Polka moze nie jest takim mistrzuniem jak Witek, ale stoi bez trzymanki czesto :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

14 sty 2012, 13:51

Hej kochane, ja tez cały czas doczytuje, ale z pamiecia to ciezko :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Magda ja rowniez trzymam za Was bardzo mocno kciuki , nie martw sie kochana a zapas, bedzie dobrze , musi byc :ico_oczko: :ico_sorki:

blanka Tobie tez duzo sił życze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia śliczne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oczywiscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe postepy dzieciaczkow

Stawiam spozniony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skonczone 10 miesiecy OKSANKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a TU NASZA PANIENKA

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 sty 2012, 22:16

Śliczny Wituś i Oksancia juz pisalam na nk śliczna dziewczynka i jaką ma fajną spineczke na włosach
a Blanka dzis nauczyla sie wstawac w łózeczku juz myslalam ze sie nie nauczy bo mmay turystyczne i nie ma za co sie chwycic ale dałą radę ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podłapała i jej sie spodobało i tez juz raczkuje na całego no i wkoncu nauczyła sie ladnie zasypiac jak jest juz spiąca daje jej mleczko klade na boczek na łóżku przytulam do siebie i spiewam kolysanke i tylko troszke pomarudzi albo cos pogada i spi jestem w szoku ze tak szybko załapała dzien wczesniej darła sie jak głupia ale se mysle kurcze przeciez nic jej sie zlego nie dzieje i ją trzymałam bo sie wyrywała ale sie opłaciło
no i juz własciwie w nocy tez jej daje butle bo coraz to mniej mam tego pokarmu bo w dzien juz tez wogóle nie daje cyca wkoncu bede sobie mogla wypic jakiegos drinka hhahahha ;p
mnie Blanka tez czasem gryzie albo szczypie jak sie chce przytulic to buzia szeroko otwarta i chce mnie połknąć ale wyzywam ją i nie pozwalam i mówie ze mnie to boli i nie podoba misie to i teraz mnie juz tak nie gryzie
ide oglądac film dobrannoc dziewczyny

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość