Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 sty 2012, 16:57

no ja mam po dziewczynach zniszczony leżaczek więc kupilam od sąsiadki z FP taki z lwem podobny jak ma Martalka,

ja wczoraj zawiozłam kuzynce 4 torby ciuchów po dziewczynach
nie mialam za bardzo co z nimi zrobić a ona ma termin tak jak ja

[ Dodano: 14-01-2012, 16:02 ]
Martalka, a jak robić taki hamaczekz husty to mi pokazesz?
bede miala tkaną lenny więc moze sie uda

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 sty 2012, 17:27

Martalka, też miałam taki leżaczek, taki sam, ale też sprzedałam,
Śliczne masz dzieciaki, w ogóle wszytskie mają takie piękne dziecka :ico_brawa_01:
nie pokaże zdjęć, bo teraz mam laptopa od brata pożyczonego, bo monitor nam padł, a zdjęcia wszystkie na kompie

dzwonku my też auto na kredyt braliśmy, też nie nowe, żeby się jakoś nie wkopać, no ale jednak :ico_oczko:
a odkładaliśmy bo ja to lubię mieć wszystko zaplanowane i przemyślane i tak dla mojego spokoju psychicznego się ciułało :ico_oczko:

[ Dodano: 14-01-2012, 16:30 ]
ale moje dziecko szaleje, od wczoraj tak harcuje, że szok
Piotrek się śmieje że niekiedy jak się kładł a ja już spałam (w tym tyg. miał 2 zmianę więc zazwyczaj tak było) to jak kładł ręke na brzuchu to byłw szoku że jak mogę spać jak mały takie fikołki wyczynia bo jemu aż ręka podskakiwała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 sty 2012, 18:18

Martalka, fajna gromadka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my też auto na kredyt braliśmy
- no nam sie udalo pierwsze bez kredytu,ale teraz w lutym prawdopodobnie bedziemy brac kredyt na drugie :ico_olaboga: No ale jakos trzeba ta nasza 3 wygodnie wozic :ico_oczko:
ale moje dziecko szaleje, od wczoraj tak harcuje, że szok
- moj tez rekordy bije,dzis jak stalam to tak fajnie bylo widac,jak w okolicach pepka jest i sie otoczka pepka uwypuklala i chowala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A Zuzka moja dzis tez szaleje,jakis instynkt macierzynski jej sie wlaczyl,wygrzebala z kosza z zabawkami lalke,ktora lezy tam od pol roku,zawinela w kocyk i nosi tak pol dnia,teraz znalazlam jej smoczek od tej lali i co chwile jej wklada,wyciaga,wozi w wozku - no w szoku jestem,bo ona taka chlopczyca byla :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

14 sty 2012, 21:59

martalka sliczne te Twoje dzieciaczki :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 sty 2012, 22:24

no w szoku jestem,bo ona taka chlopczyca byla :ico_szoking:
no różne dzeci mają zapędy na zabawę, raz to raz tamto, ja mam chłopca w domu a tez czasem lubi poudawać, że miś to dzidziuś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

14 sty 2012, 22:37

iw_rybka, moja milena podobnie ma. Ostatnio typowa baba się z niej robi. Karmi misie, lalki, rocznego synka koleżanki poi soczkiem z niekapka, podaje mu smoka jak ten wywali, pociesza jak płacze, a innej koleżance bujała sama z siebie dziecko w wózku :ico_szoking: Będę miała "pomoc", tylko żeby mi Bobcia w tym koszu nie wykopyrtnęła
.

dziękuję wszystkim za miłe słowa o mojej gromadzie! :ico_haha_01:


Hamaczek z chusty robi się bardzo łatwo. TYlko mocno napiętą, złożoną na pół przywiązuje się w łóżeczku, lub gdziekolwiek ma się dwa stabilne punkty :D
jeszcze kolejne Dzidziusie w hamaczkach :ico_haha_01:

Obrazek

To jeszcze ja się przedstawię, również "chustowo" :-D (moje rodzinne okolice)
Obrazek


Moje Dziecię Wewnętrzne właśnie zaczyna harce.
Tak jest od kilku dni- wieczorne i nocne kopanie. Mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni do porodu i nie bedzie mi szaleć wieczorami i nocami :ico_oczko:

[ Dodano: 14-01-2012, 21:40 ]
nie mogłam się powstrzymać. Oto co jeszcze mozna w chusty sklecić :D haha

huśtawka Damiana
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 sty 2012, 22:50

ja mam chłopca w domu a tez czasem lubi poudawać, że miś to dzidziuś :ico_oczko:
- no moj synus jak urodzilam Zuzke,tez opiekowal sie miskiem,karmil piersia itd,do dzis ma ukochanego pieska i nie da go sobie zabrac,spi z nim itd ale generalnie autka,pociagi,samoloty - to jego swiat i Zuzka od poczatku autkami sie bawila,jak jej kupilam wozek,to wywalala lale z niego,bo wozek traktowala jako auto do jezdzenia - od niedawna tuli misie itp ale dzis przeszla sama siebie,patrzylam na nia z zachwytem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Będę miała "pomoc",
- ja tez na to licze :ico_oczko: A bardziej na to nasladowanie,ja Szymka,ona lale :ico_oczko:

Martalka, widze,ze z chusty mozna duzo zrobic :ico_brawa_01: A Ty na zdjeciu wygladasz jak siostra a nie mama :ico_szoking: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 sty 2012, 23:24

Martalka, o widzę że chusta ma wszechstronne zastosowanie, może sama się skuszę :ico_oczko:
huśtawka i hamaki super, mój Damian też by sie z takich cieszył :-D

[ Dodano: 14-01-2012, 22:35 ]
- no moj synus jak urodzilam Zuzke,tez opiekowal sie miskiem,karmil piersia itd,do dzis ma ukochanego pieska i nie da go sobie zabrac,spi z nim itd ale generalnie autka,pociagi,samoloty - to jego swiat
Damian bawił się do tego czasu wszytskim, ale autami najmniej, tak na prawde auta dopiero od pół roku go interesują, wcześniej przeróżne zabawy i auta tez miał ale go jakoś szczególnie nie ciągły a ja nie narzucałam, za to jak było ciepło to ciągle piła i piła - graliśmy nieraz po 2 godz bez przerwy :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 sty 2012, 01:00

Piłkarz jak mój brat ;) On jeszcze chodzić nie umiał, ale tylko piłka w głowie. I grał i grał potem przez lata.

Mój Damian od małego kombinuje. Zabawki ogląda z każdej strony, poznaje, tu pokręci tam postuka. Ulubiona zabawka, to skrzynka z narzędziami. A ostatnio szał- dorwałam na takim markecie -pchlim targu- za marne 3 funty warsztat zabawkowy Black&Decker z różnymi elektronarzędziami :ico_oczko: dwoma kaskami, młotki, klucze, scypki (czyli kombinerki ;) ) i zabawka nie do znudzenia.


A co do chust, to te hamaczki i huśtawki to tylko tak, dla zabawy. Chusta to skarb bo wszędzie wlezie:

nad sam brzeg morza
Obrazek


starego konia też poniesie

Obrazek


noo i jako kocyk do wózka
Obrazek



Obrazek


i z bezdroża można zabrać (lenny lamb bambusowa)
Obrazek


i donozaury można oglądac w muzeum
Obrazek
Nie mówiąc już o locie samolotem z 3 dzieci jako jedyny opiekun ;)

nie znalazłam tylko zdjęć z gór :) Chusty są fajne, chociaż trochę wysiłku trzeba brac pod uwagę by się nauczyć motać poprawnie (dla zdrowia dziecka i naszych pleców). :-D

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

15 sty 2012, 09:28

Dziekuje za rady :) wszystkie :)

Sliczne te Wasze dzieci co jedno to ładniejsze .


A chusta to chyba jednak dobra rzecz. A nosiedłko ? warto miec ?



Wczoraj dostałam od szwagierki całaaaaaaaaaaa siate ciuszkow. KOlezanka tez cos ma dac.
Ale sama tez kupie jakies 3- 4 rzeczy ( pajace i body)

Moja Emilka daje znac o sobie ale jakos nie szaleje tak jak np. dziec kolezanki ( kolezanka jest w tym samym tygodniu co ja )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość